Ez történt szombaton a labdarúgó megyei másodosztály északi csoportjának 3. fordulójában.

Görbeházi K.S.E.–Józsa SE 3–2 (1–0)

50 néző. Vezette: Takács I. (Németh M., Zámbó T.)

Görbeháza: Szilágyi K. – Csele G., Toronyai L. (Kiss S.), Szabó I., Hajdú R., Siket Gy. (Ronkovics T.), Félegyházi Z. (Pók D.), Fábián Sz., Tóth P. (Kurucz D.), Ilyés Z., Nyakas R. (Vadász G.) Edző: Szolnoki Attila.

Józsa: Goron B. – Nagy K., Papp Gy., Zombor S. (Szuhanics I.), Szabó M. (Jóvér J.), Juhász B., Bazsó O. (Balogh G.), Balogh Zs. (Kovács O.), Iványi Á., Zabiák P. (Halicsku T.), Fekete L. Edző: Szabó László.

Gól: Hajdú R., Fábián Sz., Vadász G., illetve Nagy K., Kovács O. Jók: mindenki, Tornyai L. (a mezőny legjobbja), illetve Fekete L. Ifi: 3–5.

Szolnoki Attila: Színvonalas, jó iramú mérkőzésen csapatom ötletesen, kreatívan futballozva magabiztos sikert aratott, ami úgy gondolom, teljesen megérdemelt. Gratulálok játékosaimnak a sok jó egyéni teljesítményhez és a pozitív hozzáálláshoz. További sok sikert kívánok a szimpatikus Józsa csapatának.

Szabó László: Sajnos a mai mérkőzésen a helyzeteink nagy részét nem tudtuk kihasználni, ami a végeredményen meg is látszik.

NSC SE–Egyeki SBSE 5–0 (3–0)

100 néző. Vezette: Forgács K. (László J., Benedek Zs.)

Nagyhegyes: Marton A. (Kiss G.) – Tóth I., Kovács J., Szarvas T., Bajusz R. (Szarvas I.), Bodnár I., Bana D., Ludnai L., Bácsi Á. (Kordás J.), Szarvas T., Szabó I. Edző: Magyar Lajos.

Egyek: Kalóz I. – Balogh M. (Kiss J.), Farkas Z. (Farkas Cs.), Kapás D. (Tóth Sz.), Zsólyomi D., Torma S., Vadász B., Nagy T. (Lipták M.), Csala R., Len Á., Újvári K. Edző: Torma Sándor.

Gól: Szarvas T. (3), Tóth I. (2) Jók: Szarvas T., Tóth I., Bana D., illetve senki Ifi: 6–0.

Magyar Lajos: Az első harmincöt perc döcögősen indult, nem voltunk elég koncentráltak, kapkodtunk, majd a rá következő tíz percen belül eldöntöttük a mérkőzést. Innentől kezdve a második félidőben nyugodtan játszattunk, nem kapkodtunk, mivel megvolt az eredmény. Ebben félidőben volt még öt helyzetünk, amiből kettőt sikerült értékesíteni.

Torma Sándor: Az első félidő nagy részében kontrolláltuk a mérkőzést, egy ötperces rövidzárlat alatt viszont kaptunk három gólt. A mérkőzés további részében már csak futottunk az eredmény után. A mérkőzés tanulsága: szenvedély és tűz nélkül senki ellen nem leszünk sikeresek.