2016.09.24. 19:56

"Van hova fejlődni, egy-két játékosnak el kell gondolkodnia"

Gólzáporos mérkőzéseket játszottak a megyei első osztály hetedik fordulójának szombati játéknapján. Íme az eredmények:

Berettyóújfalui SE–Kabai Meteorit SE 3–2 (2–1)

150 néző Vezette: Grünwald R.(Gyarmati I., Csizmadia M.)

Berettyóújfalu: Mezei D. – Kardos I., Nagy Z., Nagy R., Békési D.(Nagy B.), Daróczi D.(Csordás J.), Jancsó A.(Mező L.), Ékes G., Kovács I., Szabó G.(Nagy S.), Magyar Sz.(Nagy D.) Edző: Szitkó Róbert.

Kaba: Biás P. – Szabó D.(Kéri D.), Karika M., Szabó B., Jeges Z., Sarkadi A., Kovács M., Plókai G., Kiss R.(Kállai D.), Németi M.(Farkas A.), Lázár R.(Kozma L.) Edző: Kiss Lajos.

Gól: Nagy B., Szabó G. (2), illetve Kovács M.(2) Jók: Jancsó A., Kardos I., Nagy D., illetve Mindenki. Kiállítva: Kovács I. Ifi: 0–0.

Szitkó Róbert: –Az első félidő nagy részében mezőnyfölényt tudtunk kialakítani, igaz egy hibánkat megbüntette az ellenfél, de a félideig sikerült megfordítanunk az eredményt. A második félidőben a korai kiállítás matt változtatni kellett a szerkezetünkön, de a mezőnyben továbbra is tudtunk dominálni, így meg tudtuk tartani az egy gólos előnyünket.

Kiss Lajos: – A támadó játékunk a mai mérkőzésen jól működött, amit lehetett azt kihoztuk belőle. Ha a védekezésben nem követünk el hibákat, talán még győzelemnek is örülhetnénk, az egyébként roppant erős Berettyóújfalu otthonában. Kozma Lacinak sok sikert kívánunk a civil életben, köszönjük, hogy mindig lelkes játékával segítette csapatunkat, Az öltözőnk ajtaja számára mindig nyitva áll. Köszönöm a csapatnak a mai hozzáállást, változatlanul azt gondolom, hogy ez az az út, amit járnunk kell.

Monostorpályi SE–Hajdúszoboszlói SE 1–1 (0–1)

100 néző Vezette: Valu T.(Hegedűs Cs., Gergely S.)

Monostorpályi: Szabó A. – Bodnár I., Kőnig A., Patka J., Tapoti J., Apagyi R., Cseke B., Gellért M., Bodnár L.(Kokas B.), Purguly E.(Rózsa N.) (Nyilas J.), Sütő B.(Bodnár P.) Edző: Selyem Nándor.

Hajdúszoboszló: Nagy J. – Szabó B.(Kereki M.), László R., Szabó G., Tóth Z., Pataki P., Éder G.(Butor Cs.), Szabó M., Kálmán Z.(Halász A.), Bozsányi T., Márton D.(Kunkli B.) Edző: Habi Ronald.

Gól: Bodnár I., illetve Szabó M. Kiállítva: Kőnig A. Ifi: 1–6.

Selyem Nándor: –Később nyilatkozik.

Habi Ronald: –Egy küzdelmes mérkőzésen az első félidőben jókor szereztünk gólt és voltak lehetőségek, hogy eldöntsük a mérkőzést, de ezeket nem használtuk ki. A második félidőben nem bírtuk a nyomást és egy igazságos döntetlen született.

Hajdúdorog SE–Nyíradony VVTK 0–7 (0–4)

150 néző Vezette: Butt T.(Pál G., Áncsán Gy.)

Hajdúdorog: Tóth Z. – Iván K., Pogácsás J.(Pogácsás B.), Papp J., Juhász T., Dálnoki Zs., Harsányi Z., Oláh T., Balla K., Francel R.(Pálóczi T.), Szabó Z. Edző: Juhász Bertalan.

