2008.05.04. 19:37

Éles nyolc gólt lőtt a Mezőladánynak!

<p>Labdarúgó megyei II. osztály, Kerekes-csoport, 24. forduló</p>

Komoró–Pap          0–1 (0–1)

Komoró, 100 néző, v.: Csikós. Komoró: Gyuricska – Révész Zs., Géczi, Lengyel A., Fülei, Sárkány G. (Gyüre R.), Nagy Z., Toma J., Vilman, Béres (Sivák), Gazi (Fejes D.). Edző: Révész Zsolt. Pap: Kovács Zs. – Oláh J., Bunkóczi, Pócs, Vincze G., Oncsó, Brankovics (Kovács L.), Vedres B., Kovács J., Kovács Z., Tóth M. (Bacskai). Edző: Kelemen István. Gól: Kovács Z. Ifi: 0–2..

Révész Zsolt: – Sajnos, nem olyan eredmény született, amit szerettünk volna. Sárkány Gábornak mielőbbi gyógyulást kívánunk!

Kelemen István: – Ennyi sérültünk nem volt az elmúlt tíz évben, de akik most lehetőséget kaptak – bizonyítottak.

Jéke–Újdombrád   3–3 (1–2)

Jéke, 100 néző, v.: Takács A. Jéke: Mészáros – Prámer, Szőke Zs., Jónás, Kenéz, Szolonka, Veres E., Sütő, Medve, Dudics, Kovács I. Játékos-edző: Szolonka István. Újdombrád: Margitics – Drigán, Gáspár, Tóth I., Lehoczki, Geri (Terjék), Ignácz, Szöllösi, Tóth T., Balla J., Krasznai (Háda). Játékos-edző: Balla János. Gól: Medve,  Kovács I., Szolonka, ill. Krasznai 2, Tóth I. Kiállítva: Prámer (60. perc).  Ifi: 0–6.

Balla János: – Ilyen hangulatú mérkőzésen pályafutásom során még nem játszottam! Nem tudom, hogy a szövetség miért tűri, hogy ilyen csapatok szerepeljenek a megyei másodosztályban!

Vaja–Nagydobos  2–3 (0–2)

Vaja, 200 néző, v.: Moldován. Vaja: Tóth T. – Simák J., Kiss Cs., Zakor, Fehér, Kósa G., Kósa A., Maticsák, Nagy H., Soltész, Kiss T. (Simák Zs.). Edző: Kun Miklós. Nagydobos: Kemenyiczki – Varga J., Erdődi, Ferenczi, Szender A., Kovács G., Koleszár, Margitics, Lőke J., Tolnai T., Pályi Zs. . Edző: Sántha Árpád. Gól: Simák Zs., Maticsák, ill. Kovács G., Pályi Zs., Koleszár. Kiállítva: Ferenczi M. (48. perc).  Ifi: 10–1.

Kun Miklós: – Gratulálok a dobosi csapatnak!

Sántha Árpád: – Nagy fegyvertény, hogy csere nélkül, a második félidőben tíz emberrel küzdve bevettük a vajai várat. Gratulálok annak a tizenegy embernek, aki ma eljött futballozni.

Fényeslitke–Pusztadobos           2–1 (1–0)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Szabó I. Fényeslitke: Bata – Majoros, Kovács T. (Dallos), Feczus, Gyüre Z., Szabó Á., Balogh R., Kertész, Kaptur, Ésik, Nagy B. (Szeigfred). Játékos-edző: Majoros Imre. Pusztadobos: Marics I. – Gdovin, Vaszlavik, Balogh A. (Sós), ifj. Marics T., Berki, id. Marics T., Tóth Zs., Gyurkó, Elek (Szenes), Barna. Játékos-edző: Sós Sándor. Gól: Feczus, Gyüre Z., ill. Sós. Ifi: 1–7.

Majoros Imre: – Végre olyan hozzáállással játszott a csapat, ahogy az mindig is kívánatos lenne, ez meghozta a sikert.

Sós Sándor: – A helyzeteket be kell rúgni, a tiezenegyest pedig, üzenem, hogy 0–0-nál meg kell adni.

