Jó iramú meccsen ikszelt a Nagyrábé Nádudvaron

Nyírábrány–Nyírmártonfalva SE 0–5 (0–1)

50 néző. Vezette:Zámbó T. (Sütő J.,Kovács R.)

Nyírábrány: Horváth A.(Buknicz G.)-Debreceni J.(Hamza T.),Török P., Kiss R.,Pintye P., Furó Zs.,Szabó G., Gerghel E.(Mezei L.), Küzmös A., Küzmös Gy.(Gerghel Gy.), Fecskovics M. Játékosedző: Küzmös György

Nyírmártonfalva: Kelemen K.-Ladó S., Jónizs A., Szemán B.,Tóth T.,Károlyi A., Szemán B., Szemán B.,Verdes E., Rózsa N., Kiss I. Vezetőedző: Konyári Sándor

Gól: Debreceni R. (2), Ladó S., Károlyi A., Kiss G. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi: 2-6

Küzmös György később nyilatkozik.

Konyári Sándor: A kötelező néha a legnehezebb. Néha. Ma minden a legjobban alakult. Egy konszolidált mérkőzést végig kézben tartva, magabiztosan nyertünk meg. Mától a saját kezünkben a sorsunk.

Hajdúdorog SE–Görbeházi KSE 2–0 (0–0)

60 néző. Vezette: Vasziliu T. (Csiszár K.,Nagy A.)

Hajdúdorog: Kompár G.-Kacsó E.(Gyúró L.), Dálnoki Zs., Oláh T.(Pogácsás B.), Anga A.(Pálóczi T.), Kompár B.(Szojka I.), Balogh A.(Kacsó I.), Percze N.(Majoros A.), Tóth K., Szücs R., Pogácsás J. Játékosedző: Szojka István

Görbeháza: Pájerski J.-Tóth A., Hajdú R.(Toronyai L.), Siket Gy., Szabó I., Ferge A.(Tóth P.), Fábián Sz., Ilyés Z., Pók D.(Kiss S.), Csőke K., Félegyházi Z. Vezetőedző: Szolnoki Attila

Gól: Oláh T., Percze N. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 1-1

Szojka István: A felkészülési időszakban kapusunk, Kompár Gergő szétszórt, dekoncentrált és meglehetősen feszült magatartást tanúsított, ami miatt féltem a mai és a múlt heti mérkőzéstől is. De a múlt héten sikeres lánykérésen esett át, ami pozitív hatással volt a teljesítményére és a csapatra is ezáltal. Örülök neki, hogy innentől már csak a játékra tud koncentrálni, mert nem kell azon többé gondolkoznia a meccs közben, és soha máshol sem, hogy mit, mikor, hogyan és miért csináljon. Köszönjük Jázmin! Sok boldogságot kívánunk a csapat nevében!

Szolnoki Attila: Egy küzdelmes, jó iramú mérkőzésen sajnos a kritikus pontig tartottuk magunkat egy jó képességű hazai csapat ellen. Megint jött a hiba a 70. percben, ami megpecsételte a sorsunkat. Talán azt lehet mondani, hogy megismétlődött a múlt heti mérkőzés, hiszen az utolsó tíz percre mind mentálisan, mind fizikálisan és fejben is elfáradtunk, a hazai csapat pedig megérdemelten behúzta a győzelmet. Ezúton is szeretnék nekik gratulálni és további sok sikert kívánni!

Egyeki SBSE–Petőfi SE Nyíracsád 4–1 (1–1)

60 néző. Vezette: Darányi A. (Keczeli D.,Szilágyi Z.)

Egyek: Lévai Zs.-Zsólyomi D., Kun R., Len Sz.,Farkas Z., Len Á., Csala R.(Kiss A.), Ficsór B.(Nyerluc M.), Tóth Sz., Kecskés G., Farkas Z. Vezetőedző: Farkas Zoltán

Nyíracsád: Bacsó D.-Béres Cs., Erőss P., Gugg K., Lakatos M., Pintye S., Mercs J., Patalenszki J.(Berna B.), Mike I., Sisa J., Csecsődi I. Vezetőedző: Balogh Tivadar

Gól: Ficsór B., Farkas Z. (3), ill. Béres Cs. Jók: Farkas Z., Kiss A., Kecskés G., ill. senki. Ifi: 11-3

Farkas Zoltán: Remek időben, kitűnően előkészített pályán mondhatnám, hogy remek teljesítményt nyújtva nyertünk, de ez nem lenne igaz. Kicsit döcögősen, de behúztuk a kötelezőt, és csak ez számít!