Nyíradony: Kapitány K.(Kiss G.) – Mercs J., Daru I., Tömöri L.(Kerecsen J.), Bíró P., Baranyi B.(Rózsa O.) (Varga P.), Gyurina J., Czibere B.(Kiss G.), Furó Zs.(Olajos G.), Tóth G.(Gáll F.), Vasas T. Edző: Orosz János.

Gól: Kiss G., Kerecsen J., Rózsa O., Olajos G., Kiss G., Varga P., Gáll F. Jók: Senki, illetve Az egész csapat. Ifi: 0–3.

Juhász Bertalan: –Van hova fejlődni, egy-két játékosnak el kell gondolkodnia. Készülünk a jövő hétvégei meccsre. Gratulálok a Nyíradonynak, hajrá Dorog!

Orosz János: –Helyenként kifejezetten jó játékkal sikerült egy magabiztos győzelmet aratni, egy rossz napot kifogó hazai csapat ellen. Most belefért, hogy a helyzeteinknek csak a felét tudtuk értékesíteni.

Polgári VSE–Sárrétudvari KSE 1–7 (0–2)

150 néző Vezette: Séra J.(Suhaj Á., Vinga R.)

Polgár: Csobán I.(Bodolai B.) – Áfra T., Czimer J., Koroknai N., Vincze Cs., Szitai Z.(Pöstényi I.), Bolgár D., Tóth K., Hamar T., Visegrádi D.(Nagy D.), Vincze S. Edző: Varga Gábor.

Sárrétudvari: Kiss B. – Balogh R.(Kiss T.), Fegyverneki M., Kelemen L.(Nyíri B.) (Bodó L.), Nagy T., Kovács P., Füleki B., Erős L., Kiss Cs.(Faragó B.), Bak B., Tiszai G. Edző: Bodó Lajos.

Gól: Tóth K., illetve Fegyverneki M. (4), Tiszai G. (2), Bak B. Jók: Az egész csapat Fegyverneki M., illetve Tóth K. a mezőny legjobbjai. Ifi: 1–5.

Tóth Máté: –Az első félidőben elkövetett súlyos egyéni hibánknak köszönhetően a második félidőben már csak az eredmény után futottunk és kerestük saját játékunkat. Amíg nem tudunk egymásért küzdeni és nem halunk meg a pályán, addig nem sok babér fog nekünk teremni ebben az osztályban. Köszönjük a bíróknak a korrekt játékvezetést és további sok sikert kívánok Sárrétudvari együttesének!

Bodó Lajos: –Magabiztos, meggyőző játékkal nagy arányú győzelmet arattunk úgy, hogy helyzeteink nagy százalékát kihasználatlanul hagytuk. Gyors felépülést kívánok a mérkőzésen megsérült játékosaimnak! Gratulálok a fiúknak és az Ifi csapat játékosai is!

Nagyhegyes KSE–Téglási VSE 4–1 (0–0)

150 néző Vezette: Eszterhai B.(Mészáros Cs., Puskás Z.)

Nagyhegyes: Szalánczi Z. – Tóth Sz., Kasuba M., Nagy K., Magyar A., Abdulmaati I.(Patócs R.), Illés D., Bácsi Á.(Kis D.), Ungvári P.(Duró G.), Bun R., Tóth I.(Percze R.) Edző: Szalánczi Zoltán.

Téglás: Kiss L. – Kiss J., Linzenbold Zs., Deák D., Horváth P.(Kapusi J.), Danó Zs., Lovas M., Gulyás I., Lakatos F.(Pelles T.), Csapó A., Nagy J. Edző: Szabó Imre.

Gól: Bun R., Percze R., Tóth Sz., Csapó A. (ög), illetve Gulyás I. Jók: Nagy K., Ungvári P., Magyar A., illetve Gulyás I., Linzenbold Zs., Danó Zs. Ifi: 2–3.

Szalánczi Zoltán: –Az első hetven percben saját magunk számára tettük nehézzé a mérkőzést, a pontatlan helyzetkihasználásunkkal, majd az egyenlítő gól után összekaptuk magunkat és úgy gondolom, megérdemelten nyertünk.

Szabó Imre: –Ellenfelünk a hibáinkat könyörtelenül kihasználta, így megérdemelt győzelmet aratott.