Futsal

2022.09.09. 21:00

Ez ám az MVFC-bravúr!

Teljesen megérdemelten győzte le 6–3-ra bajnoki címvédő Haladást az MVFC Berettyóújfalu a férfi futsal NB I. 4. fordulójában.

Forrás: Unger Tamás/Vas Népe

Gyors gólváltással kezdődött az összecsapás, egy Dróth Zoltán-Dávid Richárd összejáték után szerzett vezetést a Hali a második percben, melyet Matheus egyenlített ki egy perc múlva. A brazil támadó egy csodás emelésével már a Mezeinél volt az előny a 4. minutumban. De itt nem volt vége, Nagy Imre is duplázott és már 4–1 volt a hazaiaknak a 10. percben. A játékrész derekán egy labdaszerzést követően Rábl János már az ötödiket hintette a vasiaknak, akiknek az erejéből csak két gólra futotta a félidőig. Fordulás után még egy-egy találat lett, a hajdúságiak részéról Rafinha állította be a 6–3-as végeredményt.

MVFC BRETTYÓÚJFALU–HALADÁS 6–3 (5–2)

Gólszerzők: Matheus (2), Nagy Imre (2), Rábl, Rafinha, illetve Dróth, Luiggi Longo, Hajmási