Gyulaháza–Mezőladány 13–0 (6–0)

Gyulaháza, 250 néző, v.: Bendik J. Gyulaháza: id. Dudás L. (Tordai) – Molnár G., Gáti, ifj Dudás L., Fecsku (ifj. Bardi B.), Deák B. (Batta), Papp N., Bombera, Tóth G. (Haga), Éles, Kántor. Játékos-edző: Deák Béla. Mezőladány: Jakab B. – Bakó (Veres B.), Széplaki, Takács, Szőke I., Onder G., Rusznák S., Vincze G., Rusznák G., ifj. Sütő, Balogh Z. (Szabó J.). Edző: id. Sütő János. Gól: Éles 8 (egyet 11-esből), Kántor 4, Deák B. Ifi: 0–4.

Deák Béla: – Rég várt közönségszórakoztató futball, szebbnél szebb gólok, totális támadófutball. Gratulálok a csapatnak!

Id. Sütő János: – Gratulálok a hazai csapatnak, nekünk pedig ezt jobb lesz mihamarabb elfelejteni.

Tiszamenti SE–Pátroha   3–2 (1–1)

Gergelyiugornya, 100 néző, v.: Sipos. Tiszamenti SE: Papp S. – Tóth J. (Sebestyén), Bunkóczi Zs., Mokri (Czirják), Fejes P., Hornyák M. (Bogáti), Balogh T., Herczeg, Baráth G. (Baráth L.), Puskás (Dankó), Szécsi L. Edző: Szabó Gusztáv. Pátroha: Mucsicska – Tóth S., Varga S., Bolku N., Nagy L., Balogh I., Horváth J., Varga R., Bolku T. (Potor), Virtás (Varga D.), Tóth B. Edző: Kósa György. Gól: Herczeg 2, Sebestyén (11-esből), ill. Tóth B., Balogh I. Kiállítva: Szécsi L. ( 84. perc), ill. Varga S. (80. perc), Bolku N. (80. perc).  Ifi: 8–2.

Szabó Gusztáv: – Az elmúlt héten nem mondtam, hogy hiányzott öt alapemberünk, és ez történik, amikor majdnem mindenki itt van!

Kocserha Csaba egyesületi elnök: – A játékvezető mindent megtett a hazai sikerért!

Dombrád–Rohod  1–0 (0–0)

Dombrád, 120 néző, v.: Kocsis. Dombrád: Virág – Tóth Á., Révész J., Szoboszlai I., Turik (Ágoston), Juhász V., Mándi L., Onder P., Háda J. (Kozma Zs.), Hutás T., Kamarás. Játékos-edző: Seres Zsolt. Rohod: Hamzók – Horváth A., Lelt, Molnár S., Kolozsi (Papp J.), Király A. (Matécsa), Fedor, Újvári, Kósa J., Horváth B., Tóth A. Játékos-edző: Lelt József. Gól: Horváth A. (öngól). Ifi: 0–2.

Seres Zsolt: – Hibátlan játékvezetés, és köszönjük szépen, hogy ezért is három pontot adnak. Lelt József: – Rossz most lapjárás az utolsó öt meccsen,: egy gólt rúgtunk, azt is, sajnos a saját kapunkba. A jövő héten, ha az ellenfeleknek is betalálunk, pezsgőt bontok!

Ajak–Anarcs           0–1 (0–0)

Apagy, 150 néző, v.: Kristán. Ajak: Leskovics A. – Koós (Takács J.), Barati, Orosz, Folytán, Kovács L., Poncsák, Berki (Szanyi), Petró, Paráda (Varga A.), Márta. Edző: Gyüre József. Anarcs: Przybytek – Király T., Mandácskó, Varga L., Veres S., Feigel, Szabó L., Kovács Cs., Peti (Kovács I.), ifj. Szántó (Lakatos I.), Szabó S. (Mészáros). Edző: Szántó Csaba. Gól: ifj. Szántó Cs. Ifi:1–0.

Gyüre József: – Ilyen teljesítmény után elgondolkozom a folytatáson...

Szántó Csaba: – Végtelenül boldog vagyok, nem csak azért, mert a fiam rúgta a győztes gólt, hanem azért is, mert ez a fiatal csapat végre megmutatta, hogy kell szívvel-lélekkel, akarattal játszani!