MEGYE I.

2021.05.09. 20:24

„Akik ma eljöttek, minden tiszteletet megérdemelnek”

A Nyíradony a Kabával, a DASE a Püspökladánnyal találkozott a labdarúgó megyei első osztály 27. körében vasárnap.

Balmazújváros-Kaba Megye I-es mérkőzés

Fotó: Napló-archív

Nyíradony VVTK–Kabai Meteorit SE 2–2 (0–2)

50 néző. Vezette: Gulyás S. (Géhl B., Kovács Á.).

Nyíradony VVTK: Rácz T. – Lukács L. (Debreceni R.), Perényi R., Nagy K. (Gáll F.), Botos Zs., Kónya M., Nagy T., Bara M., Bogár M., Kiss G., Daru I. (Vass G.). Edző: Gráma István.

Kabai Meteorit SE: Molnár T. – Tar G., Ale M., Lakatos Zs., Kovács M., Borbély B., Czibere B., Németi M., Karika M., Czidor R. (Molnár Cs.), Erdős B. Edző: Plókai Mihály.

Gól: Gáll F., Vass G., illetve Kovács M. (2). Jók: Gáll F., Vass G., illetve mindenki (Molnár T. a mezőny legjobbja). Ifi: 3–1.

Gráma István: Az első félidőben 2 védelmi hibából gólt kaptunk, a második félidőben viszont feljavult csapatunk játéka, és 1 pontra sikerült menteni a mérkőzést.

Plókai Mihály: Minden elismerésem a csapaté. Ilyen felállásban szerintem többet nem játszunk, de akik ma eljöttek, minden tiszteletet megérdemelnek, mert hősiesen küzdöttek. Még van 3 mérkőzés, amire tisztességesen felkészülünk, és nagyon bízom benne, hogy mind a hármat megnyerjük. Ha ez összejön, szerintem nagyon szép helyezést fogunk elérni. Igaz, hogy már nem kabai sportoló, de szeretnék utólag is boldog születésnapot kívánni Dóró Krisztiánnak. Fel a fejjel, hajrá, Kaba!

DASE–Püspökladányi LE 1–1 (1–0)

30 néző. Vezette: Gálfi F. (Horváth J., Orosz J.).

DASE: Deák O. (Polyák F.) – Kang J. (Balogh Á.), Bencze Z. (Kang J.), Al-Sheraji R. (Győri R.), Éles M. (Takács I.), Éder G., Bucz B., Dobos Á. (Rácz N.), Balogh B., Hegedűs Gy. (Kiss L.), Nagy N. Edző: Kovács Miklós.

Püspökladányi LE: Kunkli Z. – Bodó T., Horváth I. (Szabó P.), Simon N., Szentjobbi R., Makula A. (Papp K.), Szabó M., Jámbor M., Berde M., Tóth P., Pap L. Edző: Károlyi Albert.

Gól: Al-Sheraji R., illetve Szabó M. Jók: senki, illetve mindenki. Ifi: 10–0.

Kovács Miklós: Egy pontot szereztünk.

Károlyi Albert: Helyzeteink alapján az első félidőben gólokkal kellett volna vezetnünk, de mégis az ellenfél tette ezt, ugyanakkor úgy gondolom, második félidő vége nekik állt. Az egy pontra mindenképpen rászolgáltunk.

A szombati összecsapások jegyzőkönyveit ide kattintva érhetik el.