„Ellenfelünk egy fokozattal magasabb sebességen futballozott, mint mi”

50 néző. Vezette: Muszka Z. (Sápi Cs., Kozma M.)

Bocskai SE: Bányai Cs., Nánási D., Kolompár J., Ménes K.(Vincze V.), Kolompár R.(Pólyik D.), Balogh S., Sándor B.(Károly A.), Kovács Gy.(Nagy N.), Nemes E., Szabó K. Edző: Varga Zsolt

Sárrétudvari KSE: Kiss B., Balogh Sz., Szabó T., Kiss Cs., Rostás S., Kiss N., Vass Á., Füleki B. (Nagy L.), Gál M., Faragó Gy., Kiss D. Edző: Földesi Ambrus

Gól: Nánási D., Pólyik D., illetve Vass Á., Gál M. Jók: mindenki Ifi: 1–2

Varga Zsolt: Az első félidő puhatolózása után hamar – minden előzmény nélkül – kétgólos hátrányba kerültünk, melyet hatalmas lelkesedéssel egalizáltunk. Így tovább!

Földesi Ambrus: Mindkét csapat kivárással játszott, ám így is kétgólos előnyt szereztünk, amit sajnos nem tudtunk megtartani, így a mérkőzés egészét nézve a döntetlen reálisnak mondható.

Hajdúnánás FK –Püspökladányi LE 2–0 (1–0)

50 néző. Vezette: Puskás Z. (Karsai B., Gyarmati I.)

Hajdúnánás FK: Kanócz B., Papp L. (Lakatos D.), Tóth B. (Bencze D.), Vadász L., Andorkó S., Kiss L. (Kerek B.), Lakatos N., Fodor J., Bohács B., Uri M. (Linzenbold Zs.), Lovas M. (Csatári D.). Edző: Daróczi Péter

Püspökladányi LE: Berde M., Bodó T., Simon N., Fegyverneki Zs. (Szabó B.), Dajka L., Danka L. (Tanka L.), Ferenczi L., Jámbor M., Veres S. (Horváth I.), Pap L., Nagy J. Edző: Szabó Máté

Gól: Vadász L., Tóth B. Jók: mindenki Ifi: 1–2

Daróczi Péter: Gratulálok a csapatnak a tavaszi szezon kezdetéhez, helyenként jó játékkal, magabiztos győzelmet arattunk.

Szabó Máté: Ellenfelünk egy fokozattal magasabb sebességen futballozott, mint mi, többet futottak labda nélkül, aktívabb volt a támadójátékuk, megérdemelten nyertek. Mi átmenetekben lassan reagáltunk, nem voltunk elég élesek, és a látottak alapján elég frissek sem. Több játékosunknak nem volt ma jó napja, ilyen előfordul, viszont az akarás megvolt bennünk. Megyünk tovább, mert meggyőződésem, hogy jó úton haladunk.

Hajdúsámson – BUSE 2–0 (0–0)

100 néző. Vezette: Pósa Zs. (Czinege T., Nagy T.)

Hajdúsámson: Nagy P., Balla B., Nagy I., Halász Z., Bacskai A. (Szfára F.), Mertin L. (Dávid T.), Molnár Á., Mertin D. (Rácz A.), Szabó B. (Tóth B.), Bordás Á. (Tóth G.), Kiss R. Edző: Halász Zoltán

BUSE: Alimán Gy., Kardos I., Nagy B., Békési D., Váradi M. (Ékes G.), Csordás J. (Chlebik B.), Polonio-Guerreiro J., Nagy R. (Nagy K.), Puskás Z., Ertsey Zs., Trencsényi J. Edző: Szitkó Róbert

Gól: Bordás Á., Szabó B. Jók: mindenki, illetve Trencsényi. Ifi: 1–4

Halász Zoltán: A mai mérkőzésen többnyire kiegyenlített mezőnyjáték folyt, de támadásban mi voltunk élesebbek, több nagy lehetőségünk is volt, így megérdemelt győzelemmel kezdtük a tavaszt.

Szitkó Róbert: Mi domináltunk az egész mérkőzés folyamán, de sajnos csak lehetőségeink voltak, az ellenfelünk pedig szinte minden hibánkat kihasználta. Reménykedem a jobb folytatásban, bár nehéz sorsolásunk van, és sajnos a felkészülésünk sem volt megfelelő.

Balmazújváros FC – Egyeki SBSE 10–1 (1–1)

200 néző. Vezette: Gulyás S. (Gálfi F., Kovács Á.)

Balmazújvárosi FC: Csorvási T., Vénig A. (Varga D.), Kiss G. (Bajusz M.), Molnár Sz. (Tóth G.), Szabó B. (Nagy Z.), Sallai Cs. (Urbin P.), Galla P. (Porkisch D.), Kerekes B., Bokros T., Fodor T., Sándor H. (Silling M.). Edző: Lajos Ferenc

Egyeki SBSE: Papp Z., Csala R. (Len Sz.), Zsólyomi D., Kun R., Nagy T., Farkas Z., Len Á. (Kiss Z.), Újvári K., Mester T., Torma S., Ficsór B. Edző: Farkas Zoltán

Gól: Fodor T. (2), Tóth G., Galla P. (2), Bajusz M. (4), Prokisch D., illetve Ficsór B. Jók: Fodor Gall P., Tóth G., Urbin P., Bajusz M., illetve Ficsór B.

Lajos Ferenc: Ezt a mérkőzést az értünk szorítóknak ajánljuk. Jó erődemonstráció volt. Dolgozunk tovább a céljaink eléréséért.

