Megye I.

2021.11.06. 21:15

„Olyan játékost kellett pályára küldenem, aki nemhogy futni, de még menni se bírt”

Három 4-0-s mérkőzést fújtak le megye I.-es bajnokság szombati játéknapján.

Sárrétudvari KSE – Egyeki SBSE 4–0 (1–0)

100 néző. Vezette: Hajdú I. (Katona L., Pintér Á.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B., Balogh SZ.(Nagy M.), Nemes B.(Földesi A., Kiss Cs., Kiss N., Vincze Cs.(Erdős L.), Balogh M. Vass Á., Füleki B.,Faragó Gy.(Turai A.), Kiss D. Edző: Földesi Ambrus

Egyeki SBSE: Kalóz I., Kovács Aa., Zsólyomi D., Nagy T., Len Sz., Deli G., Farkas Z., Szabó G.(Papp Z.), Csala R., Torma S., Farkas Z. Edző: Farkas Zsolt

Gól: Vass Á. (3), Balogh M. Jók: Balogh M. és mindenki, illetve senki. Ifi: 5-0

Földesi Ambrus: Jól futballozó ellenféllel találtuk szemben magunkat. A második félidei jó helyzetkihasználásunknak, illetve jó játékunknak köszönhetően ilyen arányban is megérdemelten győztünk.

Farkas Zsolt: Az első félidő után többet reméltünk, úgy éreztem, az 1-0 ellenére rendben van a játékunk. A második félidőben a sírás kerülgetett, olyan gyengén játszottunk, így teljesen megérdemelt a hazai győzelem. Amit viszont meccs után kaptunk a hazaiaktól, azt nagyon köszönjük, szenzációs vendéglátásban volt részünk.

Püspökladány LE – BUSE 0–1 (0–0)

100 néző. Vezette: Baráth J. (Petrovszki P., Baranya T.)

Püspökladány LE: Nagy J., Szabó P., Bernáth G., Berde M. (Tanka L.), Simon N., Szentjobbi R., Daróczi D. (Török T.), Jámbor M. (Bodó T.), Fegyverneki Zs., Ferenczi L., Pap l. (Szabó B.). Edző: Szabó Máté

BUSE: Alimán Gy., Kardos I., Nagy B., Békési D., Váradi M., Csordás J., Polonio-Guerreiro J., Trencsényi J., Ertsey Zs.(Chlebik B.), Sándor Sz. (Ékes G.), Nagy I.(Puskás Z.). Edző: Szitkó Róbert

Gól: Váradi M. Jók: Berde M., Bernáth G. Ifi:1–10

Szabó Máté: Az első félidőben 3-0-al kellett volna fordulnunk. A második félidőben az ellenfél egyet értékesített a helyzeteiből, és megérdemelten nyert. Köszönjük Horváth Imre barátomnak a vacsorát és a vendéglátást!

Szitkó Róbert: Az első félidőben is mi irányítottuk a játékot, ami helyzetekben nem mutatkozott meg. Az ellenfél kontrái viszont veszélyesek voltak. A második félidőben sok helyzetből sikerül egy gólt szereznünk, és így megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Monostorpályi SE – Kabai Meteorit SE 4–0 (4–0)

200 néző. Vezette: Takács I. (Darányi A., Vilmányi S.)

Monostorpályi SE: Bákonyi N., Sós D., Bojti Á. (Bodnár L.), Gyöngy T. (Illés D.), Szilágyi A. (Molnár N.), Rostás G., Ignáth T., Erdős B., Bacsó A. (Nyilas Sz.), Gyügyei Z., Sólyom M. (Bodnár I.). Edző: Bereczky Bence

Kabai Meteorit SE: Baranyi S., Pallagi S., Szabó P., Nagy K., Mester M., Kovács M., Szabó B., Tóth P., Karika M. (Gál M.), Békési L., Bajnók I. (Bernáth B.). Edző: Tóth Péter

Gól: Rostás G.(3), Bojti Á. Jók: mindenki, a mezőny legjobbja Illés D., Tóth P. Kiállítva: Bacsó A. Ifi: 1–3

Bereczky Bence: Tartottam ettől a mérkőzéstől, hiszen egy jó erőkből álló, remekül felkészített csapatot fogadtunk. Játékosaim betartották a taktikai utasításokat, ült, amit elterveztünk a találkozón, és a 13. percben már 3 góllal vezettünk. A folytatásban sem tudott ellenfelünk mit kezdeni szervezett védekezésünkkel, így csak a balszerencsének köszönhetjük, hogy nem növeltük az előnyünket. A cserék is jól szálltak be a meccsbe, különösen Illés Dávid. Gratulálok a srácoknak, a Kabának és szimpatikus edzőjüknek sok sikert kívánok! Jövő héten is nehéz feladat vár ránk a DASE otthonában.

Tóth Péter: Megérdemelten győzött a hazai csapat.

Balmazújvárosi FC – DSC-SI 4–0 (1–0)

200 néző. Vezette: Gulyás S.(Horváth J., Kovács Z.)

