Tragédia

2025.03.14. 19:49

Halálos baleset Hajdú-Biharban, mentőhelikopter is érkezett a helyszínre - fotókkal, videóval

Péntek délután történt az eset Hajdúböszörmény és Hajdúdorog között. A halálos balesetben egy ember vesztette életét.

Halálos baleset történt péntek kora este: frontálisan ütközött két személyautó a 3502-es út 25-ös kilométerénél, Hajdúböszörmény és Hajdúdorog között – közölte a Hajdú-Bihar vármegyei katasztrófavédelem.

Halálos baleset Hajdúböszörmény és Hajdúdorog között
Halálos baleset Hajdúböszörmény és Hajdúdorog között
Fotó: Tóth Imre

A baleset következtében az egyik kocsiba két ember beszorult, őket a hajdúböszörményi és a hajdúnánási hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével kiemelték. A katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínen dolgozik. Az esethez mentőhelikopter is érkezett. Az Országos Mentőszolgálat Kommunikációs Osztálya megkeresésünkre közölte, a helyszínre több mentőegységet, köztük mentőhelikoptert is riasztottak. Egy 70 év körüli nőt és egy 50 év körüli férfit könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba. 

Egy 30 év körüli férfi a baleset következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az újraélesztési kísérlet ellenére sajnos életét vesztette.

A helyszínre mentőhelikopter is érkezett
A helyszínre mentőhelikopter is érkezett
Fotó: Tóth Imre

 

Két autó ütközött a halálos balesetnél
Két autó ütközött a halálos balesetnél
Fotó: Tóth Imre

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában