Helyi közélet

2013.12.06. 19:02

Előadás a bűnmegelőzésről Pocsajon

Pocsaj - A Román Nemzetiségi Önkormányzat és a Görögkatolikus Egyházközség közös Együttműködési Megállapodásának keretében megvalósuló programok – amelyek a templomfelújítással kapcsolatos pályázathoz kapcsolódnak – része volt az az előadás, amelyet december 6-án tartottak a görögkatolikus templomban.

Pocsaj - A Román Nemzetiségi Önkormányzat és a Görögkatolikus Egyházközség közös Együttműködési Megállapodásának keretében megvalósuló programok – amelyek a templomfelújítással kapcsolatos pályázathoz kapcsolódnak – része volt az az előadás, amelyet december 6-án tartottak a görögkatolikus templomban.

Az előadást dr. Soltész Miklós, a Fővárosi Főügyészség csoportvezető ügyésze tartotta, melyen az ötödik és hatodik osztályosok vettek részt tanáraikkal. Többek között szó volt a dohányzás és a drog káros hatásairól, ezek megelőzéséről, a fiatalkori bűnözésről, valamint a vallásosság és ennek pozitív megtartó hatásairól. A diákok az előadás végén kérdéseket tettek fel az ügyész úrnak, aki szívesen válaszolt azokra.

- Nagyné Kelemen Mónika -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában