Megye I.

2022.05.14. 22:20

A piros lapok meccse volt a Kaba–Monostorpályi

Az összes meccset szombaton játszották a labdarúgó megyei első osztály 28. fordulójában.

Forrás: illusztráció / Shutterstock

Hajdúböszörményi TE–Hajdúsámson 3–1 (0–0)

Vezette: Puskás Z. (Katona L., Pintér Á.).

Hajdúböszörményi TE: Tóth Cs., Somogyi M., Dénes S. (Sajtos Z.), Ignáth T., Máthé G., Papp N., Forgó P., Mizsei Sz. (Kocsis L.), Bányász A., Gyarmati Z. (Kálmán P.), Szabó M. Edző: Tóth Csaba.

Hajdúsámson: Nagy P., Kiss J. (Magas M.), Balla B., Nagy I., Halász Z., Preku D. (Tóth B.), Mertin L., Bordás Á. (Tóth G.), Szabó B., Kiss R., Faragó B. (Dávid T.). Edző: Halász Zoltán.

Gól: Bányász A. (2), Papp N., illetve Nagy I. Jók: senki. Kiállítva: Somogyi M., illetve Nagy P. Ifi: 1–1.

Tóth Csaba: Az első félidei Sámsoni nyomást megúsztuk kapott gól nélkül, majd a folytatásban a legjobbkor kerültünk két gólos előnybe. Végig nyílt mérkőzésen, nagy küzdelemben szereztük meg a számunkra nagyon fontos 3 pontot. Köszönjük a kilátogató szurkolóinknak a támogatást! Gratulálok az egész csapatnak!

Halász Zoltán: Sajnos nem tudtunk élni a kínálkozó lehetőséggel, nem bírtuk el a terhet. Nagyobbnál nagyobb helyzeteket hagytunk ki, ami megbosszulta magát, kapusunk kiállítása pedig végleg megpecsételte a sorsunkat.

Egyeki SBSE–Sárrétudvari KSE 3–1 (3–0)

Vezette: Muszka Z. (Gyarmati I., Tóth G.).

Egyeki SBSE: Kalóz I., Csala R., Zsólyomi D., Kun R. (Kardos M.), Nagy T., Len Sz., Farkas Z., Len Á., Újvári K., Mester T., Tóth Sz. (Ficsór B.). Edző: Farkas Zoltán.

Sárrétudvari KSE: Szabó T. (Földesi J.), Kiss Cs., Tóth N. (Németh Z.), Vincze Cs., Füleki B., Nagy L., Turai A., Kiss D., Rostás D., Nagy M., Kiss B. Edző: Földesi Ambrus.

Gól: Kun R., Farkas Z., Zsólyomi D., illetve Nagy M. Ifi: 0–4.

Farkas Zoltán: Az első 30 percben szenzációs játékot produkált a csapat. Rúgtunk 3 gólt, két kapufát, volt egy meg nem adott gólunk és mégis egy remek kapusmunka kellett hozzá hogy előnnyel vonuljunk félidőre, két 11-est fogott. A hátralévő két meccsünkön remélem, hogy szerezünk pontokat. Próbáljuk kiélvezni a két megye I-es mérkőzésünket.  A második félidő a helyzetek mérkőzése volt. Remélem, hogy nem bántom meg a Sárrétudvariakat, de azt gondolom, hogy nagyobb aranyban kellet volna nyernünk, annyi helyzetet puskáztunk el a második félidőben.

Földesi Ambrus: Ezer sebből vérzünk, de a két kihagyott 11-es ellenére is ránk nézve hízelgő a mérkőzés végeredménye.

BUSE–Püspökladányi LE 1–0 (0–0)

Vezette: Vadon T. (Karasi B., Kozma M.).

BUSE: Alimány Gy., Kardos I., Trencsényi J., Nagy B., Békési D., Erdei Sz. (Erdei K.), Csordás J., Polonio-Guerreiro J. (Jancsó A.), Nagy K., Ertsey Zs., Ékes G. Edző: Szitkó Róbert.

