Hengerelt a Hajdúsámson a labdarúgó megye I.-es bajnokság szombati játéknapján.

Sárrétudvari KSE – DEAC II 2–4 (2–0)

120 néző. Vezette: Csiszár K. (Búzás A., Nagy R.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B., Balogh Sz. (Turai A.), Nemes B., Kiss N., Vincze Cs., Balogh M., Vass Á., Füleki B., Faragó Gy., Nagy M., Kiss D. Edző: Földesi Ambrus

DEAC II: Barabás Z., Ákos Cs., Hermann D., Kovács D., Arany M., Váradi L., Papp G., Balogh Á., Kemecsei Cs., Vass B.(Sütő B.). Edző: Katona László

Gól: Vass B., Balogh M., illetve Arany M. (2), Barabás Z., Sütő B. Jók: Mindenki. Kiállítva: Papp G. Ifi: 2–2

Földesi Ambrus: 2-0 után sikerült elkövetnünk a védekezésben olyan hibákat, amiket az ellenfél góllal büntetett.

Katona László: Egy bohózatba illő öngóllal nyitottunk a 40. másodpercben, és a 8. percben már 2-0 volt a hazai csapatnak egy szöglet után. Ezt követően meddő mezőnyfölényben voltunk, de a hazai csapatnak volt meccslabdája. A második félidőben fordítottunk három fejesgóllal, majd Sütő tanár úr lezárta a nyitott kérdéseket.

Püspökladány LE – Kabai Meteorit SE 1–5 (0–4)

100 néző. Vezette: Muszka Z. (Zámbó T., Jóni T.)

Püspökladány LE: Szabó P., Bodó T., Simon N., Tanka L. (Szabó L.), Makula A. (Szabó B.), Jámbor M., Daróczi D., Fegyverneki Zs., Ferenczi L., Papp L., Nagy J. Edző: Szabó Máté

Kabai Meteorit SE: Baranyi S., Pallagi J. (Örvendi B.), Szabó P., Mester M. (Gál M.), Plókai G., Kovács M., Szabó B., Ale M. (Veres N.), Tóth P. (Nagy K.), Békési L. (Bernáth B.), Bajnók I. Edző: Tóth Péter

Gól: Fegyverneki Zs., illetve Békési L., Bajnók I., Kovács M., Tóth P., Plókai G. Jók: Szabó P., illetve mindenki. Ifi: 0–10

Szabó Máté: Két dolog biztosan jobb Kabán, mint Püspökladányban: a futballkörülmények és a futballcsapat edzője. Hétről hétre rosszul jövünk ki a lélektani kulcsszituációkból, valószínűleg azért, mert nem túl sokat teszünk azért, hogy Fortuna mellénk pártoljon. 0-1-nél kétszer vezettük a kapusra a labdát. Gratulálok Tóth Péter mesternek, megérdemli a sikert! Sok sikert kívánok neki!

Tóth Péter: Megérdemelt győzelmet szereztünk a lelkesen játszó hazai csapat ellen, az első félidőben jó játékkal, a második félidőt átaludva szereztük meg a három pontot. További sok sikert kívánok a Püspökladány csapatának és Szabó Máté barátomnak!

BUSE–DASE 1–0 (1–0)

100 néző. Vezette: Pósa Zs. (Gáti Cs., Nagy A.)

BUSE: Kardos I., Nagy B., Békési D., Csordás J., Polonio-Guerrreiro J. (Váradi M.), Nagy R., Puskás Z. (Nagy I.), Ertsey Zs., Ékes G., Sándor Sz. (Chlebik B.), Alimán Gy. Edző: Szitkó Róbert

DASE: Molnár M., Csák Zs., Éles M. (Kang J.), Éder G., Aranyi T., Balogh B., Nagy B. (Kang J.), Ibrahim K. (Dobos Á.), Kiss L. (Ahmed M.), Éder B. (Barcza Á.), Bucz B. Edző: Kovács Miklós

Gól: Ertsey Zs. Ifi: 5–2

Szitkó Róbert: Az első félidőben a letámadásunk jól működött, az ellenfél nem tudott kijönni a térfeléről, és egy szabadrúgás után megszereztük a vezetést. A második félidőben is uraltuk a mérkőzést és lényegesen több helyzetünk volt ellenfelünknél.

