2020.11.15. 21:15

Továbbment az MVFC a Magyar Kupában

A Kecskeméttel játszottak pénteken a legjobb nyolc közé kerülésért.

Fotó: Facebook / ScoreGoal Kecskemét

A pályaválasztási jog felcserélése miatt hazai környezetben fogadta a Kecskemétet az MVFC a férfi futsal Magyar Kupa 3. körében péntek este. A futsalhungary.hu beszámolója szerint Móra, Sallai és Récsei sérülés miatt nem tudott rendelkezésére állni a vendég szakmai stábnak, így a fordulónak hét mezőnyjátékossal vágott neki az SG Kecskemét Futsal.

A Berettyóújfalu a tudósítás szerint alaposan bekezdett, de a kecskemétiek szerezték meg a vezetést az első felvonás hajrájában (0-1). A fordulás után három perccel Sidnei egyenlített (1-1), egy kontrából viszont újra betaláltak a hírös városiak (1-2). Újfalui mezőnyfölény után Sidnei a 35. percben ismét eredményes volt (2-2), majd egy perccel később a harmadik gólját is megszerezte (3-2), újabb fordulat azonban már nem volt a meccsen, az MVFC jutott a Magyar Kupa negyeddöntőjébe.