Balmazújvárosi FC: Csorvási T. (Liptai B.), Kovács M., Rőth A. (Silling M.), Szabó B. (Varga D.), Tóth G. (Csiszár Sz.), Galla P. (Nagy Z.), Kerekes B. (Rákos B.), Urbin P. (Bereczki T.), Bokros T., Fodor T., Sándor H. Edző: Lajos Ferenc

DSC-SI: Ésik L., Tapoti J. Kovásc P. (Gál A.), Sallai Cs. (Olajos I.), Cseke B., Somogyi I., Buglyó A. (Székely B.), Nemes Z., Dobi Z. (Sütő N.), Kiss T., Spitzmüller L. Edző: Selyem Nándor

Gól: Szabó B. (2), Urbin P., Csiszár Sz. Jók: Szabó B., Kovács M., Galla P., Csiszár Sz.

Lajos Ferenc: Végig a mi akaratunk érvényesült, látványos gólokkal szerzetük meg a győzelmet.

Selyem Nándor: Bajnok-esélyes csapat magasan vette ezt az akadályt, sajnos a mérkőzésen csak védekezésre kényszerültünk, amit a 43. percig jól csináltunk, összességében 7 perc alatt eldőlt a mérkőzés. Megérdemelt hazai siker született.

Hajdúsámson – Hajdúböszörményi TE 3–1 (1–0)

150 néző.

Hajdúsámson FK: Bíró T. (Szfára F.), Parti P., Nagy I. (Rácz A.), Halász Z., Molnár Á., Mertin L., Bordás Á. (Jánosi B.), István B., Szabó B. (Tóth B.), Kiss R. (Bacskai A.), Faragó B. Edző: Halász Zoltán

Hajdúböszörmény TE: Tóth Cs., Csirkés I., Borbély M., Forgó P., Dénes S., Pásztor D., Gyarmati Z., Bányász A., Somogyi M., Kocsis L. Edző: Kaszás János

Gól: Nagy I. (2), Rácz A.

Halász Zoltán: Jó hangulatú, küzdelmes találkozón sok hibával játszottunk, de minden labdáért becsülettel megküzdöttünk, így a szerencse is mellénk állt. Ezt a mentalitást kell átmentenünk a következő mérkőzésekre is. Nagyon fontos győzelmet arattunk, köszönjük szurkolóink lelkes biztatását!

Kaszás János: Az első félidőben jól játszottunk, több gólhelyzetet tudtunk kialakítani, de gólt az ellenfél szerzett. Sajnos volt több játékos, aki a tudása alatt teljesített. Sajnos a játékvezető is. Ezek összessége a vereségünket okozta. Gratulálok a Sámsonnak!

Hajdúnánás FK – Derecskei LSE 1–1 (0–1)

30 néző. Vezette: Csiszár K. (Lévai Z., Kozma M.)

Hajdúnánás FK: Tömöri A. (Pájerski J.), Csatári D., Bencze D., Vadász L., Andorkó S., Kiss L. (Uri M.), Linzenbold Zs., Újvári Zs., Kökényesi Zs. (Fodor J.), Lakatos N., Papp L. Edző: Daróczi Péter

Derecskei LSE: Zsíros V., Berán B., Bun R., Alimán J., Komjáti D., Blága T., Csizmadia Cs., Pintér D., Tonhaizer F., Vadász I., Horváth G. Edző: Szép Sándor

Gól: Alimán J., illetve Újvári Zs. Jók: Mindenki. Kiállítva: Papp L. Ifi: 7–1.

Daróczi Péter: A mérkőzés konzekvenciáját az ellenfél játékosaival közösen megbeszélve, nagyon sok szituáción mosolyogva – mert a „szemünkbe sütött a nap” és „rosszul esett” – döntetlen született.

Szép Sándor: A mai napon véleményem szerint egy játékra teljesen alkalmatlan pályán került sor, olyan játékost kellett pályára küldenem, aki nem hogy futni, de még menni se bírt, ennyire elfogytunk. Nagyon bízom benne, hogy az utolsó két mérkőzésre kiegyenesedünk, és pozitív töltettel tudjuk zárni az őszi szezont. Köszönöm ma pályára lépő játékosaimnak a teljesítményét! Sok sikert kívánok a hajdúnánási csapatnak!

DEAC II – Bocskai SE 7–1 (2–1)

Vezette: Forgács K.(Dobi Zs., Tőkés R.)

DEAC II: Urbin G., Juhász B.(Sütő B.), Áros Cs.(Ibrahim K.), Váradi L.(Hermann D.), Kertész K., Barbás Z., Orbán A.(Csernyánszky B.), Vass B., Balogh Á., Arany M., Szabó J. Edző: Katona László

Bocskai SE: Bányai Cs., Nánási D.(Nagy N.), Kiss T., Kolompár K.(Zsáka A.), Ménes M.(Szőke I.), Kolompár R., Balogh S.(Bencze Zs.), Nemes E., Forgács I.(Sándor B.), Zsupos J., Kolompár J. Edző: Oláh Sándor

Gól: Barabás D., Arany M., Áros Cs., Kertész K. (2), Ibrahim K., Szabó J., illetve Nánási D. Ifi:1–1.

Katona László: Az idei legjobb játékunkat nyújtva szereztük meg a három pontot. Jól kezdtünk, de egy teljesen felesleges szabálytalanság után, nagyon szép szabadrúgás góllal a vendégcsapat vezetett. Félidőig sikerült fordítanunk, majd a második félidőben felőröltük ellenfelünket.

Oláh Sándor: Eddig nem nyilatkozott.