Érvénytelen játékengedélyek miatt maradt el a Nyíracsád és a Tiszacsege meccse

Így csak egy felnőtt találkozót rendeztek vasárnap a labdarúgó megyei másodosztályban.

A hazai csapat játékosai | Fotó: Kovács Péter

Fotó: KOVACS PETER

Nyíracsád Petőfi SE–Tiszacsege – elmaradt

A nyíracsádi csapat fogadta volna a tiszacsegei alakulatot a megyei II. osztályban vasárnap, de a hazaiknál a 18-ból 12 játékosnak nem volt érvényes játékengedélye, így elmaradt a meccs.

Ifi: 2–6

Létavértes SC–Földes KSE 4–0 (0–0)

100 néző. Vezette: Szűcs L.(Percze Zs., Juhász D.).

Létavértes: Fekete S.,– Kontor B. (Balogh J.) , Pető Z., Bora Z. (Tóthfalusi G.), Laczkó I. (Tóth L.), Zurbó B. (Zurbó Cs.), Papp Z., Vónya P. (Bakó L.), Szabó Zs., Ujvárosi M., Bárány P. (Mázló D.). Edző: Kontor Gábor.

Földes:. Horváth Zs. – Kiss Z., Dede I. (Móda G.), Vincze N., Bakonyi J., Ispán R. (Illés J.), Orsós A. (Tóth S.), Szilágyi Z. (Lukács Á.), Bíró B., Karmazsin Z., Fekete M. (Harmati L.). Edző: Mező Bence.

Gól: Szabó Zs. (2), Bora Z., Vónya P. Jók: Szabó Zs., Újvárosi M., Bora Z., Vónya P. illetve Fekete M., Horváth Zs., Vincze N. Ifi: 3–0.

Kontor Gábor: Elsőre nem volt ez rossz, gratulálok a fiúknak.

Mező Bence: Az első félidő iksz, a második félidő első részében megkaptuk az első gólunkat, utána kitámadtunk, és teljesen szétszakadt a mezőny. Elfáradtunk, pontatlanok voltunk, és jöttek a hazai gólok. Gratulálok Létavértes csapatának.

A szombati mérkőzések jegyzőkönyveit ide kattintva érhetik el.