Megye I.

2022.03.05. 18:48

„Még két ilyen meccs, és agyvérzést kapok”

Hét pályán játszottak meccset szombaton a labdarúgó megyei első osztály 18. fordulójában.

Forrás: illusztráció / Shutterstock

Hajdúsámson–Sárrétudvari KSE 2–3 (2–1)

50 néző. Vezette: Gálfi F. (Karsai B., Sápi V.).

Hajdúsámson: Nagy P., Balla B., Nagy I. (Rácz A.), Halász Z., Bacskai A. (Tóth G.), Mertin L., Molnár Á., Mertin D. (Faragó B.), Szabó B., Bordás Á. (Dávid T.), Kiss R. Edző: Halász Zoltán.

Sárrétudvari KSE: Kiss B., Szabó T., Kiss Cs., Tóth N., Vass Á., Füleki B., Gál M. (Nagy L.), Faragó Gy. (Nemes B.), Nagy M., Kiss D. Edző: Földesi Ambrus.

Gól: Szabó B., Balla B., illetve Vass Á. (2), Tóth N. Jók: Molnár Á. Ifi: 5–2.

Halász Zoltán: Nagyon gyengén fociztunk ma, de ami nagyobb baj, hogy sokan tompán és lélektelenül. 2-1-nél le kellett volna zárnunk a mérkőzést, de nem sikerült, és utána csak küszködtünk, ez lett a vége.

Földesi Ambrus: A csapat erősségét bizonyítja az, hogy kétszeresen is hátrányos helyzetből tudtuk megnyerni a mérkőzést. Köszönjük a vendéglátást a hazai csapatnak.

Balmazújvárosi FC–Püspökladány LE 4–0 (1–0)

200 néző. Vezette: László J. (Szabó P., Vilmányi S.).

Balmazújvárosi FC: Csorvási T. (Liptai B.), Vénig A. (Kovács M.), Kiss G. (Sándor H.), Molnár Sz. (Rőth A.), Szabó B. (Sallai Cs.), Tóth G., Galla P., Urbin P. (Nagy Z.), Bokros T., Bajusz M. (Kerekes B.), Fodor T. Edző: Lajos Ferenc.

Püspökladány LE: Nagy J., Bernáth G., Berde M., Simon N., Fegyverneki Zs. (Török T.), Dajka L., Danka L., Ferenczi L., Veres S. (Nagy V.), Szabó B., Pap L. Edző: Szabó Máté.

Gól: Urbin P. (2) Rőth A., Fodor T. Jók: mindenki.

Lajos Ferenc: Míg meg nem született az első gól, kissé görcsösen játszottunk, de utána végig domináltuk a mérkőzést, és megérdemelten nyertünk.

Szabó Máté: Nagyon jó erőkből álló csapat ellen, kissé tartalékosan léptünk pályára. Fegyelmezetten, taktikusan játszottunk, sajnos két olyan pontrúgásból kaptuk az első két gólt, amire felkészültünk. Ettől függetlenül a látottak alapján sajnos ennyi volt a két csapat között.

Monostorpályi SE–Egyeki SBSE 4–2 (2–2)

100 néző. Vezette: Bakos J. (Petrovszki P., Kovács K.).

Monostorpályi SE: Bojti Á., Gyöngy T. (Bodnár L.), Nyilas Sz., Kónya M., Sólyom M. (Kelemen B.), Rostás G., Illés D. (Varga B.), Sós D., Bacsó A., Bákonyi N., Csirkés I. (Szilágyi A.). Edző: Bereczky Bence.

Egyeki SBSE: Pap Z., Zsólyomi D., Len Sz., Farkas Z., Len Á., Újvári K., Mester T., Tóth Sz., Ficsór B., Torma S., Farkas Z. Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Nyilas Sz., Gyöngy T. (2), Rostás G., illetve Ficsór B., Farkas Z. Jók: mindenki. Ifi: 13–0.

Bereczky Bence: Erre mondják, hogy ez is megvolt, még sincs este. Borzalmasan kezdtük a meccset, rossz volt a hozzáállásunk, rengeteg technikai hibát vétettünk, és ezt ellenfelünk könyörtelenül kihasználta. Csapatunk erejét mutatja, hogy kétgólos hátrányból felálltunk, és a második félidei fölényünknek köszönhetően megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok ifistáink fölényes sikeréhez, igazi csapat voltak ma.

Farkas Zoltán: A szokásos jó mérkőzést játszottuk a Monostor ellen, sajnos a szokásos végeredménnyel. Remek volt az első félidőnk, úgy érzem, többet érdemeltünk volna, de még mindig gólra játsszák a meccset, és az ellenfél többet rúgott. A 46. és 93. percben kapott gólokkal maradtunk alul, talán a jövőnk szebb lesz. Gratulálunk a hazaiaknak.

DEAC II.–Derecskei LSE 1–0 (1–0)

50 néző. Vezette: Varga Gy. (Sovány L., Kriston T.).

DEAC II.: Kiss D., Varga B.(Karika R.), Áros Cs.(Balogh Á.), Patócs R.(Sütő B.), Karikás K., Hermann D., Barabás Z.(Bakó L.), Katona Z., Papp G.(Fodor T.), Váradi L., Kasza Á.(Kertész K.). Edző: Katona László.

Derecskei LSE: Fülöp G., Berán B.(Papp Á.), Bun R., Alimán J.(Sinka M.), Komjáti D., Bozsányi T.(Pintér D.), Csizmadia Cs., Burkus D., Tonhaizer F., Borbíró D.(Szilágyi M.), Vadász I. Edző: Szép Sándor.

Gól: Patócs R. Jók: mindenki. Ifi: 4–3.

Katona László: A Derecske sokkal jobb csapat, mint a jelenlegi helyezése mutatja, és ezt a mai meccsen is megmutatták. Leginkább pontrúgásokból volt sok lehetősége a vendégcsapatnak, de sikerült megúsznunk a veszélyes szituációkat, és nagy küzdelemben sikerült behúznunk a három pontot.

Szép Sándor: Az ilyen meccsek miatt tartunk ott, ahol. Ezt a mai mérkőzést is gólokkal kellett volna megnyernünk, de amíg egy méterről sem tudunk a kapuba találni, addig nem várhatunk semmi előrelépést. Még két ilyen meccs, és agyvérzést kapok.

Kabai Meteorit SE–Hajdúböszörményi TE 5–0 (4–0)

100 néző. Vezette: Puskás Z. (Sápi Cs., Muszka Z.).

Kabai Meteorit SE: Baranyai S., Pallagi J. (Molnár Cs.), Ale M. (Veres N.), Szabó P. (Fábri D.), Nagy K. (Mester M.), Plókai G., Kovács M., Bajnók I., Németh M., Tóth P., Tóth Z. (Bernáth B.). Edző: Tóth Péter.

Hajdúböszörményi TE: Tóth Cs., Borbély M., Ignáth T., Forgó P., Horváth L., Hutka D. (Reszler Zs.), Gyarmati Z. (Szanyi D.), Pásztor D., Bányász A., Somogyi M. (Papp N.), Kocsis L. (Hajdu Á.). Edző: Kaszás János.

Gól: Bajnók I. (3), Kovács M. (2) Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 1–2.

Tóth Péter: Az első félidő alapján ilyen arányban is megérdemelten nyertünk, a rossz talajú pálya és a rossz időjárás ellenére is. A második félidőben kicsit a kapu elé beszorulva, de gól nélkül le tudtuk hozni a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak. További sok sikert kívánok a Hajdúböszörménynek.

Kaszás János: Akaratban messze alulmaradtunk ellenfelünktől.

DSC-SI–DASE 1–3 (1–2)

100 néző. Vezette: Gulyás S. (Bendik T., Szilágyi Z.).

DSC-SI: Sallai J., Tóth Cs., Kovács P., Gál A. (Fazekas Cs.), Nánási M., Buglyó A., Nemes Z., Szalontai A. (Nagy Á.), Félegyházi Z., Kiss T., Sütő N. Edző: Selyem Nándor.

DASE: Polyák F., Nagy B. (Rácz N.), Nagy L., Fényi B. (Dobos Á.), Csák Zs., Éles M. (Kovács M.), Éder G., Bucz B., Ramakhutla S. (Győri R.), Balogh B. (Gudmundsson J.), Deák Z. (Ibrahim K.). Edző: Kovács Miklós.

Gól: Félegyházi Z., illetve Csák Zs., Éles M. (2).

Selyem Nándor nem nyilatkozott.

Kovács Miklós: Az első félidőben annak ellenére, hogy sokáig tudott vezetni az ellenfél ellenünk, kifejezetten jól futballoztunk. Az utóbbi időben talán nem is láttam ilyen jól játszani a csapatot, ám rengeteg helyzet kimaradt, de még így is sikerült a félidő lefújása előtt fordítanunk, egy szép baloldali akcióval. Ezt követően a második félidőben egy picit visszább esett a játékunk, még az ellenfelünké feljavult, így a játék kiegyenlítettebbé vált, akadt helyzet mindkét csapat előtt. Szerencsére egy okos találattal túl tudtunk járni még egyszer az ellenfelünk eszén, és így mondhatom, hogy magabiztosan nyertük meg a találkozót. Gratulálok a csapatomnak. Sok sikert kívánok a szimpatikusan küzdő és jól szervezett sportiskolának.

Hajdúnánási FK–Bocskai SE 3–0 (1–0)

Vezette: Orosz J. (Hajdu P., Tőkés R.).

Hajdúnánási FK: Kanóc B., Kökényesi Zs. (Lakatos D.), Papp L. (Vadász L.), Tóth B., Kiss L., Linzenbold Zs., Újvári Zs., Lakatos N. (Uri M.), Fodor J., Bohács B., Lovas M. Edző: Daróczi Péter.

Bocskai SE: Bányai Cs., Vincze V. (Balogh S.), Nánási D., Kolompár J., Kolompár K., Ménes M., Kolompár K., Nemes E., Károlyi A. (Dubrovszkij L.), Nagy N.(Jónás S.). Edző: Varga Zsolt.

Gól: Újvári Zs., Fodor J., Vadász L. Ifi: 2–0.

Daróczi Péter: Gratulálok a csapatnak a mérkőzésen nyújtott teljesítményhez. Győzelmünket a legfiatalabb szurkolónknak, Lovas Jankának ajánljuk.

Varga Zsolt: Helyzetek itt, gólok ott. A játék képe alapján túlzott a háromgólos hazai győzelem. Sajnos 70 perc után kockáztatni kellett, így jobban kinyíltunk hátul. Nincs még veszve semmi. Folyt. köv.