MEGYE I.

2021.09.11. 19:41

„Előbb-utóbb Fortuna mellénk szegődik”

Valamennyi csapat szombaton lépett pályára a labdarúgó megyei első osztály 5. fordulójában.

Fotó: illusztráció / Shutterstock

Sárrétudvari KSE–Nyíradony VVTK 1–3 (0–0)

250 néző. Vezette: Hajdú D. (Német B., Kató B.).

Sárrétudvari KSE: Kiss B., Nemes B. (Turai A.), Kiss Cs., Balogh P., Kiss N., Vincze Cs., Füleki B., Faragó Gy., Nagy M., Kiss L. (Erős L.), Kiss D. Edző: Földesi Ambrus.

Nyíradony VVTK: Bacsó D., Gyurina J., Vass F. (Lukács L.), Horváth L., Kovács Gy., Gáll F. (Nagy T.), Bara M., Tömöri L., Kiss G. (Botos Zs.), Daru I., Szakács D. Edző: Gráma István.

Gól: Kiss Cs., Gáll F., Kovács Gy., Botos Zs. Ifi: 1–2

Földesi Ambrus: Ez is a mi csapatunk.

Gráma István nem nyilatkozott.

Püspökladány LE–Monostorpályi SE 0–6 (0–3)

120 néző. Vezette: Juhász D. (Búzás A., Vilmányi S.).

Püspökladány LE: Szabó P., Simon N., Tanka L. (Bodó T.), Szentjobbi R., Jámbor M., Bernáth G., Danka L., Fegyverneki Zs., Ferenczi L., Pap L., Nagy J. Edző: Szabó Máté.

Monostorpályi SE: Gyügye Z., Bákoyi N. (Szabó I.), Illés D. (Bodnár L.), Gyöngy T. (Varga B.), Nyilas Sz. (Erdős B.), Kónya M., Sólyom M., Gyökeres Z., Rostás G. (Horváth A.), Sós D. (Ignáth T.), Bacsó A. Edző: Bereczky Bence.

Gól: Bacsó A., Gyöngy T. (2), Sólyom M., Szabó P., Varga B. Jók: mindenki. Kiállítva: Szentjobbi R. Ifi: 0–6.

Szabó Máté: A mai napon 10 mezőnyjátékosom volt bevethető, így nem volt könnyű! Annak ellenére, hogy az első félidőben nekünk voltak ordító helyzeteink, az ellenfél vezetett! Egyértelműen a rutin döntött ma, a két csapat között közel sincs ekkora különbség! A kudarcok tovább építenek minket! Sok mindent tanultunk ma is!

Bereczky Bence: A mérkőzést végig az irányításunk alatt tartva hoztuk el a 3 pontot Püspökladányból, szerencsére most a helyzetkihasználásunkkal sem volt probléma. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a mérkőzés egyes periódusaiban bealudtunk, és ellenfelünk akár szépíthetett volna. Gratulálok a srácoknak a magabiztos győzelemhez, és ificsapatomnak is zsinórban 5. győzelméhez.

BUSE–DEAC II. 0–0 (0–0)

100 néző. Vezette: László J. (Horváth J.(Sápi V.).

BUSE: Puskás Cs., Kardos I., Békési D., Csordás J., Polonio-Guerreiro J., Nagy R. (Chlebik B.), Terencsényi J., Ertsey Zs. (Jancsó A.), Ékes G., Nagy J. (Puskás Z.), Váradi M. (Sándor Sz.). Edző: Szitkó Róbert.

DEAC II.: Urbán G., Orbán A., Kasza Á. (Ibrahim K.), Váradi L., Kemecsei Cs. (Varga B.), Kertész K., Fodor T., Papp G., Juhász B. (Csernyánszky B.), Balogh Á., Arany M. Edző: Katona László.

Jók: mindenki Kiállítva: Csordás J. Ifi: 3–0.

Szitkó Róbert nem nyilatkozott.

