labdarúgás

2021.10.31. 19:15

Két pálya, tizenhárom gól: ezt hozta a vasárnap a megye II.-ben

Mindössze két meccs maradt mára a labdarúgó megyei másodosztály 12. fordulójából.

Fotó: illusztráció / Shutterstock

Nyíracsád Petőfi SE–Görbeházi KSE 3–4 (2–1)

50 néző. Vezette: Darányi A.(Percze Zs., Sápi Cs.).

Nyíracsád: Klenik D. – Orbán L., Csecsődi I., Béres Cs., Mercs J., Gugg K. (Bilda J.), Lakatos M., Hamza T., Gulyás G. (Antal N.), Sisa J., Dorogi Gy. (Kovács M.). Edző: Mercs János.

Görbeháza: Nagy Cs. – Toronyai L., Tóth A., Hajdú R., Szabó I., Félegyházi Z., Fábián Sz., Tóth P. (Siket Gy.), Ilyés Z. (Szilágyi K..), Pók D., Csőke K. Edző: Szolnoki Attila.

Gól: Gulyás G., Hamza T. (2) illetve Hajdú R., Fábián Sz., Szilágyi K., Félegyházi Z. Jók: mindenki. Ifi: 5–8.

Mercs János nem nyilatkozott.

Szolnoki Attila: Nem kezdtük túl jól a mérkőzést, hiszen tíz perc után 2–0-s hátrányba kerültünk. Csapatom tartását, erejét és küzdeni akarását megmutatva visszajöttünk a mérkőzésbe, szép gólokat szerezve megfordítottuk a találkozót. A látottak alapján úgy gondolom, hogy teljesen megérdemelt a sikerünk. Gratulálok csapatomnak. A játékvezetői hármasnak köszönöm a sportszerű, korrekt ténykedést. További sok sikert kívánok a Nyíracsád csapatának.

Téglás VSE–Hajdúdorog SE 4–2 (2–0)

100 néző. Vezette: Horváth J.(Pál G., Sápi V.).

Téglás: Csapó I.– Aradi L., Szabó G., Horváth P., Fejes I., Hadházi R., Nagy I. (Varga L.), Sigér S. (Kovács I.), Gyönyörű T. (Köblös L.), Juhász M., Leveleki I. Edző: Nagy Imre.

Hajdúdorog: Boros Zs. – Mondok D., Pogácsás J., Gyúró L., Bódi I. (Szabó Z.), Oláh T., Fehér D. (Pálóczi T.), Dálnoki Zs. (Szojka I.), Percze N., Franczel R., Majoros A. Edző: Szojka István.

Gól: Hadházi R., Sigér S., Horváth P., Bódi I. (ög.) illetve Oláh T., Percze N. Jók: Fejes I., Horváth P., Hadházi R., Aradi L. illetve senki. Ifi: 0–0.

Nagy Imre: Izzadságszagú mérkőzésen a legfontosabbat, a három pontot begyűjtöttük, s jelen helyzetünkben ez nagy pozitívum. További sok sikert kívánok a szimpatikus dorogi csapatnak.

Szojka István: A mai napon talán csak az a 20-30 perc hiányzott a pontszerzéshez, amit lehajtott fejjel, lélektelenül játszott a csapat a bekapott két buta gólunk után. Gratulálok a Téglás csapatának, és további sok sikert kívánok!