Ők lehetnek a legjobbak

2022.01.10. 00:00

Szavazzon az Év Sportolóira!

A hagyományoknak megfelelően a Hajdú-bihari Napló olvasói és a Hajdú Online látogatói döntik majd el, hogy ki legyenek a 2021-es esztendő legjobb Hajdú-Bihar megyei sportolói, csapatai és edzői, kik kapják a hat kategóriában a közönség díjait.

Forrás: MW-archív

Forras: MW-archív

Amennyiben önnek van sikeres és kedvenc versenyzője, szurkol valamelyik csapatnak, vagy szeretne voksolni a legeredményesebbnek tartott edzőre, juttassa el szavazatait január 21-én 12 óráig személyesen vagy levélben a Hajdú-bihari Napló címére (4024 Debrecen, Dósa nádor tér 10.).

 

Csak a lapunkból kivágott szelvényt fogadjuk el, a fénymásolt nem érvényes. A szavazók is értékes nyereményben részesülnek, közülük ketten egy-egy Spar vásárlási utalvánnyal lesznek gazdagabbak.

 

Szavazni a Hajdú Online oldalán is lehet.

 

Akikre szavazni lehet:

 

Az év felnőtt férfi sportolója:

Djordje Drenovac, (DEAC-Tungsram, kosárlabda), Dzsudzsák Balázs (DVSC, labdarúgás), Hetényi Zoltán (DEAC, jégkorong), Holoda Péter (DSC-SI úszás), Göttlinger Dániel (Békessy Béla Vívó Klub, kerekesszékes vívás), Máté János (Aqua-General HSE, labdarúgás), Polyák László (DEAC-Tungsram, kosárlabda), Rábl János (Mezei-Vill FC, futsal).

 

Az év felnőtt női sportolója:

Ábrók Andrea (Cívis Egyesület, bowling), Bondár Anna (Hajdúszoboszlói SE, tenisz), Bordás Réka (DVSC Schaeffler, kézilabda), Horváth Viktória (DEAC, futsal), Komlós Lilla Erika (DVSC-DEAC, labdarúgás), Kozák Luca (DSC-SI, atlétika), Madarászné dr. Mező Boglárka (paravívó), Nagy Anikó Andrea (DEAC, futsal), Senánszky Petra (Debreceni Búvárklub, uszonyosúszás), Szöllősi Panna (Flex-HD SE, aerobik), Szvitacs Alexa (asztalitenisz).

 

Az év utánpótlás férfi sportolója:

Kertész Bendegúz (DEAC, labdarúgás), Kígyós Keán (Hajdúszoboszló, tollaslabda), Kovács Ákos (Debreceni Kosárlabda Akadémia, kosárlabda), Pázmányi Sándor (Debreceni Búvárklub, uszonyosúszás), Szujó Attila (DVSC, labdarúgás), Varga Tibor (Forty Racing, motorsport).

 

Az év női utánpótlás sportolója:

Battai Sugár Katinka (Interfencing Debrecen SC, vívás),  Bányász Viktória (Flex-HD SE, aerobik), Csernyánszki Liliána (DVSC Schaeffler, kézilabda), Dobi Lili (DSI-SI, triatlon), Kónya Csenge (Interfencing Debrecen SC, vívás), Korcsok Nikolett (Rácz Kickboxing Team, kick-box), Révész Zsuzsa (DHK, jégkorong), Simon Petronella (Interfencing Debrecen SC, vívás) Sólyom Anna (Shogun SE, karate).

 

Az év csapata:

Cívis Bowling Team (bowling), DEAC (női futsal), DEAC (férfi jégkorong), DEAC-Tungram (férfi kosárlabda), DVSC Schaeffler (női kézilabda), Aqua-General HSE (férfi labdarúgás), Interfencing Debrecen SC (vívás), Rácz Kickboxing Team SE (kick-box).

 

Az év edzője:

Dávid László (Interfencing Debrecen SC, vívás), Elek Gergő (DEAC, futsal), Kókai Dávid (Debreceni Búvárklub, uszonyosúszás), Kovács Judit (Flex-HD SE, aerobik), Sándor Tamás (DEAC, labdarúgás) Suba László (DSC-SI, atlétika).

 

Online szavazatát IDE KATTINTVA adhatja le.

 

Ezek is érdekelhetik