Püspökladányi LE: Nagy J., Szabó P., Bodó T., Bernáth G., Csáti I. (Danka L.), Simon N., Ferenczi L., Dajka L., Török T., Szabó B. (Veres S.), Pap L. Edző: Szabó Máté.

Gól: Erdei K. Ifi: 7–1.

Szitkó Róbert: Hazai pályán sokkal jobb teljesítménnyel sem tudtunk győzni az előző mérkőzéseken, pedig megérdemeltük volna. Ma nem játszottunk jól, de egy góllal mindenképp jobbak voltunk. Gratulálok a fiataloknak, akik sokat tettek hozzá az elmúlt mérkőzések győzelmeihez!

Szabó Máté: Jó szellemben, megfelelő sebességgel és akarással kezdtük a mérkőzést, majd szép lassan elfogytunk, a mérkőzés utolsó periódusára ellenfelünk tudott ritmust váltani, mi nem, így ez az egy gólos győzelmük teljesen reális. Gratulálunk nekik!

Kabai Meteorit SE–Monostorpályi SE 0–1 (0–1)

Vezette: Orosz J. (Kövér T., Nagy R.).

Kabai Meteorit SE: Baranyi S., Pallagi J., Szabó P. (Fábri D.), Tóth Z. (Békési L.), Plókai G., Kovács M., Ale M., Tóth P., Molnár Cs. (Örvendi B.), Németh M., Bajnók I. Edző: Tóth Péter.

Monostorpályi SE: Sós D.–Bojti Á. (Varga B.), Kónya M., Rostás G., Sólyom M. (Bodnár L.), Erdős B.  (Nyilas Sz.), Szilágyi A., Bacsó A., Bákonyi N., Gyügyei Z., Illés D. (Nagy A.). Edző: Bereczky Bence.

Gól: Gyügyei Z. Kiállítva: Németh M., Tóth P., illetve Nagy A. Ifi: 1–2.

Tóth Péter: Kiegyenlített mérkőzésen a szerencsésebb csapat nyert.

Bereczky Bence: A csapat ezzel a győzelemmel kíván boldog születésnapot elnökének, Nyilas Józsefnek, aki nélkül nem lenne monostori labdarúgás. Szervezetten játszva, rengeteg helyzetet kialakítva megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, egy jó erőkből álló Kaba ellen. Ma igazi csapat voltunk. Őszinte részvétünket fejezzük ki szakácsunknak, Bihari Ferencnek, és családjának. Hajrá Monostor!

DASE–Nyíradony VVTK 1–1 (0–1)

Vezette: Tatár I. (Sápi Cs., Sütő J.).

DASE: Kerekréti G., Nagy B., Éder B., Fényi B., Kang J. (Győri R.), Csák Zs., Szabó T. (Hegedűs Gy.), Éder G., Bucz B., Balogh B. (Nagy L.), Éles M. (Ramakhutla S.). Edző: Kovács Miklós.

Nyíradony VVTK: Lukács L. (Kiss G.), Gyurina J., Vass G., Perényi R., Nagy K., Kántor T., Gáll F. (Szilágyi Z.), Mile M., Bara M., Rácz T., Tömöri L. Edző: Dán Ferenc.

Gól: Ramakhutla S., illetve Gáll F.

Kovács Miklós: Tekintélyes mezőnyfölényben futballoztunk az egész mérkőzés során, ami az első félidőben kevesebb, míg a másodikban meglehetősen sok helyzettel is párosult. Ellenfelünk emlékezetem szerint egyszer veszélyeztette a kapunkat, amiből sikerült is betalálnia. Mindemellett gratulálok a futballistáimnak, mert tényleg hatalmas erőket mozgósítottak, és az utolsó percben sem adták fel, így egy ponttal gazdagodtunk. Reméljük, ez még sokat fog érni a végelszámolásnál.

Dán Ferenc: Hatalmasat küzdve, a 93. percben egyenlített az ellenfél! Minden játékos kiadott magából mindent! Büszke vagyok rájuk.

DSC-SI–Balmazújvárosi FC 1–5 (1–2)

Vezette: Nagy N. (Kriston T., Horváth J.).

