Egyetlen meccset rendeztek vasárnap a labdarúgó megyei másodosztály 2. körében.

Fotó: illusztráció / Shutterstock

Téglás VSE–Józsa SE 2–2 (1–1)

150 néző. Vezette: Gálfi F. (Varga Gy., Sápi V.).

Téglás: Nagy S. (Csapó I.) – Juhász M. (Hadházi R.), Szabó G. (Fejes I.), Köblös L., Nagy M. (Horváth P.), Kapusi J., Sigér S., Kovács I. (Névtelen S.), Aradi L., Hevesi F. (Dufla D.), Leveleki I. Edző: Nagy Imre.

Józsa: Goron B. – Papp R., Balogh T., Molnár S. (Szabó M.), Horváth R., Iványi D., Bardi Á., Nagy J., Iványi Á. (Halicsku T.), Zabiák P. (Bucskó I.), Fekete L. (Adonyi J.). Edző: Szabó László.

Gól: Sigér S., Hadházi R., illetve Papp R., Nagy J. Jók: Aradi L., Csapó I., Hadházi R., Kapusi J., Hevesi F., illetve Balogh T. Kiállítva: Leveleki I. Ifi: 3–0.

Nagy Imre: Hektikus mérkőzésen mindkét oldalon sok helyzet kimaradt, kis szerencsével akármelyik csapat nyerhetett volna. Sérült játékosainknak jobbulást kívánunk.

Szabó László: Az első félidőben kiegyenlített játék jellemezte a meccset. A második félidőben átvettük az irányítást, azonban sajnos nem tudtuk előnyre szert tenni. A végén hiányozni fog ez a két pont.

A szombati meccsek jegyzőkönyveit ide kattintva érhetik el.