<p>A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 23. fordulójában mindössze egy pontot termeltek megyei csapataink.</p>

Kazincbarcika, 500 néző. V. Mawla Hussain (A. E. Rasheed, Kispál R.)
KBSC: Tajti – Hanász, Bányai, Nagy T., Sebők – Engi (Kerekes, 86.), Kovács P., Elek, Zimányi (Romhányi, 64.) – Dávid (Stevica, 64.), Binder. Edző: Kócsi József, Sándor Zoltán.
Makó: Halász – Béres, Dálnaki, Samosszegi, Gévay – Kulacsik (Veres, 75.), Magyar, Puskás (Bakos, 88.), Podonyi – Bány (Faragó, 83.), Maróti

Edző: Kolozsvári Zsolt.
36. perc:Béres passzolt a kapu elé, ahol az érkező Maróti a hálóba lőtt, 0-1.
66. perc: Egy kipattanó labdát Sebők 25 méterről, nagy erővel lőtt a hálóba, 1-1.
70. perc:Binder cselezte ki a vendég védőket, majd lövése a kapufán csattant.
Kócsi József: - Küzdelmes mérkőzésen sok energiát mozgósítottunk a győzelem megszerzése érdekében, de ma ez csak egy döntetlenre volt elég.
Kolozsvári János: - A körülménykehez képest nagyon jó mérkőzést játszottunk. Úgy érzem a győzelmet is megszerezhettük volna, de összességében reális eredmény született.

Baktalórántháza VSE–Mezőkövesd 1–0 (0–0)
Baktalórántháza, 300 néző, v.: Veizer.
Baktalórántháza: Szalánczi – Márkus, Czerula, Koskovits, Illés Gy. – Pálvölgyi, Rakóczi, Illés L. (Nagy D., 67. perc), Saliga Z. – Kozma J. (Tóth Sz., 89.), Szabó R. (Laskai M., 54.). Edző: Kovács János.
Mezőkövesd: Gábor – Vágó Z., Toplenszki, Udvari, Risztics – Ragó, Vígh F. (Bogdány Cs., 53.), Boros, Varga Z. (Fekete V., 53.) – Szalatics, Olasz J. Edző: Huszák Géza.
51. perc:Illés L. tört be a tizenhatoson belülre, majd jobbról 15 méterről mesteri mozdulattal emelt a kissé kint álló Gábor felett a jobb felső sarokba, 1–0.
Kovács János: – Szó szerint kibirkóztuk ezt a számunkra nagyon fontos győzelmet.
Huszák Géza: – Ismét nem tudtuk átlépni saját árnyékunkat, a helyzeteink megvoltak, de szokás szerint mi kaptuk a gólt.

Ferencvárosi TC – Bőcs KSC 1-0 (1-0)
Budapest, Albert-stadion, 3500 néző. V.: Erdős (Ring, Butkai)
Ferencváros: Zarzycki - Souare, Dragóner, Mátyus, Vasas - Fitos, Lipcsei, Moussa, Kulcsár (Bartha, 46.) - Ndjodo, Shaw. Edző: Bobby Davison
Bőcs: Hamar - Menhyért, Mező, Martis, Molnár - Irhás, Kóka, Jeremiás (Török, 72.), Gál (Vass L., 46.) - Bardi, Urbin (Zsarnai, 61.) . Edző: Tóth László
37. perc: Fitos beadását Ndjodo ballal lőtte az ötösről a hálóba, 1-0.
92. perc: Mező megkapta második sárga lapját lapját, így mehetett zuhanyozni.
Bobby Davison: - Ezen a találkozón az volt a legfontosabb, hogy megszerezzük a három pontot. Három napot dolgoztunk együtt a csapattal, éppen ezért túl nagy dolgokat nem lehetett csinálni. A héten két dvd-t is megnéztem a bőcsiekről, tudtam, hogy egy jól védekező, fegyelmezetten játszó együttesről van szó. Szerencsére egy helyzetünket értékesítettük, amivel elértük a célunkat.
Tóth László: - Hiányérzetem van, mivel úgy gondolom, hogy egy szabályos gólunkat nem adta meg a játékvezető. Biztos vagyok benne, hogy nem szabálytalankodtunk a találat előtt, ezért nem értettem a döntést. Sajnos a mezőnyben is a mi kárunkra tévedtek többet, de ha bíró lennék, ilyen atmoszférában én is hasonlóan bíráskodnék. Ha ezen a meccsen bőcsi játékvezető lett volna, nem kapunk ki.