Ötödik fordulójához érkezett a labdarúgó megye II.-es bajnokság.

Fotó: Kiss Annamarie

Hajdúdorog SE – Téglás VSE 5–2 (2–1)

200 néző. Vezette: Mező S. (Szilágyi Z., Sápi Cs.)

Hajdúdorog: Almási J. – Kelemen B. (Gyúró L.), Oláh T. (Simicsku I.), Anga A., Palóczi T., Franczel R., Szücs R. (Szabó Z.), Abai Cs. (Dálnoki L.), Percze N. (Nagy L.), Sándor J. (Mondok D.), Szojka I. Edző: Szojka István.

Téglás: Szabó G. – Köblös L., Tóth Cs., Hevesi F., Nagy M., Fejes I., Sigér L., Horváth P., Juhász M., Kovács I., Karap S. (Dányi P.). Edző: Nagy Imre.

Gól: Percze N. (4), Palóczi T., illetve Tóth Cs. (2). Jók: Percze N. (a mezőny legjobbja), mindenki, illetve Szabó G., Tóth Cs. Ifi: 4–4.

Szojka István: Gratulálok a csapatnak! A múlt heti pofon jót tett mindenkinek. Gratulálok az ifi csapatnak a pontszerzéshez!

Nagy Imre: A hazai csapat lelkesedésben és akaratban példát mutatott húszéves játékosaimnak, akik öregurasan magukat sztároknak tartva játszottak. Amit eddig felépítettünk, azt sikerült most lerombolni. Sokat öregedtem ezen a mérkőzésen.

Egyeki SBSE – Görbeházi KSE 5–0 (1–0)

110 néző. Vezette: Nagy N. (Malmos N., Vasas Gy.)

Egyek: Domonkos B. (Illés Zs.) – Kovács A., Újvári K. (Kiss A.), Nagy T. (Márki Zs.), Farkas Z., Len Á., Csala R., Tóth Sz., Torma S., Virág P. (Len Sz.), Farkas Cs. (Kiss F.). Edző: Farkas Zoltán.

Görbeháza: Vendler J. (Szilágyi K.) – Csizmár O., Csele G., Hajdú R., Siket Gy., Szabó I., Fábián Sz., Tóth P. (Kiss S.), Ilyés Z., Vas B., Pók D. Edző: Szolnoki Attila.

Gól: Farkas Z. (2), Tóth Sz., Csala R., Márki Zs. Jók: senki, illetve senki. Kiállítva: Ilyés Z., Vas B. Ifi: 5–1.

Farkas Zoltán: Köszönjük, hogy nem lett eltolva ez a meccs holnapra, így kettős győzelem lett. Viszont sajnáljuk, hogy így sikerült a második félidő, de szerintem mi nem tehettünk róla. Az eddig kapott góljaink számával elégedettek lehetünk.

Szolnoki Attila: Megpróbáltunk a fair play szabályai szerint alkalmazkodni a játékhoz, ahogy azt a játékvezetők kérték, de sajnos ennek ellenére nem kaptuk meg az egyenlő feltételek esélyét. Senkit sem szeretnék megbántani.

Polgári VSE – NSC SE 5–0 (1–0)

150 néző. Vezette: Tóth G. (Juhász D., Lévai Z.)

Polgár: Bodolai B. – Vadász G., Rédai N. (Kiss Z.), Rontó D. (Oláh B.), Molnár D., Dobó V., Nagy L. (Váradi Gy.), Vaszilkó A., Erős K. (Vankó Z.), Murák K., Puzsár A. Edző: Varga Gábor.

Nagyhegyes: Marton A. – Tóth I., Bíró M., Bajusz R., Jakab S., Tóth I., Bana D., Karalyos R., Bácsi Á., Oláh J. Edző: Magyar Lajos.

Gól: Dobó V. (2), Rontó D., Vankó Z., Murák K. Jók: Dobó V., Molnár D., Murák K., Puzsár A., Vaszilkó A., illetve senki. Ifi: 2–6.

Varga Gábor: Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez! Már az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést egy nagyon szimpatikusan játszó Nagyhegyessel szemben. A második félidőben viszont már azt játszottuk, amit ez a csapat tud.

Szabó Imre: Egy jobb képességű csapat ellen játszottunk, akik többet birtokolták a labdát, és ilyen arányban is megérdemelten nyertek. Az ifi csapatnak gratulálunk a győzelemhez!

