Megye I.

2022.04.02. 20:37

„Ha nem látom, nem hiszem el. X-es első félidő után hihetetlen összeomlást produkáltunk”

Mutatjuk a megyei első osztály szombati eredményeit.

Forrás: Czinege Melinda

DEAC II.–Sárrétudvari KSE 1–2 (1–1)

50 néző. Vezette: Szűcs L.(Sápi Cs., Szilágyi Z.)

DEAC II.: Kovács D., Áros Cs.(Kertész K.), Váradi L., Karikás K.(Sidibe I.), Hermann D., Papp G., Orbán A.(Sütő B.), Patócs R.(Kemecsei Cs.), Katona Z., Balogh Á.(Varga B.), Juhász B. Edző: Katona László

Sárrétudvari KSE: Kiss B., Szabó T.(Vincze Cs.), Kiss Cs., Tóth N., Kiss N., Füleki B., Vass Á., Gál M.(Faragó Gy.), Nagy L., Nemes B.(Balogh Sz.), Kiss D. Edző: Földesi Ambrus

Gól: Papp G., illetve Vass Á., Tóth N. Jók: Mindenki Kiállítva: Ifi: 3–2

Katona László: Nem volt jó meccsünk, és arról kell beszélnünk, hogy miben tudunk előre lépni. De ezzel együtt hihetetlen, hogy egy olyan meccsen, ahol az egyik játékosunkat kétszer könyökölték szándékosan arcon és minimum hasonló volt a szabálytalanságok száma, mi kaptunk hat sárga lapot, míg ellenfelünk a 95. percben mutatóban egyet. Sorolhatnám még az eredményt befolyásoló szituációkat, de inkább gratulálok a Sárrétudvari csapatának!

Földesi Ambrus: Egy küzdelmes mérkőzésen, a helyzet kihasználásunk döntött, amiért a srácok a mai meccsen meg is dolgoztak.

Kabai Meteorit SE–Püspökladány LE 6–0 (3–0)

100 néző. Vezette: Puskás Z.(Karsai B., Kozma M.)

Kabai Meteorit SE: Baranyi S., Pallagi J., Szabó P.(Fábri D.), Nagy K.(Mester M.), Plókai G., Kovács M., Németh M., Ale M.(Molnár Cs.), Tóth P., Tóth Z.(Szabó B.), Bajnók I. Edző: Tóth Péter

Püspökladány LE: Szabó P., Bodó T.(Barabás J.), Bernáth G., Simon N., Ferenczi L., Dajka L.(Lakatos Zs.), Csáti I.(Nagy S.), Török T.(Horváth I.), Szabó B.(Danka L.), Pap L., Nagy J. Edző: Szabó Máté

Gól: Plókai G., Bajnók I.(2), Kovács M.(3) Jók: Plókai G. Tóth P., Pallagi J.

Tóth Péter: Megérdemelt győzelem született ilyen arányban is a lelkes vendégcsapat ellen. További sok sikert kívánok a Püspökladány csapatának.

Szabó Máté: Annyi sérültünk, betegünk, eltiltottunk volt, hogy az ifi meccset el kellett halasztani, hogy ki tudjunk állni! Pár év múlva valószínűleg mosolyogva fogok visszagondolni, hogy mekkora értéke volt ennek az időszaknak, mennyit tanultam belőle, most viszont szörnyű megélni!

DSC-SI–Egyeki SBSE 7–0 (1–0)

50 néző. Vezette: Kovács Á.(Forgács K., Nagy R.)

DSC-SI: Sallai J., Nagy Á.(Ésik L.), Kovács P., Somogyi I., Buglyó A., Nemes Z.,Szikszai A., Félegyházi Z., Kiss T., Spitzmüller L., Sütő N. Edző: Selyem Nándor

Egyeki SBSE: Pap Z., Kardos M.(Borbély A.), Kun R., Nagy T., Kecskés G., Farkas Z., Ficsór B., Újvár K., Tóth Sz., Torma S., Farkas S. Edző: Farkas Zoltán

Gól: Sütő N., Somogyi I.(2), Félegyházi Z.(2), Spitzmüller L., Nemes Z. Jók: Mindenki, Kecskés G.

Selyem Nándor: Köszönöm a múlt heti kioktatást Szép Sándortól, megfogadtam, és ennek megfelelően elvégeztük a portánkon a nagytakarítást, ami úgy néz ki sikerült. Amennyiben nincs tisztában az eredményeimmel, kérem, lépjen be az MLSZ adatbankjába vagy a Wikipédiába. Viszont kívánom, hogy érjen utol, sok sikert hozzá, de szerényebbnek kell lennie. Csapatomnak gratulálok a mai teljesítményhez, különösen a rengeteg hiányzó miatt. Kérdéses volt az is, hogy egyáltalán lesz-e 11 hadra fogható játékosom.