Kovács Miklós: Az első félidőben mélyen a tudásunk alatt futballoztunk, és az ellenfél egy jól eltalált szabadrúgással vezetést is szerzett. Ezt követően a második félidőben már tudtuk hozni azt a szintet, amit elvárunk magunktól, ám a helyzetek kimaradtak, így egy fájó vereséget szenvedtünk. Bízok a sikeresebb folytatásban.

Egyeki SBSE – DSC-SI 1–3 (1–1)

100 néző. Vezette: Juhász D. (Gálfi F., Kozma M.)

Egyeki SBSE: Kalóz I., Csala R. (Deli G.), Zsólyomi D., Kun R., Nagy T., Len Sz., Farkas Z. (Szabó G.), Len Á., Tóth Sz (Ficsór B.), Torma S., Farkas Z. (Balogh A.). Edző: Farkas Zoltán

DSC-SI: Lukács A., Tapoti J. (Gál A.), Kovács P., Olajos I., Sallai Cs., Cseke B., Somogyi I., Nagyerdei R., Buglyó A., Nemes Z. (Szikszai A.), Sütő N. Edző: Selyem Nándor

Gól: Torma S., illetve Nemes Z., Sallain Cs. (2). Jók: Torma S.

Farkas Zoltán: Ez volt az a mérkőzés, ahol minimum egy pontot megérdemeltünk volna. Három kapufát rúgtunk, négyszer voltunk egy az egyben a kapussal, ebből illett volna gólokat rúgni, de a futball szabálya büntetett megint, mert helyzet nélkül sikerült két gólt összehoznunk hátul. Amíg több gólt kapunk, mint rúgunk, nincs miről beszelni. Ez a meccs nagyon fájt.

Selyem Nándor: Később nyilatkozik.

Derecskei LSE – Hajdúböszörményi TE 0–1 (0–0)

30 néző. Vezette: Telek A. (Juhász L., Kató B.)

Derecskei LSE: Menyhárt N., Berán B., Komjáti D., Papp Á., Blága T. (Janó G.), Csizmadia Cs., Tonhaizer F., Gali V., Vadász I., Horváth G. Edző: Szép Sándor

Hajdúböszörményi TE: Tóth Cs., Csirkés I., Borbély M., Pásztor D. (Németi P.), Papp N. (Reszler Zs.), Mizsei Sz. (Forgó P.), Kocsis L., Gyarmati Z. (Hajdú Á.), Somogyi M., Dénes S., Bányász A. (Szanyi D.). Edző: Kaszás János

Gól: Bányász A. Jók: Mindenki. Ifi: 0–14

Szép Sándor: Nem tudom, mit tettünk, amiért a futball istene ennyire büntet bennünket ebben az őszi szezonban. Ma is volt legalább öt tuti lehetőségünk a gólszerzésre, de egy büntetővel sikerült elveszítenünk ezt a mérkőzést is….

Kaszás János: Az egész mérkőzésen inkább a küzdelem dominált. Mindkét csapat sok helyzetet puskázott el. Sokszor a szerencse is velünk volt. Nekünk sikerült egy büntetőből gólt szerezni és ezzel megnyerni a mérkőzést. Gratulálok a csapatomnak az óriási küzdésért!

Hajdúsámson – Nyíradony VVTK 6–0 (3–0)

100 néző. Vezette: Puskás Z. (Erdélyi T., Molnár L.)

