A labdarúgó Megye II. alsóágában három meccset játszottak le szombaton.

Báránd KSE–NSC SE 2–1 (0–1)

Vezette: Pál G. (Tőkés R., Kiss G.)

Báránd: Guth Z. – Orbán L., Kiss T., Elek J., Kuhajda A., Mátyás A. (Kiss Z.), Bodnár I., Bernáth B., Szabó Zs. (Mile K.), Dede L. (Bodnár P.), Török D. (Szutor T.) Edző: Bodó Lajos.

Nagyhegyes: Marton A. – Bajusz R., Kocsis D., Rapcsák L., Magyar L., Oláh S., Farkas Á., Szojka P., Karalyos R. (Oláh J.), Bácsi Á., Szabó I. Edző: Magyar Lajos.

Gól: Bodnár I.(2), illetve Farkas Á. Jók: mindenki, Bodnár I.(a mezőny legjobbja), illetve Marton A., Bácsi Á., Szabó I. Ifi: 3–2.

Bodó Lajos: Csapnivaló első félidei játék után a második játékrészben feljavultunk és megérdemelten nyertünk, melyhez kellettek Bodnár Pisti szenzációs góljai és egy kiváló kapusteljesítmény. Gratulálok a csapatomnak és az ifi csapatnak is a győzelemhez! Hajrá Báránd!

Magyar Lajos: Annak ellenére, hogy egy érvényes gólt elvettek tőlünk les gyanánt, a Báránd megérdemelten győzött, mert többet tettek érte.

Ebesi S.B.K.E.–Görbeházi K.S.E. 6–3 (1–2)

Vezette: Mező S. (Tóth G., Árva A.)

Ebes: Kálmán N. – Szabó G., Horváth Sz., Kovács B., Nagy Z. (Szabó Z.), Balás G., Galgóczi P. (Rácz T.), Borúzs T., Bodogán Z. (Szabó M.), Andirkó I., Fodor S. (Al A.) Edző: Kovács Imre.

Görbeháza: Szilágyi K. – Csirmaz O., Toronyai L., Tóth A., Siket Gy., Szabó I., Félegyházi Z., Fábián Sz., Ilyés Z. (Kurucz D.), Pók D. (Tóth P.), Ronkovics T. Edző: Szolnoki Attila.

Gól: Balás G.(4), Fodor S., Kovács B., illetve Pók D.(2), Ilyés Z. Jók: Borúzs T., Balás G., Szabó G., Bodogán Z., illetve Siket Gy., Csirmaz O., Pók D., Fábián Sz. Ifi: 4–3.

Kovács Imre: Gratulálunk az ifi csapatunknak a győzelemhez! Egy nagyon sportszerű Görbeháza ellen játszottunk egy nagyon jó mérkőzést. Köszönjük szépen a korrekt játékvezetést. További sok sikert kívánunk a Görbeházának!

Szolnoki Attila: Hetvenöt perc jó játék, vezetés tudatában többször is kezünkben volt, hogy eldöntsük a találkozót, de sajnos belehibáztunk. A lelkes hazai csapat az utolsó tizenöt percben kihasználva hibáinkat, a maga javára fordította a mérkőzést. Megérdemeltem. Gratulálok az Ebes csapatának és további sok sikert kívánok nekik! A játékvezetői hármasnak köszönöm a korrekt ténykedést.

Földes KSE–Hajdúdorog SE 3–2 (2–2)

Vezette: Gyarmati I. (Nagy R., Nagy A.)

Földes: Horváth Zs. – Tóth Z., Dede I. (Lukács Á.), Bernáth I., Faragó Gy., Orsó A. (Madarász S.), Fekete M., Vincze N. (Kropok D.), Bíró B., Oláh Sz. (Tóth S.), Móda G. (Domokos J.) Edző: Mező Bence.

Hajdúdorog: Boros Zs. – Gyúró L. (Mondok D.), Dálnoki Zs., Oláh T. (Simicsku I.), Kompár B., Franczel R. (Szabó Z.), Kompár G. (Palóczi T.) (Kacsó I.), Szücs R. (Kelemen B.), Pogácsás J., Percze N. (Sándor J.), Majoros A. Edző: Szojka István.

Gól: Bíró B., Móda G., Faragó Gy., illetve Dálnoki Zs., Franczel R. Jók: mindenki, illetve senki Ifi: 1–0.

Mező Bence: Egy küzdős, hajtós meccsen sikeresen felül tudtuk múlni a vendégcsapatot. Gratulálok az ifi csapat győzelméhez! További sok sikert kívánok Szojka István barátomnak!

Szojka István: Labdabirtoklás 0, helyzetkihasználás 0, erőnlét 0, akarat 0, játékvezetés 0. Megye II., én így szeretlek. Gratulálok a Földes csapatának, a keményen kiharcolt győzelemért!