Balogh Tivadar: Az első félidei játékra lehet építeni, akkor jobbak voltunk, mint az Egyek. A mérkőzést tíz emberrel fejeztük be, hiszen többen sérülten vállalták a játékot, egy ember pedig betegen. Nagyon szépen köszönöm a srácoknak, és további sok sikert kívánok az ellenfélnek!

Bocskai SE Vámospércs–Téglás VSE 3–3 (0–2)

60 néző. Vezette: Gyarmati I. (Juhász D.,Béres K.)

Vámospércs: Bányai Cs.-Sándor L., Ladányi R.(Lukács Sz.), Nagy O., Nagy L., Kolompár K., Szabó K., Kiss T.(Kulik Zs.), Szarvas L.(Forgács I.), Sándor B.(Pólyik D.), Kolompár J. Vezetőedző: Oláh Sándor

Téglás: Csizmár K.-Dufla D., Beszeda M., Szabó G.(Karap S.), Köblös L., Tóth Cs., Juhász M., Fejes I., Sigér S., Hevesi F.(Névtelen S.), Dobi K.

Gól: Nagy L., Kiss T., Pólyik D., ill. Sigér S., Tóth Cs. (2). Jók: mindenki, ill. Tóth Cs., Juhász M., Sigér S., Dobi K. Ifi: 0-2

Oláh Sándor: Az első félidőben korán hátrányba kerültünk, a második félidőben nagy erőket mozgósítottunk a fordítás érdekében, ez sikerült is, de sajnos az utolsó percben egy tizenegyessel X-re mentette a meccset az ellenfél.

Nagy Imre: 0-2 után két mérkőzéslabdánk volt, amit sajnos kihagytunk. A lelkes és agresszív hazai csapat ezt megbüntette, és a végén még örülhettünk az egy pontnak. További sok sikert kívánok a hazai csapatnak!

Hajdúhadházi FK–Tiszacsegei VSE 3–0 (0–0)

70 néző. Vezette: Pál G. (Hajdú P., Tóth Z.)

Hajdúhadház: Nagy K.-Balogh I., Halder P., Kiss Zs., Horváth A., Gergely D., Danó H.(Hamar R.), Papp G.(Molnár D.), Nagy I., Balogh P.(Rézműves M.), Rostás M. Játékosedző: Nagy István Zsombor

Tiszacsege: Budai B.(Baranyi Cs.)-Gréz K., Jecs J.(Nagy Á.), Csernik J.(Török K.), Deli G., Simon Z., Szabó B.(Tóth T.), Kovács A., Nagy L., Csurgó Á., Simon N. Vezetőedző: Simon Zoltán

Gól: Danó H., Halder P., Horváth A. Jók: mindenki, ill. mindenki. Ifi: 4-0

Nagy István Zsombor: Egy futballista szemére győztes meccs után nehezen jön álom.

Simon Zoltán: A mérkőzés képe nem mutatta, hogy ez lesz a végeredmény. Ebbe most belefutottunk, saját magunkat vertük meg. Az egész meccsen nem volt különbség a két csapat között, a második félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de ha nem rúgsz gólt, akkor kapsz, ez egy örök törvény a fociban. Kikaptunk, de nem adjuk fel, és amit elgondoltunk, azt tovább folytatjuk. Gratulálok a fiúknak!

Blondy FC Esztár–Ebesi SBKE 8–1(4–0)

80 néző. Vezette: Papp J. (László J., Jóni T.)

Esztár: Gurzó B.-Mándi L., Kun I., Nagy P.(Sóvágó S.), Pellei E.(Szőke S.), Tóth J., Balogh B.(Tóth D.), Mona P., Halász B., Szilágyi Cs., Fekete Sz. Vezetőedző: Vajas Vera

Ebes: Papp V.-(Kálmán N.), Csizi R., Árva D.(Bartha G.), Kuntz D.(Almási A.), Forgó A., Dobos Á.(Dézsi Á.), Andirkó I., Fodor N.(Balogh L.), Pál D., Kiss N., Sándor R. Játékosedző: Kiss Norbert

Gól: Szilágyi Cs.(3), Fekete Sz., Kun I., Mona P., Halász B., Tóth J., ill. Fodor N. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 4-0

Vajas Vera: Vagyunk, akik vagyunk.

Kiss Norbert: Sajnos a szezon legrosszabb mérkőzését játszottuk. Semmi nem volt belőlünk, nem tudtunk felpörögni, lassú és körülményes volt a játékunk sok buta hibával. Gratulálok az Esztár csapatának!

Földes KSE–SRE Komádi 0–1(0–0)

60 néző. Vezette: Gulyás S. (Hadházi L., Nedeczky Zs.)

Földes: Horváth Zs.-Rusznyák Zs., Madarász S., Bernáth I., Frida Gy., Vincze Cs.(Papp Z.), Taricska G.(Balku T.), Károlyi K., Dede I., Pocsai G., Dobrán Cs.(Orsó A.). Vezetőedző: Mező Bence

Komádi: Pribék G.-Kirimi P., Papp B., Varga L., Kóti P., Kóti R., Nagy J.(Hajnal L.), Szalai F., Aburdán A.(Kóti J.), Varga L., Miczura-Varga T. Játékosedző: Puskás Sándor

Gól: Miczura-Varga T. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi: 0-1

Mező Bence: Egy jól el talált szabadrúgás góllal nyert a vendég a csapat! További sok sikert kívánok komadi csapatának!

Puskás Sándor: Nagy küzdelem volt, de megérdemelt siker a Komáditól.

Nagyhegyesi SC–Derecskei LSE 2–2(0–2)

70 néző. Vezette: Lévai Z. (Kovács Á., Faragó F.)

Nagyhegyes: Marton A.-Bíró M. (Rácz T.), Szabó Z., Oláh G., Forgács G., Oláh S., Bernáth B., Veres N., Ispán J., Erdélyi Zs., Nagy K. Vezetőedző: Plókai Mihály

Derecske: Menyhárt N.-Szilágyi L., Berán B., Borsos Z.(Juhász L.), Horváth G., Szalai J., Magyar B., Makula Cs., Kovács B., Fekete B., Hamza K.(Kiss J.). Vezetőedző: Szép Sándor

Gól: Szilágyi L., Forgács G.(ög), ill. Fekete B.(2). Jók: senki, ill. senki Ifi:7-0

Plókai Mihály: Úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy elterveztük, hiszen már a harmadik percben ziccerbe kerültünk, de az sajnos kimaradt. Ezután az első félidő kiegyenlített játékkal telt, de egy helyezkedési hiba és egy fegyelmezetlenség által az ellenfelünk 2-0-ra vezetett. A félidőben volt egy kis fejmosás, és a második játékrészre úgy jöttünk ki, hogy minden mindegy alapon megpróbáljuk a meccset a javunkra fordítani. Hála a jó istennek ez sikerült is, de azt el kell hogy mondjam, hogy az ellenfélnek több meccslabdája is volt, amit ki is hagytak. Ezután jött. a kiállításunk, ami teljesen átformálta a csapatot, és elkezdtünk úgy játszani, ahogy az elejétől kellett volna.

Szép Sándor: Egy agyonnyert meccset sikerült ismét elszórakoznunk.

Nádudvari SE–Nagyrábé Petőfi SK 1–1(1–0)

70 néző. Vezette: Szabó P. (Czibere B., Nagy T.)

Nádudvar: Simon R.-Kiss L., Horváth A., Székely Z., Cseke Zs., Bodnár N., Czirbusz B., Puskás R., Kovács L., Czidor R.(Kremniczki F.), Petrusz P. Vezetőedző:Gere Csaba

Nagyrábé: Somogyi B.-Kovács A., Sipos R., Kiss B.(Szabados M.), Szőke M., Takács I.(Szőke A.), Kocsis L.(Kolompár D.), Mészáros I., Jánosi B., Balás G., Füleki B.(Szabó I.) Vezetőedző: Bende Tibor

Tömegjelenet a Nádudvar–Nagyrábé találkozón a piros lapot követően

Gól: Székely Z. Ill. Szabó I. Jók: mindenki, ill. Szőke M. Ifi: 0-1

Gere Csaba: Az első perctől kezdve nagy iramot diktált mind a két csapat. Hamar megszereztük a vezetést, mi domináltunk, jól szűrtük meg a vendégek támadásait, abból pedig remek kontrákat vezettünk, de sajnos az előny növelése nem sikerült. A második játékrésszel sem volt gond, viszont az utolsó fél órát kénytelenek voltunk létszámhiányosan játszani, ez pedig szerkezeti váltást eredményezett, így már jóval többet volt a mi térfelünkön a labda. Egy jól eltalált lövéssel ki is egyenlítettek a rábéiak, ez - és a kemény belépők - méginkább feltüzelte a nem éppen langyos játékot produkáló csapatokat. Mindkét gárda a győzelemért hajtott, de meg kellett elégednünk az egy-egy ponttal.

Bende Tibor: Az első harminc perc értékelhetetlen teljesítménye után a parázs hangulat hatására megérkeztünk a mérkőzésbe. Szerencsére, csak egy gól mínuszunkba került ez a gyenge produktum. A második félidőben más arcunkat mutattuk, adódott néhány lehetőségünk, azonban úgy gondolom, még mindig több van bennünk. Összességében reális az X. Az ifi csapat sikeréhez gratulálok, mert nagyszerű csapatmunka eredménye. További sok sikert a Nádudvarnak.