2025.06.08. 09:36
Mesekönyvíróként debütál a debreceni festőművész
Aradi Zsuzsa eddig festményeiről volt ismert, most azonban egy varázslatos mesekönyvvel mutatkozik be a gyerekek és szülők előtt – virágok főszereplésével.
A debreceni Macskávézóból ismert fiatal alkotó most új művészi területen is megmutatja tehetségét: első mesekönyve a virágok világába kalauzolja a legkisebbeket. Aradi Zsuzsa meséi nemcsak szórakoztatnak, hanem tanítanak is – a gyerekek játékos formában ismerhetik meg a kert és a természet apró, sokszor észrevétlen csodáit.

Forrás: Nádudvari Péter
A mesekönyv célja, hogy közelebb hozza a gyerekeket a természethez
A mesék szereplői valóban létező növények, mint például a mesevirág, a bársonyvirág vagy a bársonyos nyuszifül – utóbbinak már a neve is elárulja, milyen élmény lehet megérinteni a puha levelét. A könyv célja, hogy közelebb hozza a gyerekeket a természethez, érzékenyítse őket a körülöttük élő világ szépségeire és titkaira.

Forrás: Nádudvari Péter
A mesekönyvet 2025. június 14-én mutatják be Budapesten, a 96. Ünnepi Könyvhéten, a Duna-korzón, az 51-es standnál, ahol 10 órától találkozhatnak az érdeklődők a szerzővel is.
Ajánljuk még: