Sport - Foci

2012.11.17. 17:41

Vámospércsi győzelem a Megye II szombati játéknapján

Nézze meg, hogy milyen eredmények születtek a Megye II-es bajnokságban a hétvégén!Vámospércs–Hajdúhadház 4–1 (3–1)

50 néző, vezette: Kóti L. (Szűcs A., Nagy J.)

Vámospércs: Kolompár J. - Zsupos J., Kovács Gy., Balogh I. S., Jónás J. (Balogh II. S.), Kiss I., Kolompár R., Vietorisz J., nagy L., Károlyi A. (Méhész A.), Malmos G. (Nagy J.). Edző: Oláh Sándor.

Hajdúhadház: Berettyán Z. - Lakatos I. F., Salánki Zs., Nagy J., Hortó J., Rostás M., Horváth A. (Molnár D.), Gyöngy T., Virág L. (Lakatos L.), Nagy M., Lakatos II. F. Edző: Czakó Viktor. Gól: Károlyi A. (2), Vietorisz J. (2), illetve Lakatos II. F. Jók: Mindenki, illetve Lakatos II. F., Nagy J. Ifi: 6-1.

Oláh Sándor: – Megye II-höz mérten, színvonalas mérkőzésen az első félidei jó teljesítményünknek köszönhetően megszereztük a három pontot.

Czakó Viktor: – A mai mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született. Az első félidő elején sikerült megszerezni a vezetést, de aztán a hazaiak átvették az irányítást. A második félidőben voltak helyzeteink, de azok kimaradtak.

Álmosd–Létavértes 1–2 (0–0)

50 néző, vezette: Mészáros Cs. (Pallai Zs., Harsányi Cs.)

Álmosd: Horváth J. - Mezei B., Lakatos S. (Halász G.), Szoboszlai A., Horváth J. (Dorogi Cs.), Rózsás P., Balogh K. (Jónás R.), Boros G., Fehér L. Edző: Mezei Béla.

Létavértes: Fekete S. - Papp S., Papp S., Papp Z., Solymosi L. (Horváth G.), Bárándi P., Kontor G., Mezei L., Jávorszki J. (Domes J.), Mura Z., Kovács B. (Lakatos R.). Edző: Kontor Gábor. Gól:Balogh K., illetve Kontor G., Kovács B. Jók: Mindenki, illetve mindenki. Kiállítás: Fekete S.

Mezei Béla: – Egy remek meccsen maradtunk alul.

Kontor Gábor: – Kellemes pihenést kívánunk mindenkinek!

Balmazújváros–Fülöp 6–0 (3–0)

100 néző, vezette: Áncsán Gy. (Erdélyi P., Máthé Cs.)

Balmazújváros: Csobán I. - Bodnár M., Vig V., Rédai N., Vincze S., Posta K. (Nagy D.), Vincze Cs., Zabos F., Puszta Cs. (Iszák D.) (Szabó B.), Forgács G., Nagy D. Edző: Szabó Balázs.

Fülöp: Popovics D., Mezei L., Sándor R., Novák T., Halász A., Veres R., Gordán Z., Hortobágyi N. (Hamecz S.), Halász A., Domoszlai A. (Jekk G.), Gyula L. Edző: Bányai Imre. Gól: Forgács G. (4), Nagy D. (2). Jók: mindenki, illetve senki.

Szabó Balázs: – A csapat megmutatta a nagyságát, hiszen még azt is elbírta, hogy a vezetőedzőnek is be kellett állnia a meccsen. Köszönöm mindenkinek az őszi szezonra a hozzáállást és a munkát! Remélem, a tavaszi fordulók után is ezen a helyen fogunk tanyázni!

Bányai Imre: – Öt alapemberem is hiányzott a mai kezdőcsapatból, így annak is örülök, hogy egyáltalán ki tudtunk állni. Azoknak, akik ott voltak köszönöm, viszont az arcokból visszább kellene venni, mert ez csapatjáték és nem egyénekről szól. Ha nem tudjuk csapatként művelni ezt a sportot, akkor nincs értelme az egésznek! Gratulálok a hazai csapatnak az őszi elsőséghez és bízom abban, hogy tavasszal, amikor már hazai pályán játszunk, több örömet okozunk a szurkolóinknak! Jó pihenést kívánunk a megye összes csapatának!

Debreceni SC–Nyíracsád 2–0 (1–0)

50 néző, vezette: Török Z. (Juhász J., Juhász D.)

