Labdarúgás
2025.04.27. 20:10
A nézők nyertek a debreceni derbin
A DEAC a hosszabbításban mentett pontot a kis Loki ellen.
Debreceni derbit rendeztek az NB III. Északkeleti csoportjában vasárnap délután. A mérkőzés kiélezett, a hajrában fordulatos csatát hozott, melynek vége pontosztozkodás lett. A DVSC kétszeri vezetése után a DEAC csak a hosszabbításban tudott másodjára is egyenlíteni. A derbiről a DEAC és a DVSC is beszámolt a honlapján.
DEAC–DVSC II. 2–2 (0–1) DEAC: Tóth – Vincze, Herczku, Jankelic (Al-Sheraji Rauf) – Kereszti (Kun), Sándor (Török), Lénárt (Tomola), Lakatos, Soltész – Papp G. (Arjun Wente), Tochukwu DVSC II.: Szondi – Farkas T., Pellumbi, Tóth M., Doktor (Egri, 70.), Vaskó, Polozhyi, Grassi (Gellén, 95.), Mona, Sain (Regenyei, 85.), Shedrach. Vezetőedző: Máté Péter. Gól: Arjun Wente 81., Vincze 93., illetve Kaye 2., Grassi 83. |

Forrás: DEAC
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre