„Ha ziccerekre játszanánk a mérkőzést, akkor megnyerhettük volna”

A megyei másodosztály felső- és alsóágában is zajlottak a meccsek szombaton.

Nádudvari SE–DSC-SI 0–3 (0–2)

Vezette: Takács I. (Sovány L., Kiss A.)

Nádudvar: Tóth S. – Mónus R., Székely Z., Balás V., Nagy S., Bodnár N., Czirbusz B., Szabó S., Komáromi B. (Jakab L.), Kovács I., Nagy G. Edző: Gere Csaba.

Debrecen: Lukács A. – Farkas D. (Fecskovics N.), Bégányi B., Kovács P., Olajos I. (Pór L.), Sallai Cs. (Bóni B.), Osváth Cs., Somogyi I., Demeter Á., Buglyó A. (Cserei J.), Dobi Z. Edző: Selyem Nándor.

Gól: Sallai Cs.(2), Fecskovics N. Jók: senki, illetve Kovács P., Bégányi B., Osvárth Cs., Dobi Z., Sallai Cs. Ifi: 5–2.

Gere Csaba: Az ellenfél sokkal jobban akarta a győzelmet. Adtunk nekik egy félidőnyi előnyt, utána hiába változtattunk (a hozzáálláson leginkább), nem jött össze még a szépítés sem. Sorozatban második vereségünk, úgy látszik, már a dobogós helyezés is egyre távolabb kerül...

Selyem Nándor: Nehéz mérkőzésre számítottunk. Az első harminc percben álomszerűen játszottunk. Kétgólos előnyre tettünk szert. A második félidőre túlságosan megrogyott a csapat, ekkor már a játékunk egy kicsit akadozott, de még így is növelni tudtuk előnyünket. A jövőhéten derbi vár ránk, amin szeretném megőrizni a most elfoglalt helyünket. Gratulálok a csapatnak!

Nagyrábé Petőfi SK–Egyeki SBSE 2–2 (0–1)

Vezette: Tatár I. (Kovács Z., Vilmányi S.)

Nagyrábé: Aranyi T. – Ötvös A. (Ötvös S.), Gál M. (Horváth Gy.), Faragó B., Vincze Cs., Balogh M. (Balogh Cs.), Czapp S. (Füleki B.), Kiss B. (Nagy Cs.), Arany M., Kiss Cs., Kovács At. Edző: Bende Tibor.

Egyek: Mikler A. (Domonkos B.) – Kovács Al., Zsólyomi D., Nagy T., Len Sz., Tóth A., Farkas Z. (Csala R.), Len Á., Tóth Sz., Torma S., Farkas 2Z. (Kun R.) Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Füleki B., Nagy Cs., illetve Farkas 2Z., Zsólyomi D. Jók: mindenki, illetve mindenki Kiállítva: Kovács Al. Ifi: 1–2.

Bende Tibor: Jó ellenfél ellen remek mérkőzést játszottunk, amelyen igazságos végeredmény született.

Farkas Zoltán: Azt gondolom, hogy ez nem volt korrekt, amit leművelt a három úriember. Fél éve dolgozunk, szó szerint dolgozunk azért, hogy jobban teljesítsünk, ma is jól teljesítettünk, de valakik azt akarták, hogy mi ne nyerjünk. Folyamatosan azt érzem, hogy pályát tévesztett színészeket kapunk, akik szerepelni szeretnének, üzenem nekik, hogy nem így kell szerepelni. Szememben a csapatunk nyert, mert úgy érzem, a mai napon mi voltunk a jobbak. Nyilván nem véletlen, hogy Rábé veretlen, amihez gratulálok. Saját felelősségünket is elismerem a pontvesztésben, mivel 2–0-ról egy derbit is meg kell nyerni. A Nagyrábé jó csapat, de nem szorul segítségre. Nem hiszem, hogy ez így nekik jobb érzés. Gratulálok az ifi csapat újabb győzelméhez! Küzdünk tovább.

Konyári SE–Nyírmártonfalva SE (elmaradt)

Konyári Sándor: A hazai csapat koronavírusos lett, emiatt közös megegyezés alapján elhalasztottuk a mérkőzést.

Blondy FC Esztár–Téglási VSE 2–1 (1–1)

Vezette: Benedek Zs. (Vasas Gy., Molnár L.)

Esztár: Gurzó B. – Mándi L., Kun I. (Sóvágó S.), Vajas V., Cseke D. (Szima V.), Fekete B. (Selyem P.), Lantos T., Szilágyi Cs., Nagy P., Szalai J., Sándor D. Edző: Mándi László.

Téglás: Csizmár K. – Szabó G., Köblös L., Juhász M., Hevesi F. (Tóth Cs.), Fejes I. (Karap S.), Nagy M., Sigér S., Névtelen S. (Kovács I.), Horváth P., Hadházi R. Edző: Nagy Imre.

Gól: Fekete B., Mándi L., illetve Nagy M. Jók: mindenki, Gurzó B.(a mezőny legjobbja), illetve mindenki Ifi: 3–3.

Mándi László: Végy egy jó kapus. Éljenek az Édesanyák!

Nagy Imre: Jó iramú, küzdelmes mérkőzésen legalább az egy pontot megérdemeltük volna. A helyzeteinket kihagytuk. A hazai csapat talált egy tizenegyest gólt, így a szerencsésebb csapat nyert. A sérült hazai játékosoknak jobbulást kívánunk.

Létavértes SC ’97–Polgári VSE (vasárnap, elmaradt)

Varga Gábor (Polgár): Pénteken jeleztük a szövetség és a Létavértes felé, hogy három játékos koronavírusos, és így nem tudtuk vállalni a hétvégi játékot.

Az alsóág eredményei:

Ebesi S.B.K.E.–Józsa SE 2–4 (1–2)

Vezette: László J. (Kiss G., Hajdu P.)

Ebes: Kovács I. – Bernáth G., Szabó G., Andirkó I. (Nagy Z.), Kovács B., Rácz T. (Balás G.), Szabó Z. (Szabó M.), Sándor R. (Galgóczi P.), Horváth Sz., Bodogán Z., Fodor S. Edző: Kovács Imre.

Józsa: Goron B. – Zabiák P., Halicsku T., Papp R., Iványi D., Szabó M. (Balla B.), Adonyi J., Bardi Á., Nagy J., Bucskó I. (Kovács O.), Iványi Á. Edző: Szabó László.

Gól: Kovács B., Bodogán Z., illetve Nagy J.(3), Szabó M. Jók: senki, illetve mindenki Ifi: 0–8.

Kovács Imre: Ha ziccerekre játszanánk a mérkőzést, akkor megnyerhettük volna, de a labdarúgást gólra játsszák. Remélem mihamarabb kijövünk a gödörből. További sok sikert a Józsa csapatának!

Szabó László: Fegyelmezett, jó játékkal az első negyvenöt percben kezünkben tartottuk a mérkőzést. A második félidő második felében nagy nyomás alatt voltunk, de a mérkőzést kézben tartottuk.

Földes KSE–NSC SE 1–2 (0–0)

Vezette: Malmos N. (Darányi A., Erdei Z.)

Földes: Horváth Zs. – Vincze A. (Oláh Sz.), Kiss Z., Sápy B., Kropok D. (Móda G.), Faragó Gy. (Domokos J.), Tóth S. (Antós S.), Bernáth I., Szilágyi Z. (Faragó R.), Lukács Á. (Harmati L.), Bíró B. Edző: Mező Bence.

Nagyhegyes: Marton A. – Tóth I., Bajusz R., Kocsis D., Rapcsák L., Forgács G., Farkas Á., Bodnár I., Karalyos R., Bácsi Á., Szabó I. Edző: Magyar Lajos.

