Hét meccset játszottak szombaton a megye II.-ben a focisták.

Fotó: Illusztráció / Shutterstock

Józsa SE–Hajdúdorog SE 2–1 (1–0)

50 néző. Vezette: Homonai P. (Tassy T., Éva I.)

Józsa: Goron B. – Lukács L., Halicsku T., Molnár S. (Babics A.), Papp R., Iványi D., Horváth R., Nagy J., Bucskó I. (Jóvér J.), Bardi Á. (Tóth S.), Zabiák P. Edző: Szabó László.

Hajdúdorog: Almási J. (Boros Zs.) – Kacsó E. (Majoros A.), Franczel R., Oláh T., Kompár B. (Kovács T.), Anga A., Percze N., Szabó Z. (Gyúró L.), Kompár G., Abai Cs., Szojka I. Edző: Szojka István.

Gól: Molnár S., Nagy J., illetve Franczel R. Jók: Horváth R., Nagy J., Molnár S., illetve senki Ifi: 11–2.

Szabó Mátyás: Gratulálok az ifi és felnőtt csapatnak is, hogy begyűjtötte a három pontot, de a helyzeteinkből még mindig sokkal többet kellene értékesíteni.

Szojka István: Ha megye IV.-es színvonal lenne, annak talán megfelelt volna a mérkőzés és még ebben is mi maradtunk alul. A következő szezonra koncentrálunk innentől.

NSC SE–Egyeki SBSE 2–2 (1–1)

30 néző. Vezette: Mónus G. (Szilágyi Cs., Lövei T.)

Nagyhegyes: Marton A. – Tóth I., Bajusz R. (Karalyos R.), Tóth I., Forgács G. (Bíró M.), Dubrovszkij L., Bodnár I., Bana D., Bácsi Á., Nagy S., Szabó I. Edző: Magyar Lajos.

Egyek: Pap Z. – Kovács A., Újvári K., Zsólyomi D., Nagy T. (Farkas Cs.), Farkas Z., Farkas 2Z., Len Á. (Kiss F.), Csala R. (Len Sz.), Tóth Sz., Torma S. Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Nagy S., Bácsi Á., illetve Farkas 2Z.(2) Jók: Bácsi Á., Bodnár I., Nagy S., illetve senki Ifi: 1–8.

Magyar Lajos: Az ellenfél kapuja előtt rengeteg rontott passzunk volt, ez csak a döntetlenhez volt elég.

Farkas Zoltán: Tíz perc alatt el kellett volna döntsük ezt a meccset, de el kell ismerjem, hogy a Nagyhegyes kellemetlen perceket okozott nekünk és eltüntette a helyezések közti különbséget ma a pályán, gratulálok nekik, jó napjuk volt. Most először nem tudok elmenni a játékvezetés mellett, vicc hogy vezetjük a csoportunkat és még nem rúgtunk büntetőt, ellenünk pedig számtalant rúgtak már. Azt az érzést kelti ez bennem, hogy a játékvezetői szabályzatban le van írva, hogy Egyek nem rúghat tizenegyest. Az ifinknek ismét gratulálok.

Görbeházi KSE–DSC-SI 4–1 (2–1)

80 néző. Vezette: Gulyás S. (Papp J.)

Görbeháza: Nagy Cs. – Csirmaz O., Csele G., Hajdú R., Siket Gy., Szabó I., Félegyházi Z., Fábián Sz., Pók D. (Vadász D.), Vas B., Nyakas R. (Vendler J.) Edző: Szolnoki Attila.

Debrecen: Jónás B. (Ésik L.) – Farkas D., Jónás G. (Pereki Á.), Kovács P., Olajos I., Demeter Á. (Pór L.), Rákos B., Nagyerdei R., Cserei J. (Tóth L.), Dobi Z., Kiss T. Edző: Selyem Nándor.

Gól: Fábián Sz., Félegyházi Z., Nyakas R., illetve Rákos B. Jók: mindenki, illetve senki Ifi: 1–4.

Szolnoki Attila: Szeretnék gratulálni játékosainak a mai fantasztikus teljesítményhez, mérhetetlenül boldog vagyok és egyben köszönöm is, hogy a csapat a régi arcát mutatta, mind akarásban, mind hozzáállásban és játékban. Hinnünk kell magunkban és akkor jön a siker. A szimpatikus vendégcsapatnak további sok sikert kívánok. A játékvezetőknek köszönöm a korrekt ténykedést.

Selyem Nándor: Idejében elkezdtünk ajándékokat osztogatni, pedig karácsony még csak decemberben lesz.

Nagyrábé Petőfi SK–Blondy FC Esztár 6–1 (1–0)

150 néző. Vezette: Darányi A. (Árva A.)

Nagyrábé: Aranyi T. – Ötvös A., Gál M. (Balogh Cs.), Faragó B., Vincze Cs., Füleki B., Balogh M. (Nagy Cs.), Parti P., Szabó B. (Kiss B.), Kiss Cs., Kovács A. Edző: Bende Tibor.

Esztár: Gurzó B. – Mándi L., Mona P., Tóth J. (Kádár B.), Keller D., Cseke D., Selyem P. (Gavrilete R.), Lantos T., Fekete Sz., Szécsi B. (Rácz D.), Szalai J. Edző: Mándi László.

Gól: Kiss Cs.(2), Kiss B.(2), Balogh M., Nagy Cs., illetve Szalai J. Jók: Vincze Cs., Füleki B., Nagy Cs., illetve senki Kiállítva: Fekete Sz. Ifi: 2–5.

Bende Tibor: A mai mérkőzésen akaratból és hozzáállásból példát vehettünk volna a vendégcsapatról. Mi kitesszük a cipőnket és az arcunkat a pályára, de lelkünket meg az öltözőben hagyjuk. Mivel a futball észjáték, ezért a mérkőzés nagy részében nem tudtunk túllépni a saját árnyékunkon. Azt mondják az a csapat jó, aki gyenge játékot is tud győzni, és ma ez nekünk sikerült.

Mándi László: A nyolcvanadik percig azt hittem…Gyógyulj meg, Karcsi!

Konyári SE–Létavértes SC 3–4 (1–4)

100 néző. Vezette: Nazsa T. (Zámbó T., Vasas Gy.)

Konyár: Balogh I. – Lakatos R., Czibere B. (Rézműves A.), Csuka Zs., Orbán A., Kis Z. (Gellén A.), Lakatos G. (Nagy G.), Urbán P., Hudák I. (Makula I.), Erdelics T. (Czibere D.), Horváth Á. Edző: Czibere Tibor.

Létavértes: Fekete S. – Karászi F., Szabó Zs., Papp Z., Tóth L., Bárány P. (Bodnár G.), Bora Z., Bakó L., Laczkó I., Vónya P., Tóth R. (Varga Gy.) Edző: Kontor Gábor.

Gól: Lakatos R.(2), Horváth Á., illetve Szabó Zs.(2), Bora Z., Tóth L. Jók: Csuka Zs., Orbán A., Rézműves A., illetve Vónya P., Bárány P., Bora Z., Szabó Zs. Kiállítva: Makula I. Ifi: 1–7.

Czibere Tibor: Két ellentétes félidőt láthattak a nézők, az első félidőben a vendégcsapat több gólt rúgott mint mi, a második félidőben próbáltuk egalizálni az eredményt, sajnos nem sikerült.

Kontor Gábor: Ma az a csapat nyert, amelyik jobban élt az ellenfél hibáiból, de nem értem a csapatomat a második félidei gyenge játék miatt.

Báránd KSE–Debreceni Sport Club 1–3 (1–3)

50 néző. Vezette: Búzás A. (Katona L.)

Báránd: Varga Z. – Kuhajda A. (Szutor T.), Csóka G., Mátyás A., Török Zs., Kiss T., Ispán J. (Nagy Z.), Taricska G., Papp B. (Szilágyi L.), Nagy Z. (Bencsik D.), Szabó Zs. Edző: Bódó Lajos.

Debrecen: Molnár S. – Szabó G., Győri A., Piros A., Molnár B. (Szűcs B.), Géhl Á., Dobrán Cs. (Lázár R.), Szabó B. (Nagy N.), Papp F. (Kovács K.), Kiss R., Károlyi N. Edző: Nagy Róbert.

Gól: Mátyás A., illetve Géhl Á., Szabó B., Molnár B. Jók: senki, illetve mindenki, Piros A.(a mezőny legjobbja) Kiállítva: Kiss R. Ifi: 3–2.

Bodó Lajos: Amennyire vártuk ezt a találkozót, annyira csalódást keltő volt a játékunk, borzalmasan kezdtük a meccset és ezt a gyenge teljesítményt még tovább rontottuk, érthetetlenül állok én is a mai gyenge játékunk előtt.

Nagy Róbert: Ha nem tudunk szépen énekelni, énekeljünk hangosan. Az első harminc percben futballoztunk, a mérkőzés további részében csak küzdöttünk. Gratulálok a csapatomnak a megérdemelt győzelmükhöz.

Nádudvari SE–ESBE 4–1 (1–0)

100 néző. Vezette: Hajdú I. (Török Cs.)

Nádudvar: Sallai J. – Bodnár N. (Tóth D.), Nagy G., Czirbusz B., Komáromi B. (Darányi T.), Székely Z., Balás V., Mónus R. (Forgó S.), Szabó S. (Kovács I.), Nagy S. (Dobi R.), Cseke Zs. (Czidor R.). Edző: Gere Csaba.

Ebes: Kálmán N. – Szabó M. Almási A., Magyar Sz., Szabó Z., Nagy Z., Andrikó I., Pál T. (Kovács I.), Al A., Soós F., Bernáth G. Edző: Kovács Imre.

Gól: Nagy S.(3), Szabó S., illetve Szabó Z. Jók: senki, illetve mindenki Ifi: 4–3.

Gere Csaba: Talán az őszi tűzgyújtási tilalom akadályozta meg a csapatot abban, hogy nagyobb tüzet produkáljon, emiatt a nézők sem rágták le a körmüket az izgalomtól. Bár lehet a maszktól nem tudták...

Kovács Imre: Egy nagyon gyors csapat ellen az öltözőben megbeszélteket ma pályán sikerült megvalósítanunk. Jobbulást kívánunk Andirkó Istvánnak és Pál Tibornak. Minden megjelent játékosomnak köszönöm, hogy eljött és kitartott a végsőkig.