Blondy FC Esztár – Báránd KSE 4–4 (2–2)

100 néző. Vezette: Darányi A. (Horváth G., Hajdu P.)

Esztár: Gurzó B. – Mándi L., Kun I., Vajas V. (Szabó L.), Tóth J., Gavrilete R. (Rácz D.), Mona P. (Fekete B.), Szécsi B. (Tóth D.), Fekete Sz., Kádár B. (Lantos T.), Sándor D. Edző: Mándi László.

Báránd: Petrezselyem T. – Kiss T., Csóka G., Kuhajda A., Szutor T. (Taricska G.), Nagy Z., Török Zs., Mátyás A., Szabó Zs. (Motocz N.) (Bodó L.), Katona N., Török D. Edző: Bodó Lajos.

Gól: Tóth J. (2), Mándi L. (2), illetve Mátyás A. (2), Csóka G., Török D. Jók: Sándor D., illetve mindenki. Kiállítva: Lantos T. Ifi: holnapra csúsztatva.

Mándi László: A mai eredményre 7,85 odds lett volna.

Bodó Lajos: Fordulatos mérkőzésen sokat tettünk a győzelem érdekében, mely sajnos az utolsó pillanatokban ismét kicsúszott a kezünkből. Ennek ellenére büszke vagyok a gárdámra, mert kezdünk csapatként funkcionálni, és ha így folytatjuk tovább, akkor a várt győzelmek sem maradnak el.

Debreceni Sport Club – ESBE 3–0 (1–0)

50 néző. Vezette: Vasziliu T. (Tóth Sz., Jóni T.)

Debrecen: Marton Sz. – Pocsai G., Szabó G., Büdi B., Piros A. (Nagy R.), Molnár B., Tóth Cs. (Lázár R.), Géhl Á. (Nagy N.), Dobrán Cs. (Győri A.), Szabó B. (Szűcs B.), Károlyi N. Edző: Nagy Róbert.

Ebes: Kovács I. (Kálmán N.) – Fodor S., Almási A., Kovács B., Szabó Z., Kelemen L., Nagy Z. (Szabó M.), Rácz T., Andirkó I., Jónás Z., Galgóczi P. Edző: Kovács Imre.

Gól: Szabó B., Győri A., Lázár R. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 3–1.

Nagy Róbert: Gratulálok csapatomnak a mai győzelemhez, nagyon sokat jelentett, hogy a mérkőzés vége felé tudtunk frissíteni. Egyszer egy picit szerencsénk volt, de összességében a helyzetek, a játék képe alapján megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. További sok sikert az Ebes csapatának, remélem minél hamarabb kijönnek a gödörből. Gratulálok az ifi csapatunk győzelméhez!

Kovács Imre: Ez nekünk olyan volt, mint a Himnuszban a balsors. Nem szeretem kritizálni a játékvezetőket, de egy meg nem ítélt tizenegyes nagyban befolyásolta a további játékunkat.

Földes – Konyári SE 4–4 (2–3)

100 néző. Vezette: Forgács K. (Kövér T., Szombathy Zs.)

Földes: Horváth Zs. – Tóth Z. (Lukács Á.), Dede I., Antós S., Szabó B. (Móda G.), Szabó K. (Orsó A.), Bíró B., Faragó Gy., Vincze N. (Mile B.), Szilágyi Z., Hunyadi L. (Orsó D.). Edző: Mező Bence.

Konyár: Balogh I. – Lakatos R., Csuka Zs., Czibere B., Urbán P., Kis Z. (Rézműves A.), Mészáros K. (Dobos M.), Nagy G., Erdelics T. (Orbán A.), Horváth Á., Rézműves K. (Makula I.). Edző: Czibere Tibor.

Gól: Bíró B. (3), Antós S., illetve Mészáros K. (2), Urbán P., Czibere B. Jók: Faragó Gy., Bíró B. Ifi: 7–1.

Mező Bence: A Földes csapata ma egy küzdelmes meccsen esett át, ahol részben mi és részben az ellenfél dominált. Sikeresen ki tudtuk használni a helyzeteink egy részét, de meg is köszönhetjük a Konyárnak, amit ajándékba mellérúgtak. Gratulálok az ifi csapatnak!

Czibere Tibor: Egy pont, és ennyi.

Borítókép: Három góllal verte a Debreceni Sport Club az Ebes csapatát