DSC-SI: Ésik L., Tóth Cs. (Gál A.), Tapoti J. (Szikszai A.), Kovács P., Papp P. (Zsoldos M.), Cseke B., Somogyi I., Buglyó A., Félegyházi Z., Kiss T., Sütő N. Edző: Selyem Nándor.

Balmazújvárosi FC: Nagy I., Rőth A., Molnár Sz. (Bajusz M.), Urbin P. (Miterkó B.), Tóth G. (Silling M.), Kerekes B. (Sallai Cs.), Nagy Z. (Prokisch D.), Bokros T., Kovács M. (Rákos B.), Fodor T., Sándor H. Edző: Lajos Ferenc.

Gól: Tóth Cs., illetve Nagy Z., Rőth A. (2), Molnár Sz., Prokisch D. Kiállítva: Cseke B.

Selyem Nándor: Ezzel a fiatal csapattal, csak az első félidőt sikerült megnehezíteni bajnokcsapatnak. Szervezetten játszottunk, a második félidőben kezdett fogyni az erő és a bajnokcsapat magabiztosan megnyerte a mérkőzést. Gratulálok a címükhöz!

Lajos Ferenc: Egy ilyen szentélyben játszani felemelő érzés, mint az Oláh Gábor utcai Stadion. A játékosaim jól érezték magukat benne.

Derecskei LSE–Hajdúnánás FK 1–1 (0–1)

Vezette: Gulyás S. (Kiss A., Kedeczky Zs.).

Derecskei LSE: Fülöp G., Vadász I., Bun R., Komjáti D. (Picsuk L.), Alimán J., Papp Á., Bozsányi T., Csizmadia Cs., Szilágyi M., Tonhaizer F., Pintér D. (Sinka M.). Edző: Szép Sándor.

Hajdúnánás FK: Kanócz B., Kökényesi Zs. (Ilyés B.), Papp L., Tóth B., Andorkó S. (Dési D.), Kiss L. (T.Tóth P.), Lakatos N., Fodor J., Bohács B., Uri M., Lovas M. Edző: Daróczi Péter.

Gól: Bun R., illetve Tóth B. Ifi: 2–3.

Szép Sándor: A 6. percben megkaptuk a szokásos gólunkat, innentől kapartunk a meccsben maradásért, amit a második félidőben siker koronázott. A végén egy kis szerencsével akár itthon is tarthattuk volna a 3 bajnoki pontot, de a nánásiaknak is megvoltak a lehetőségei.

Daróczi Péter: Büszke vagyok a csapat mai teljesítményére, szervezetten, jól játszva, pontosan távoztunk Derecskéről. Több gólhelyzetet alakítottunk ki, de sajnos a hazaiak kapusa remek napot fogott ki. A frissen debütált játékosainknak külön gratulálunk, csakúgy, mint az U-14-es csapatnak a bajnoki címhez!

Bocskai SE–DEAC II 0–2 (1–4)

Vezette: Pósa Zs. (Nagy L., Gajdics Z.).

Bocskai SE: Bányai Cs., Vincze V. (Kiss T.), Nagy N. (Pólyik D.), Kolompár K., Ménes M., Kolompár R., Kolompár K., Forgács I. (Károlyi A.), Nemes E., Szabó K., Kolompár J. Edző: Varga Zsolt.

DEAC II: Kovács D., Hermann D. (Ibrahim K.), Kertész K. (Kuszkó D.), Papp G. B. (Fodor T.), Katona Z., Barabás Z., Váradi L., Balogh Á., Juhász B., Karikás K. (Kemecsei Cs.), Kasza Á. (Sütő B.). Edző: Katona László.

Gól: Kolompár J., illetve Papp G. B., Kertész K., Forgács I. (ög), Kemecsei Cs. Jók: Ménes M., Kolompár J.

Varga Zsolt: A futballt mi játszottuk, a gólokat a DEAC lőtte. Az eredmény egyáltalán nem tükrözi a 90 perc játékát. Gratulálok mindkét csapatnak!

Katona László: Küzdelmes, nehéz meccs volt. Teljesen kiegyenlített volt a játék képe az egész meccsen, de mi voltunk a hatékonyabbak, és ez döntött.