Sport

2017.09.14. 12:38

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

szeptember 14., csütörtök:

M4 Sport

17.00: Labdarúgás, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Skócia

20.30: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, Isztambul, elődöntő: Spanyolország-Szlovénia

Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Motor Zaporizzsja-Csehovszkije Medvegyi

20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kadetten Schaffhausen-Elverum

Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 2

15.00: Kerékpár, Olasz Kupa

Digisport 1

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Austria Wien-AC Milan

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Hertha BSC-Athletic Bilbao

Digisport 2

4.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Atalanta-Everton

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Vitesse-Lazio

Digisport 3

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Dinamo Kijev-Skënderbeu

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Hapoel Beer-Seva - Lugano

RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Arsenal-Köln

szeptember 15., péntek:

M4 Sport

10.20: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 1. szabadedzés

13.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg, női negyeddöntő

16.00: Tenisz, Davis Kupa, Magyarország-Oroszország

18.45: Jégkorong, osztrák liga: Fehérvár AV19-EC VSV

22.00: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Várpalota

Sport 2

2.15: NFL, alapszakasz, Cincinnati Bengals-Houston Texans

13.00: Lósport, futam

Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

12.30 és 16.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg

Eurosport 2

10.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Hamburger SV

Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Bordeaux

Digisport 2

4.00 és 13.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Mechelen

Spíler TV

10.40: Superbike világbajnokság, Portugália, 1. szabadedzés

11.55: Supersport világbajnokság, Portugália, 1. szabadedzés

15.25: Superbike világbajnokság, Portugália, 2. szabadedzés

16.40: Supersport világbajnokság, Portugália, 2. szabadedzés

20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Brighton

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!