Katona László: Minden tiszteletem az ellenfelünké, de ezt a meccset nyernünk kellett volna. Mind az ordítóan nagy helyzetek, mind az alapján, hogy a 93. percben teljesen egyértelmű tizenegyest nem kaptunk meg. Mondom ezt úgy, hogy a meccs korábbi részében korrekt és jó volt a játékvezetés. Nagyon biztató, hogy ennyire fiatal csapattal ilyen meccset tudunk játszani Berettyóújfaluban.

Egyeki SBSE–Kabai Meteorit SE 0–3 (0–1)

100 néző. Vezette: Varga Gy. (Orosz J., Molnár L.).

Egyeki SBSE: Kalóz I., Csala R., Zsólyomi D., Kun R. (Szabó G.), Nagy T., Len Sz., Farkas Z., Len Á., Tóth Sz., Torma S. (Juhász S.), Farkas Z. (Balogh A.). Edző: Farkas Zoltán.

Kabai Meteorit SE: Baranyi S., Pallagi J., Szabó P. (Örvendi B.), Mester M. (Nagy K.), Plókai G. (Bernáth B.9, Kovács M. (Gál M.), Szabó B., Ale M. (Veres N.), Tóth P., Békési L., Bajnók I. Edző: Tóth Péter.

Gól: Kovács M., Bajnók I., Plókai G. Jók: Plóka, pallagi J., Ale M., Tóth P.

Farkas Zoltán: Rögös úton indultunk el, tudtuk, hogy ez ilyen göröngyös lesz de úgy érzem, ma egy kicsit léptünk előre. Mi nyilván tanulófázisban vagyunk még, minden meccsből tanulunk, ebből is megpróbáljuk kiszűrni a jót, egy kevés volt benne. Megérdemelten nyertek a vendégek.

Tóth Péter: Langyos kezdés után a félidő közepétől átvettük a mérkőzés irányítását, és megérdemelten szereztük meg a 3 pontot a végig lelkesen játszó hazai csapat ellen. További sok sikert kívánok az Egyeki csapatnak.

Derecskei LSE–DASE 1–3 (1–2)

40 néző. Vezette: Csiszár K. (Tóth G., Kozma M.).

Derecskei LSE: Menyhárt N. (Zsiros V.), Berán B., Bun R., Papp R., Alimán J., Papp Á., Csizmadia Cs., Pintér D. (Janó G.), Gali V. (Blága T.), Burkus D. (Majoros B.), Vadász I. Edző: Szép Sándor.

DASE: Aranyi T. (Gál S.), Molnár M. (Deák Z.), Kiss L. (Fényi B.), Nagy L., Barcza Á. (Dobor Á.), Éles M. (Kang J.), Éder G., Bucz B., Nagy B. (Kang J.), Balogh B., Éder B. (Rácz N.). Edző: Kovács Miklós.

Gól: Papp R., illetve Bucz B. (2), Éles M. Jók: mindenki. Ifi: 3–15.

Szép Sándor: Mentünk előre, csináltuk a dolgunkat, ahogyan kell, de most akkora gödörbe kerültünk, amiből egyelőre nem látjuk a kiutat. Mint tudjuk, ezen csak egy győzelem segíthetne, amire még várnunk kell. Gratulálok a vendégcsapatnak, és további sok sikert kívánok nekik. Saját csapatom felé pedig: fel a fejjel, holnap a nap keleten kel és nyugaton nyugszik, előbb-utóbb Fortuna mellénk szegődik.

Kovács Miklós: Gratulálok a csapatomnak, hiszen sikerült gyorsan kijavítani a múlt heti gyenge teljesítményünket. S habár nem sziporkáztunk, de végig szervezetten futballoztunk, s ez három pontot eredményezett egy jó erőkből álló Derecske ellen.

Hajdúböszörményi TE– DSC-SI 3–0 (1–0)

50 néző. Vezette: Kovács Á. (Hetrovics R., Gáti Cs.).

