labdarúgó megye ii.

2019.09.14. 21:15

„Nyolcvan percen keresztül jól fociztunk”

Lejátszották a Megye II. északi bajnokság 4. fordulójának szombati mérkőzéseit, vasárnap két újabb meccs várható.

Fotó: Pixabay

Egyeki SBSE–Tiszacsegei VSE 6–2 (4–0)

300. néző Vezette: Mező S. (Lakatos G., Hetrovics R.)

Egyek: Kalóz I. – Farka Z., Vadász B., Zsólyomi D., Torma S., Nagy T., Len Sz., Tóth A., Csala R., Len Á. (Balogh M.), Újvári K. Edző: Torma Sándor.

Tiszacsege: Kovács J. (Juhász Á.) – Gréz K., Szabados M., Csernik J., Tamon R. (Nagy Á.), Simon Z., Katona Cs. (Borisz Sz.), Draveczky L. (Répási Gy.), Kovács A. (Bay D.), Jecs J. (Nagy Á.), Csurgó Á. Edző: Simon Zoltán.

Gól: Farkas Z.(2), Tóth A.(2), Torma S., Nagy T., illetve Tamon R., Nagy Á. Jók: mindenki, illetve Szabados M., Gréz K., Jecs J., Nagy Á. Ifi: 6–2.

Torma Sándor: Levetkőztük a múltheti gyengeségeinket, egy példamutató hozzáállással nem hagytunk esélyt sem az ellenfélnek.

Simon Zoltán: Nyolcvan percen keresztül jól fociztunk. Sajnos nem volt szerencsénk. Az első félidő utolsó tíz perce megbélyegezte a meccsünket. 4–0-s hátrányból már el volt döntve a mérkőzés, de fel a fejjel, csinálni kell tovább.

Józsa SE–Polgári VSE 2–2 (0–1)

50 néző. Vezette: Németh M. (Máté F., Keczeli D.)

Józsa: Goron B. – Zabiák P., Iványi Á., Lukács L., Szuhanics I., Iványi D., Zombor S., Papp R., Balogh Zs., Fekete L., Nagy J. Edző: Szabó László.

Polgár: Bodolai B. – Áfra T., Bozsányi T., Molnár D., Dobó V., Csorba T., Nagy L. (Reszegi L.), Molnár G., Murák K., Polonkai L. (Vankó Z.), Rédai N. (Kovács Zs.) Edző: Kövér Zsolt.

Gól: Nagy J., Fekete L., illetve Polonkai L., Csorba T. Jók: Iványi Á., Iványi D., Papp R. Kiállítva: Reszegi L. Ifi: 7–0.

Szabó László: A nézők egy igazi rangadót láthattak.