balszerencse

2021.09.12. 19:48

Meglopták az olimpiai bajnok teniszezőt

Az ismeretlen tettesek akkor törtek be Jelena Vesznyina és férje házába, amikor vacsorázni mentek.

Ellopták Jelena Vesznyina olimpiai bajnok orosz teniszező ötkarikás érmeit moszkvai lakásából.

A 35 éves játékos elmondása szerint az ismeretlen tettesek akkor törtek be hozzájuk, amikor a férjével vacsorázni voltak. Feltörték a széfet, és az ékszerek mellett magukkal vitték a párosban szerzett olimpiai arany- és ezüstérmét is. A tolvajok dolgát megkönnyítette, hogy Vesznyináék elfelejtették távollétük idejére bekapcsolni a riasztót.

Az orosz teniszező olimpiai bajnoki címet a 2016-os riói nyári játékokon női párosban szerzett, idén Tokióban pedig a második helyen végzett vegyes párosban. A duóknál korábban világelső is volt, és négy Grand Slam-tornán diadalmaskodott. Profi pályafutását 2002-ben kezdte.