Hajdúsámson: Nagy P., Parti P. (Rácz A.), Balla B., Nagy I. (Kiss R.), Halász Z., Molnár Á. (Szfára F.), Bacskai A., Mertin L., Szabó B. (Dávid T.), Faragó B. (István B.), Bordás Á. (Tamás M.). Edző: Halász Zoltán

Nyíradony VVTK: Bacsó D., Gyurina J. (Szabó V.), Vass G., Botos Zs. (Kiss G.), Kovács Gy. (Perényi R.), Gáll F. (Nagy T.), Bara M., Tömöri L., Horváth L., Daru I., Szakács D. (Szórádi Á.). Edző: Gráma István

Gól: Szabó B. (2), Mertin L. (2), Kiss R., Nagy I. Jók: Mindenki. Ifi: 5–4

Halász Zoltán: A mérkőzés elejétől dominálni tudtunk és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Három idegenbeli rangadó vár ránk, reméljük, fel tudunk nőni a feladathoz.

Gráma István: Semmit nem sikerült kivinni a pályára abból, amit gyakoroltunk, illetve megbeszéltünk. Teljes csődöt mondtunk. Elnézést mindenkitől a mai mutatványunk miatt.

Hajdúnánás FK – Monostorpályi SE 3–3 (1–2)

100 néző. Vezette: Orosz J. (Gyarmati I., Géhl B.)

Hajdúnánás FK: Tömöri A., Papp L. (Kökényesi Zs.), Bencze D. (Kiss L) Tóth B., Vadász L. (Mezei J.), Linzenbold Zs., Újvári Zs., Lakatos N., Bohácsi B., Andorkó S., Lovas M. (Balla K.). Edző: Daróczi Péter

Monostorpályi SE: Erdős B., Bojti Á., Nyilas Sz. (Horváth A.), Kónya M. (Ignáth T.), Sólyomi M. (Bodnár I.), Rostás G (Gyöngy T.), Bákonyi N., Nagy A. (Varga B.), Sós D., Bacsó A. (Bodnár L.). Edző: Bereczky Bence

Gól: Lovas M., Vadász L., Újvári Zs., illetve Nyilas Sz., Bojti Á., Bacsó A. Jók: Nyilas Sz., Erdős B., Bojti Á. Ifi: 0–3

Daróczi Péter: Küzdelmes, jó iramú mérkőzésen az összkép alapján igazságos döntetlen született.

Bereczky Bence: Kétgólos előnyből egyenlített a hazai csapat, egy megnyert meccset adtunk ki a kezünkből a koncentráció hiány miatt. Sok sikert kívánok a nagyot küzdő Hajdúnánásnak! Gratulálok az ifi csapatomnak, hogy megnyerte a száz százalékos csapatok rangadóját!

Bocskai SE – Balmazújvárosi FC 1–4 (0–3)

150 néző. Vezette: Nagy L. (Varga Gy., Hajdu P.)

Bocskai SE: Bányai Cs., Kolompár J. (Asztalos S.), Szabó K., Kolompár K., Ménes P., Kolompár R. (Szőke I.), Balogh S (Nánási D.), Kolompár K., Kovács Gy. (Zsupos J.), Sándor B. (Forgács I.), Károlyi A. (Pólyik D.). Edző: Oláh Sándor

Balmazújvárosi FC: Csorvási T. (Deák O., Vénig A. (Kovács M.), Rőth A. (Bereczki T.), Szabó B. (Nagy Z.), Tóth G., Galla P., Urbin P. (Harangi N.), Bokros T., Csiszár Sz. (Orosz P.), Fodor T., Sándor H. (Kerekes B.). Edző: Lajos Ferenc

Gól: Kolompár R., illetve Bokros T., Urbin P. (3). Jók: Bokoros T., Urbin P., Kovács M., Szabó B., Rőth A.

Oláh Sándor: Később nyilatkozik.

Lajos Ferenc: Hozzuk a győzelmeket, amiket elvárnak tőlünk, ezúttal a harcias Vámospércs otthonában nyertünk.