Gól: Bíró B., illetve Kocsis D., Szabó I. Jók: Kocsis D., Bácsi Á., Bodnár I. Ifi: 2–3.

Mező Bence később nyilatkozik.

Magyar Lajos: Győzelmünk mindenképp megérdemelt volt. Sajnos jó néhány helyzetünk még így is kihasználatlanul maradt.

Debreceni Sport Club–Görbeházi K.S.E. 2–4 (2–2)

Vezette: Szabó P. (Árva A., Tóth H.)

Debrecen: Selyem D. – Pocsai G., Büdi B. (Nagy N.), Leveleki B. (Szabó G.), Molnár B., Tóth Cs. (Ocskó G.), Géhl Á. (Fehér J.), Dobrán Cs., Papp F., Károlyi N., Komlósi P. (Kovács K.) Edző: Nagy Róbert.

Görbeháza: Ronkovics T. – Toronyai L., Tóth A., Hajdú R., Siket Gy. (Tóth P.), Szabó I., Félegyházi Z., Fábián Sz. (Kurucz D.), Ilyés Z., Pók D. (Csirmaz O.), Vas B. Edző: Szolnoki Attila.

Gól: Komlósi P., Leveleki B., illetve Hajdú R., Siket Gy., Pók D., Kurucz D. Jók: Pocsai G., Komlósi P., Géhl Á., Molnár B., illetve mindenki, Toronyai L.(a mezőny legjobbja) Ifi: 2–4.

Nagy Róbert: Az ötödik percben már 2–0-ra vezettünk, a csapatom az érezte, hogy eldőlt a mérkőzés, valami miatt száznyolcvan fokos fordulatot vettünk és csúfos kudarc lett a vége. A kötél, ami kihúz az áradó folyóból az egyik héten, lehet a nyakadra szoruló hurok a másikon. Isten éltesse az összes Édesanyát, boldog Anyák napját!

Szolnoki Attila: Nem jól indult számunkra a találkozó, hiszen a tizedik percben 2–0-s hátrányba kerültünk, két buta hibából. A félidő hajrájában azonban visszajöttünk 2–2-re. A második játékrészbe csapatom tartását, fegyelmezettségét bizonyítva megfordítottuk a találkozót. Úgy gondolom megérdemelt a sikerünk. Gratulálok játékosaimnak a sok jó egyéni teljesítményhez és az idegenbeli győzelemhez! További sok sikert kívánok a DSC csapatának. A játékvezetői hármasnak köszönöm a sportszerű, magas szintű játékvezetést. Anyák napja alkalmából Isten éltessen minden Édesanyát!

Báránd KSE–Hajdúdorog SE 2–6 (2–2)

Vezette: Vasziliu T. (Jóni T., Keczeli D.)

Báránd: Sanyó I. (Petrezselyem T.) – Elek J. (Nagy Z.), Kiss T., Csóka G., Mátyás A. (Kiss Z.), Bodnár I. (Dede L.), Mile K. (Ispán J.), Kovács A., Bodnár P., Bernáth B., Orbán L. Edző: Bodó Lajos.

Hajdúdorog: Boros Zs. (Almási J.) – Mondok D., Kacsó E. (Kompár G.), Dálnoki Zs., Kompár B., Simicsku I., Franczel R., Szücs R., Pogácsás J., Szojka I., Szabó Z. (Kacsó I.) Edző: Szojka István.

Gól: Mátyás A., Csóka G., illetve Kompár B.(4), Franczel R., Simicsku I. Jók: senki, illetve mindenki, Kompár B.(a mezőny legjobbja) Ifi: 8–1.

Bodó Lajos: A mai napon a sokkal jobban játszó csapat győzött, gratulálok nekik! Az ifi csapatnak gratulálok a nagyarányú győzelemhez.

Szojka István: Ma végre jól játszott a csapatunk, ennek meg is lett az eredménye. Mennünk kell tovább és elkerülni a kiesést. Remélem a mai mérkőzés egy kis motivációt ad mindannyiuknak a következő hetekre.