Debrecen: Mohácsi A. (Párványik P.) - Pocsai G., Gyulai R. (Csige M.), Magi L. (Kozma L.), Botos S., Szathmári Á. (Zsíros N.), Nagy Zs., Botos I., Szalontai S., Csiki T., Fehér J. Edző: Nagy Róbert.

Nyíracsád: Papp T. - Orbán L., Tóth Á., Pintye S., Dobrai G., Tóth I., Béres Cs., Balogh T., Kovács M. (Árvai Sz.), Maczó A. (Fábián-Nagy Z.), Maczó Cs. Edző: Patalenszky József. Gól:Magi L., Zsíros N. Jók: Mohácsi A. a mérkőzés legjobbja, mindenki, illetve később. Kiállítva: Csiki T. Ifi: 4-0.

Nagy Róbert: – A kíváncsi ránéz valamire és azt kérdezi: Miért? Az alkotó megálmodik valamit és azt kérdezi: Miért ne? Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez, a második félidőben 10 emberrel is jobbak voltunk a Nyíracsádnál! Nekünk pont rosszkor jött a téli szünet, mert ha kijön a fogkrém a tubusból, nehéz visszatenni. Minden csapatnak jó pihenést kívánunk, egyszer lehet még találkozunk!

Patalenszky József: – Később nyilatkozik.

Északi-csoport

Nyírábrány–Nyírmártonfalva 0–3 (0–2)

70 néző, vezette: Gulyás S. (Tóth G., Orosz K.)

Nyírábrány:Maczó D. - magyar B., Szabó G., takács Gy. (csurgó Á.), Debreceni K., Fúró Zs., Kolompár J., Tóth Cs., Fecskovics M., Zubály K. (Meggyesán P.), Vásárhelyi J. Edző: Tóth Csaba.

Nyírmártonfalva: Káplár F. (Kozma P.) - pintye S., Konyári S., Havrilla I., Bodnár S., Jónizs A. Szemán T.), Grész B., Mike I., Kiss G. (Nagy D.), Tóth T., Bucskó J. Edző: Molnár Gábor. Gól:Kiss G. (3). Jók: Maczó D., Fecskovics M., illetve Mike I., Konyári S., a mezőny legjobbja Kiss G. Ifi:1-2.

Tóth Csaba: – Közepes iramú mérkőzésen a gyorsan bekapott két gyermeteg gól végig rányomta a bélyegét a nagyon pontatlan játékunkra. Csoportunk valamennyi játékosának és edzőjének jó pihenést kívánok és remélem, tavasszal nem ott folytatjuk, ahol most abbahagytuk!

Molnár Gábor: – Egy jó mérkőzésen ennyivel voltunk jobbak a Nyírábránynál. Gratulálok az ifi csapatnak az őszi bajnoki elsőségéhez!

Sáránd–Görbeháza 2–2 (0–1)

50 néző, vezette: Papp J. (Pál G., Kovács R.)

Sáránd: Molnár S. - Dankó R., Károlyi N., Balogh B., Kocsis Z., Gönczöl J., Oláh J., Nyírkos T., Sápi A., Domoszlai A., Nagy Á. (Gyöngyösi R.). Edző: Zákány Ferenc.

Görbeháza: Szilágyi K. - Siket Gy., Ronkovics T., Kiss G., varga B., Szarka Z., Répási Sz., Hajdu R., Tóth P., Nagy cs., Tímári S. Edző: Szolnoki Attila. Gól: Nyírkos T., Gyöngyöszi T., illetve Répási Sz., Siket Gy. Jók:: mindenki, illetve Siket Gy., Varga B., Szarka Z., Hajdu R., Répási Sz. .

Zákány Ferenc: – A mai mérkőzésen szerzett egy pont a szív diadala volt! Köszönöm azoknak a játékosoknak, akik végig küzdöttek ebben a szezonban a sikerünkért! Minden csapatnak és sportbarátnak kellemes pihenést és sikeres felkészülést kívánunk!

Szolnoki Attila: – Egy megnyert mérkőzést engedtünk ki a kezünkből azzal, hogy helyzetek sokaságát hibáztuk el. A hazai csapat pedig két lehetőségéből kettőt értékesített és ezért döntetlennel zárult a találkozó. Felnőtt és ifi csapatomnak köszönöm az őszi teljesítményt! Minden csapatnak, vezetőnek, minden kedves sportbarátnak és természetesen Önöknek is, a Napló szerkesztőségében kellemes pihenést kívánok a téli szünetben!