Hajdúböszörményi TE: Tóth Cs., Csirkés I., Borbély M., Reszler Zs. (Szanyi D.), Forgó P. (Mizsei Sz.), Borsi L., Gyarmati Z., Kocsis L. (Hajdú Á.), Pásztor D. (Máthé G.), Bányász A. (Németi P.), Dénes S. (Molnár T.). Edző: Kaszás János Zsolt.

DSC-SI: Nemes Z., Lukács A., Olajos I. (Decsi Zs.), Sallai Cs., Osváth Cs., Cseke B., Somogyi I., Demeter Á. (Gál A.), Kiss T., Spitzmüller L. (Nagyerdei R.), Sütő N. (Tar Z.). Edző: Selyem Nándor.

Gól: Kocsis L., Bányász A., Gyarmati Z. Jók: mindenki.

Kaszás János Zsolt: Az első félidőben kicsit álmosan kezdtünk, és ellenfelünknek nagy területeket hagytunk. De egy jól elvégzett szabadrúgásból vezetést szereztünk. A második félidőben már átvettük a játék irányítását, és sorban dolgoztuk ki a helyzeteket, amiből újabb gólokat szereztünk, és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Selyem Nándor: Akaratgyengén ilyen eredményt tudunk csak elérni, a támadójátékunkban óriási változásnak kell beállnia, hogy eredményt tudjunk elérni. Sajnos a csapaton meglátszik az elmúlt időszakban az edzések látogatottsága.

Hajdúnánás FK– Balmazújváros FC 1–3 (1–1)

100 néző. Vezette: Tatár I. (Kiss A., Árva A.).

Hajdúnánás FK: Tömöri A., Papp L. (Kiss L.), Mezei J. (Balla K.), Linzenbold Zs., Vadász L., Újvári Zs. (Uri M.), Lakatos N. (Kökényesi Zs.), Fodor J. (Csatári D.), Bohács B., Kovács G., Lovas M. (Hortó A.). Edző: Daróczi Péter.

Balmazújvárosi FC: Vénig A., Rőth A. (Silling M.), Tóth G. (Rákos B.), Galla P., Nagy Z. (Bereczki T.), Urbin P. (Harangi N.), Bokros T., Csorvási T., Csiszár Sz., Fodor T., Sándor H. (Kerekes B.). Edző: Lajos Ferenc.

Gól: Újvári Zs., illetve Rőth A., Csiszár Sz., Kerekes B. Jók: Csiszár Sz. Bokros T., Fodor T., Kerekes B., Rőth A.

Daróczi Péter: Jól játszottunk az első félidőben, de sajnos a második félidőre fejben elfáradtunk, és megérdemelten nyert a Balmaz!

Lajos Ferenc: Álmos kezdés után felpörögtünk, és értékes győzelmet arattunk a kellemetlen stílust képviselő hazai csapat ellen.

Bocskai SE–Hajdúsámson 0–6 (0–1)

50 néző. Vezette: Takács I. (Vadon T., Lévai Z.).

Bocskai SE: Kolompár J., Nánási D., Szabó K., Kolompár K., Kiss T., Balogh S., Kolompár K., Kovács Gy., Zsupos J., Károlyi A., Forgács I. (Asztalos S.). Edző: Oláh Sándor.

Hajdúsámson: Magas M., Balla B., Nagy I. (Tóth B.), Halász Z., Bacskai A., Mertin L., István B., Szabó B. (Tamás M.), Faragó B. (Molnár Á.), Bordás Á. (Kiss R.), Rácz A. (Parti P.). Edző: Halász Zoltán.

Gól: Szabó B. (2), Balla B., Mertin L., Kiss R., Bacskai A. Jók: mindenki. Ifi: 1–3.

Oláh Sándor nem nyilatkozott.

Halász Zoltán: Az első pillanattól kezdve kezdeményeztünk és irányítottuk a mérkőzést. A második gólunk teljesen megtörte a hazaiakat, és ezt követően futószalagon alakítottuk ki a helyzeteket, és kiütéses győzelmet tudtunk aratni!