Jégkorong

2025.01.25. 13:53

Szűkös vereség a fővárosban

A DEAC jégkorongcsapata egy góllal kapott ki az UTE ellen.

A debreceniek nagy küzdelemben maradtak alul

Forrás: DEAC-archív

Az Erste Liga alapszakaszának egyik utolsó meccsén a DEAC az UTE vendége volt pénteken este – írta a klub honlapja. Nem akart megszületni az első gól, de a UTE mégis betalált, Dansereau verte be a pakkot. Nem sokat kellett várni a válaszra: Jevgenyij Mozer nagyon szép gólt ütött! Óvatosabban indult a második játékrész, de Galoha gólt akasztott, ismét fórba kerültek az újpestiek. A második játékrészt 3-1-re nyerték a fővárosiak. A harmadik etapra maradt a döntés, de az Újpest nagy küzdelemben nyerte a meccset 4-3-ra. 

Csalódottan értékelt 

A DEAC trénere, Vaszjunyin Artyom értékelte a látottakat. – Sok okot lehet felhozni, hol ment el a mérkőzés, először is ott, hogy ajándékoztunk négy gólt. Az első, és a harmadik játékrészben kellett volna gólokat szereznünk, akkor egyszerűbb lett volna, hiszen sokkal többet lőttünk kapura. Kellett egy ilyen pofon play off előtt, megérdemeltük a vereséget – nyilatkozta.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában