Saját édesapját is lepipálta a debreceni tenisztorna győztese

Egy 15 éves ifjú verte meg a mezőnyt.

Nagy László (balról), Berkó Botond, Berkó Ervin

Forrás: Ziccer Tenisz Klub

A Ticcer Tenisz és Szabadidő Klub által szervezett és a korábbi esőzések miatt vasárnap megtartott VII. Pannónia Kincse-Ziccer Kupa Amatőr Teniszverseny férfi egyes versenyszámát nagy meglepetésre az egy hónap híján 15 éves Berkó Botond, a Ziccer Tenisz Klub fiatal teniszezője nyerte. A tehetség a döntőben – édesapját, egyben edzőjét – dr. Berkó Ervint gyors pörgetéseket alkalmazva, nagy fölénnyel (6:1, 6:0) múlta felül, és így magasba emelhette  a győztesnek járó serleget. A dobogó legalsó fokára az egyesületen kívüliként nevező Nagy László állhatott fel.