HAON - Sport - MegyeII

2017.11.11. 18:50

"Mindig a kötelezők nehezek"

Hajdú-Bihar – Íme, a Megye II-es északi bajnokság szombati mérkőzéseinek eredményei.

Polgári VSE–Józsa SE 4–1 (1–1)

150 néző. Vezette: Darányi A. (Kriston T., Harmati L.)

Polgár: Bodolai B. – Pöstényi I., Vankó Z. (Kiss M.), Berki A., Molnár D. (Reszegi L.), Csorba T. (Gyenes Sz.), Rontó D., Molnár G. (Csikós L.), Bolgár D., Dobó V., Szitai Z. Edző: Kövér Zsolt.

Józsa: Fejér G. – Ale M., Szilágyi I., Dr. Valóczky J., Bazsó O., Papp R., Zombor S., Szabó M., Borbíró D., Bucskó I., Brehószki B. Edző: Szabó László.

Gól: Dobó V.(2), Csorba T.(2), illetve Brehószki B. Jók: Bodolai B., illetve Bazsó O. Ifi: 2–3.

Kövér Zsolt: Gratulálok a csapatomnak. 1–1-es félidő után fölülkerekedtünk a második félidőben az ellenfélen.

Szabó László: Az első félidőben a mérkőzést meg kellett volna nyerjük. A második félidőben Polgár bomba gólokkal eldöntötte a mérkőzést.

Bocskai SE Vámospércs–Görbeházi K.S.E. 1–0 (1–0)

30 néző. Vezette: Kovács Á. (Németh M., Jóni T.)

Vámospércs: Sándor K. – Vincze V., Kolompár K., Führer L. (Szőke R.), Kolompár R., Balogh S. (Pólyik D.), Tóth G. (Nánási D.), Károlyi A., Kolompár K. (Kiss T.), Garai G. (Kovács Gy.), Kiss I. (Jónás S.) Edző: Oláh Sándor.

Görbeháza: Barkó S. – Csirmaz O., Szabó Cs., Toronyai L., Hajdu R., Kiss S., Ilyés Z., Kurucz L., Pók D., Nyakas R., Ronkovics T. Edző: Toronyai László.

Gól: Kolompár K. Jók: Kolompár R., Szőke R. Ifi: 7–0.

Oláh Sándor: Mindig a kötelezők nehezek, de az ilyen gól is három pontot ért.