Farkas Zoltán: Hatvan percig minden az elképzeléseink szerint alakult, de utána szétestünk, és a balmazi fiatalok szétfutottak bennünket, klasszisokkal jobb csapat nyert megérdemelten, bár azt gondolom, hogy azért az eredmény egy kissé túlzó. Az okokat tudjuk, hogy miért estünk szét a 60. perc után, nem szeretnék pálcát törni senki fölött, úgy gondolom, a mi bajnokságunk a 3. tavaszi forduló után indul el. Gratulálok a balmazi csapatnak, úgy gondolom, jogosan állnak ott, ahol állnak.

Monostorpályi SE – Hajdúböszörményi TE 3–0 (1–0)

150 néző. Vezette: Orosz J. (Pál G., Vasziliu T.)

Monostorpályi SE: Sós D.–Bojti Á., Sólyom M. (Varga B.), Gyöngy T. (Sándor B.), Nyilas Sz., Kónya M. (Kelemen B.), Rostás G., Szilágyi A., Bacsó A. (Csirkés I.), Bákonyi N. (Szabó I.), Gyügyei Z. Edző: Bereczky Bence

Hajdúböszörményi TE: Tóth Cs. Dénes S., Ignáth T., Hutka D. (Németi P.), Forgó P. (Gyarmati Z.), Pásztor D. (Somogyi M.), Mizsei Sz. (Fekete I.), Borbély M., Bányász A., Horváth L. (Szanyi D.), Kocsis L. (Reszler Zs.). Edző: Kaszás János

Gól: Gyügyei Z. (2), Bojti Á. Jók: Nyilas Sz., Sós D., Gyügyei Z., Szilágyi A., Bacsó A., Kónya M. Kiállítva: Gyarmati Z. Ifi: 0–3

Bereczky Bence: Csapatkapitányunkat nélkülözve, idény eleji formát mutatva, magabiztosan hoztuk a kötelezőt. Hamarabb is eldönthettük volna a három pont sorsát, de igazából egy percig sem kellett izgulnunk, hiszen ellenfelünknek egy kaput eltaláló lövése volt. Köszönjük szurkolóink támogatását, és örülünk, hogy SB-t reaktiválni tudtuk.

Kaszás János: Az első félidőben minden energiánkat a szembeszél elleni küzdelem és a védekezés emésztette fel. Ami jól is működött az utolsó előtti percig. A második félidőben már többet támadtunk, de egy buta kiállítás megpecsételte a sorsunkat.

DEAC II. – DSC-SI 4–3 (3–2)

50 néző. Vezette: Gyuga Zs. (Kovács A., Kató B.)

DEAC II: Urbán G.–Sütő B. (Kazsa Á.), Áros Cs., Kuszkó D. (Juhász B.), Fodor T. (Balogh Á.), Karikás K., Patócs R. (Vass B.), Barabás Z., Katona Z., Orbán A. (Kertész K.), Váradi L. Megbízott edző: Barabás Zoltán

DSC-SI: Ésik L.–Tapoti J. (Fazekas Cs.), Kovács P. (Nagy Á.), Nánási M. (Demeter Á.), Somogyi I., Buglyó A., Nemes Z., Félegyházi Z. (Dobi Z.), Kiss T., Spitzmüller L., Sütő N. Edző: Selyem Nándor

Gól: Katona Z., Orbán A., Patócs R., Karikás K., illetve Nánási, Spitzmüller L., Somogyi I.

Barabás Zoltán: Nagyon gyengén kezdtük a játékot, az első 15 percben kétgólos hátrányba kerültünk. Ezután rendeztük a sorainkat, a félidőben egyenesbe hoztuk a mérkőzést, a második félidőben is végig mi támadtunk, és megérdemelt győzelmet arattunk.

Selyem Nándor: Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, kétgólos előnyre tettünk szert, de sajnos az első félidő végén már a hazai csapat örülhetett, hiszen 3-2-re megfordították az eredményt. A második félidőben próbáltunk az egyenlítésért játszani, ami a 89. percben megszületett, de sajnos 1 perccel később a DEAC a győztes gólt is megszerezte. A csapatom nagyon sok hibával játszott, de a játékvezetői hármas ezt is fölül tudta múlni.

Kabai Meteorit SE–DASE 1–1 (1–0)

100 néző. Vezette: Szabó P. (Gáti Cs., Kiss B.)

Kabai Meteorit SE: Baranyi S.–Pallagi J., Szabó P. (Nagy K.), Mester M., Plókai G. (Szabó B.), Németh M., Tóth Z., Tóth P., Bernáth B., Veres N., Bajnók I. Edző: Tóth Péter

DASE: Polyák F.–Molnár M. (Rácz N.), Nagy L., Fényi B., Csák Zs., Éles M. (Nagy B.), Éder G., Bucz B., Ramakhutla S. (Éder B.), Balogh B., Ibrahim K. (Deák Z.) Edző: Kovács Miklós

Gól: Bajnók I., illetve Bucz B. Jók: Pallagi J. Ifi: 2–0

Tóth Péter: Kiegyenlített mérkőzésen kicsit fájó (94. percben kapott) góllal, de igazságos eredmény született.

Kovács Miklós: Sajnos nem lehettem jelen a mérkőzésen, de a kollégám elmondása alapján az első félidőben a kapott gólig kifejezetten jól játszottunk, dominálni tudtunk. Helyzeteteket dolgoztunk, amiben nem sikerült gólt rúgnunk, aztán az első félidő végén az ellenfelünk egy egyéni hibát kihasználva betalált. A fordulás után csapkodó volt a játék mindkét fél részéről, melyből igazság szerint mi jöttünk ki jobban, mert az utolsó utáni percben egy kiugratás után Bucz Bence okosan a kapuba emelt a kapus fölött, így értékes egy ponttal gazdagodtunk.