Friss hírek

2008.09.11. 13:31

Sors Tamás negyedik lett 200 méter vegyesen

<p>Negyedik helyen végzett a pekingi paralimpia 200 méteres vegyesúszás csütörtöki döntőjében Sors Tamás.</p>

A magyar versenyzőnek elveszett az úszódressze, ezért csak percekkel a döntő előtt sikerült összeragasztani egy régebbit. Negyedik helyével Sors Tamás újabb pontszerző helyet szerzett a magyar csapatnak.

Sors több mint másfél másodpercet javított az elődöntőben elért idejénél, de a dobogóra így sem sikerült fellépnie. Mint a Független Hírügynökség korábban megírta, Sors úszódressze elkeveredett, így egy régebbi ruhát kellett összeragasztani számára a döntőre, nem sokkal a kezdés előtt.

A győzelmet az ausztrál Matthew Cowdray szerezte meg, 2:13.60-as új világcsúccsal.