2018.04.21. 21:53

"Egy pontot megérdemeltünk volna"

Debrecen – A Videoton FC vs. DVSC (1-0)  OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Marko Nikolics és Bücs Zsolt értékelte a látottakat.

Marko Nikolics: Tudtuk, hogy fontos mérkőzés lesz. A tavaszi Videoton stabilabb, mint az őszi. Az első félidőben kontrolláltuk a meccset, egy rögzített helyzetből sikerült megszerezni a vezetést, sajnos a második gólt nem sikerült meglőni. A második félidőben is voltak helyzeteink. Az utolsó 20 percben voltam kicsit elégedetlenebb a játékkal, a játékosokon nagy volt  nyomás. A Debrecennek nem volt igazán nagy helyzete.

Bücs Zsolt: Kupa meccs után nehéz volt rendezni a sorokat. Telkiben átbeszéltük azt a meccset. A mai meccsen az első félidőben nem mertük felvállalni azokat a passzokat, amiket tudunk. Második félidőben feljavultunk. Túl sok helyzete nem volt a Videotonnak, nem találtak rajtunk fogást. Egy pontot megérdemeltünk volna.