Farkas Zoltán: Ha nem látom, nem hiszem el. X-es első félidő után hihetetlen összeomlást produkáltunk.

Hajdúböszörményi TE–Derecskei LSE 0–1 (0–0)

30 néző. Vezette: Dobi Zs.(Jóni T., Molnár L.)

Hajdúböszörményi TE: Tóth Cs., Ignáth T., Dénes S., Borbély M., Pásztor D., Forgó P., Mizsei Sz.(Reszler Zs.), Szilágyi M.(Győri A.), Gyarmati Z.(Hajdu Á.), Kocsis L.(Borsi L.), Bányász A. Edző: Kaszás János

Derecskei LSE: Fülöp G., Szilágyi M., Bun R., Alimán J., Bozsányi T., Csizmadia Cs., Tonhaizer F., Borbíró D.(Pilcsuk L.), Vadász I., Sinka M.(Papp Á.) Edző: Szép Sándor

Gól: Bun R. Jók: Kiállítva: Ifi:

Kaszás János később nyilatkozik.

Szép Sándor: Az első félidőben a hazai csapat kihagyta a kihagyhatatlant, szünetben egy kicsit átbeszéltük a dolgokat, megnyugodtunk, és a második félidőben egy lehetőségünket sikerült gólra válltani, amivel megnyertük a szombati igencsak alacsony színvonalú mérkőzést.

Monostorpálya SE–Hajdúnánás FK 1–1 (0–1)

100 néző. Vezette: Gulyás S.(Horváth J., Sápi V.)

Monostorpályi SE: Bákonyi N., Csirkés I.(Nagy A.), Sós D., Bojti Á.(Bodnár L.), Illés D.(Varga B.), Kónya M.(Nyilas Sz.), Rostás G., Szilágyi A.(Erdős B.), Bacsó A., Gyügyei Z., Sólyom M. Edző: Bereczky Bence

Hajdúnánás FK: Kanócz B., Papp L., Bencze D.(Kökényesi Zs.), Tóth B.(Uri M.), Andorkó S.(Kiss L.), Linzenbold Zs., Újvári Zs., Lakatos N., Fodor J., Bohács B., Lovas M. Edző: Daróczi Péter

Gól: Fodor J., illetve Újvári Zs. Jók: Kiállítva: Bacsó A., illetve Kanócz B. Ifi: 4–3

Bereczky Bence: A meccs után, azt mondta valaki az öltőzőben, hogy szerencse, hogy az időjárás miatt csak ilyen kevesen jöttek ki. Valóban nem volt egy futball ünnep, a második félidőben körülbelül 15 perc volt a tiszta játékidő, de lehet, sokat mondok. Ötlettelenül játszottunk és a küzdő szellem is csak a hajrában volt megfelelő. ennek köszönhetően sikerült döntetlenre mentenünk a találkozót és megőrizni hazai veretlenségünket. Gratulálok az ifistáknak, nagy fegyvertényt hajtottak végre

Daróczi Péter később nyilatkozik.

Balmazújvárosi FC–Bocskai SE 2–1 (1–1)

150 néző. Vezette: Zahorán J.(Szántó S., Medovarszki J.)

Balmazújvárosi FC: Csorvási T., Kiss G.(Bajusz M.), Molnár Sz.(Miterkó B.), Tóth G., Galla P., Kerekes B.(Silling M.), Urbin P., Bokros T., Kovács M.(Nagy Z.), Fodor T., Sándor H. Edző: Lajos Ferenc

Bocskai SE: Bányai Cs., Nánási D.(Forgács I.), Kolompár K.(Kiss T.), Ménes M., Kolompár R., Kolompár K., Kovács Gy., Nemes E.(Vincze V.), Károly A.(Nagy N.), Szabó K.(Sándor B.), Kolompár J.. Edző: Varga Zsolt

Gól: Fodor T., Bajusz M.,illetve Károlyi A. Jók: Bokros T., Sándor H., Fodor T., Bajusz M., illetve mindenki Kiállítva: Ifi:

Lajos Ferenc: Gratulálok a Vámospércs csapatának, nagy küzdelemre késztettek bennünket. Mi megnyertük a szombati mérkőzést. Első helyre megyünk, nem másra.

Varga Zsolt: Csalódottak vagyunk. Ma mindenki láthatta, hogy itt van a helyünk. A 92. percben nem állt mellénk a szerencse.