Közlekedés

2025.04.04. 14:09

Újabb forgalomkorlátozásokra kell számítani Debrecen számos pontján

Érdemes tájékozódni mielőtt útnak indulunk szombaton Debrecenben. Ideiglenes forgalomkorlátozásra kell számítani a város számos pontján.

Ideiglenes forgalomkorlátozás lép életbe szombaton  – számolt be róla Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság. A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatja a járművezetőket, hogy szurkolói vonulás miatt április 5-én 15 óra 30 perctől előreláthatólag 16 óra 30 percig ideiglenes forgalomkorlátozásra kell számítani.

Ideiglenes forgalomkorlátozásra kell számítani Debrecenben
Ideiglenes forgalomkorlátozásra kell számítani Debrecenben
Forrás:  Illusztráció / MW-archív

Debrecenben, a Kossuth tér - Péterfia utca - Bem tér - Simonyi út - Pallagi út - II. János Pál pápa tér útvonalon gyalogosok vonulására kell számítani, a felvonulás útvonalát keresztező forgalom rendőri irányítás mellett fog haladni.

A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság kéri a járművezetőket, hogy fokozott figyelemmel és óvatossággal közlekedjenek.

Forgalomkorlátozás a Nagyerdőn

Korábban már beszámoltunk róla, hogy ideiglenes forgalomkorlátozásra kell számítani a Nagyerdőn is. Érdemes tájékozódni mielőtt útnak indulunk!

Ajánljuk még:

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában