szon-sportoldal

2008.03.16. 20:59

Végül nyolc lett közte...

<p>Férfi kézilabda NB I. alsóházi rájátszás</p>

Noha rajt-cél győzelmet aratott a Győr a Nyíregyházi KSE ellen a férfi kézilabda NB I. alsóházi rájátszása keretében megrendezett vasárnap esti bajnokin, voltak pozitív momentumok a vendégek részéről.

Miután a 8. percben időt kért Bartha Dénes 7–2-nél, rendezték a sorokat, és a szünetig kétgólosra csökkentették a hátrányt. A folytatásban nagyobb sebességi fokozatba kapcsolt az esélyesebb házigazda, és már csak a különbség volt kérdéses. Végül nyolc találat lett közte, papírforma-eredmény született.

Deáki István: – Kötelező győzelmet arattunk.
Bartha Dénes: – Álmosan kezdtünk, aztán felzárkóztunk, sajnos, a végjátékra elfáradtunk.

Jegyzőkönyv, nyilatkozatok

Győr–Nyíregyházi KSE 34–26 (17–15)
Gyöngyös, 400 néző, v.: Ágnecz, Sipos.
Győr: Hoffmann 1 – Székely 3, Szabó A. 6, , Nagy T. 4/2, Forrai, Bognár 8, Pálos 6. Csere: Herjeczki (kapus), Horváth, Kovács Á. 2, Józsa, Németh 3, Petróczki 1/1. Edző: Deáki István.
Nyíregyháza: Nahaj – Pisák 3, Ulics 2, Rácz R. 2, Braun 1, Bancsók 7, Farkas R. 8/5. Csere: Kőrizs (kapus), Kovács L. 1, Dancs 1, 2, Szűcs, Varga Zs. Edző: Bartha Dénes.
Kiállítások: 10, illetve 6 perc. Hétméteresek: 5/3, illetve 5/5.
Az eredmény alakulása, 5. perc: 5–2, 12.: 9–4, 20.: 13–8, 26.: 15–11, 34.: 20–16, 45.: 26–19, 53.: 30–22.