2016.09.17. 19:11

A csapatom fele évek óta nem tud, vagy nem akar edzésre járni

Hajdú-Bihar - Huszonegy(!) sárga-, négy piros lap és döntetlenek a megye I-es labdarúgó bajnokság szombati mérkőzésein.

Sárrétudvari KSE–Nagyhegyes KSE 1–1 (1–0)

200 néző Vezette: Gulyás S.(Darányi A., Kovács Z.)

Sárrétudvari: Kiss B. – Balogh R., Fegyverneki M., Kelemen L., Nagy T., Kovács P., Füleki B., Erős L., Kiss Cs., Szabó G., Kiss T. Edző: Bodó Lajos.

Nagyhegyes: Szalánczi Z. – Tóth Sz., Kasuba M., Nagy K., Magyar A., Abdulmati I., Illés D., Bácsi Á., Kis D., Bun R., Tóth I. Edző: Szalánczi Zoltán.

Gól: Nagy T., illetve Bun R. Jók: Senki, illetve Tóth Sz., Kasuba M. Ifi: 3–3.

Bodó Lajos: – A Nagyhegyesi csapat mezőfölényben futballozott, de a nagyobb helyzetek előttünk adódtak. Sajnos kijött az, hogy csapatom fele évek óta nem tud, vagy nem akar edzésre járni, erőnléti problémáink vannak.

Szalánczi Zoltán: – Egy első félidei pontrúgás utáni figyelmetlenségünk miatt a mérkőzés további részében futottunk az eredmény után, azonban a második félidei játék alapján még a győzelemre is rászolgálhattunk volna, de ellenfelünk veszélyes kontrái miatt, úgy érzem reális a döntetlen.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–Monostorpályi SE 2–2 (0–2)

120 néző Vezette: Muszka Z.(Gáti Cs., Varga Gy.)

Hajdúsámson: Bugjó N.(Zoványi G.) – Papp M., Csatári D.(Szabó B.), Kubán Z., Mertin L., Bacskai A., Béke F.(Csala R.), Molnár Á., Halász Z., Mertin D., Dávid T.(Kerekes B.) Edző: Halász Zoltán.

Monostorpályi: Szabó A. – Nyilas Sz., Kőnig A., Patka J., Tapoti J., Apagyi R.(Kokas B.), Cseke B., Gellért M., Bodnár L.(Nyilas J.), Sütő B.(Patka D.), Purguly E.(Heim R.) Edző: Selyem Nándor.

Gól: Bacskai A., Molnár Á., illetve Purguly E., Sütő B. Jók: Mertin L. ,illetve Az egész csapat. Ifi: 5–1.

Halász Zoltán: – Szégyenteljes első félidőt követően a második félidőben mindent egy lapra feltéve támadtunk, de ez sajnos csak az egyenlítéshez volt elegendő.

Selyem Nándor: – Igazságos döntetlen született. Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, sajnos a második félidőben hamar kiegyenlített az ellenfél. 2–2-nél is győzelemre játszott mind a két csapat. Mind a két oldalon voltak helyzetek, sajnos az utolsó percben a legnagyobbat kihagytuk.

Kabai Meteorit SE–Hosszúpályi SE 1–1 (0–0)

150 néző Vezette: Nazsa T.(Hajdú I., Kövér F.)

Kaba: Biás P. – Karika M., Szabó B.(Kéri D.), Jeges Z., Sarkadi A., Almási Z.(Szabó D.), Kovács M., Plókai G., Kiss R.(Tamás M.), Lázár R.(Kozma L.), Hosszú J. Edző: Kiss Lajos.

Hosszúpályi: Fejér G. – Lovász V., Rostás K., Nagy Sz., Horogh F., Kun Á.(Nagy S.), Bakos T.(Jeney D.), Bencsik A.(Bordás G.), Lakatos Zs., Dorogi Gy., Rostás G. Edző: Darnai József.

Gól: Szabó B., illetve Dorogi Gy. Jók: Mindenki, illetve Dorogi Gy, a mezőny legjobbja, Rostás K., Lovács V., Bakos T. Kiállítva: Lakatos Zs., Rostás G. Ifi: 2–2.

Kiss Lajos: – Korrekt játékvezetés mellett, igazi rangadót játszottunk a jó erőkből álló Hosszúpályi ellen. Bosszant az elhullajtott kettő pont, mert mi irányítottuk a játékot, helyzeteink ismét megvoltak, de ezeket ma egy kivitelével kihasználatlanul hagytuk. Örülök, hogy ismét felvállaltuk a támadójátékot, amelyben természetesen benne van a hiba lehetősége, míg egy kontratámadás végén a Hosszúpályi egyenlíteni tudott, így ma meg kellett elégednünk az egy ponttal. Gratulálok a csapatomnak, mert mindent megtettek és köszönjük a nézők biztatását.

Darnai József: –  Gratulálok a csapatnak, hat mérkőzésből, a negyedik idegenbeli mérkőzésünkön is veretlenek maradtunk. Azért jó a hullámhegy tetején lenni, hogy harmatos játékkal is tudunk pontot szerezni.

Hajdúdorog SE–Hajdúszoboszlói SE 1–1 (0–0)

150 néző Vezette: Gálfi F.(Nyilas Z., Puskás Z.)

Hajdúdorog: Tóth Z. – Juhász T., Pogácsás J., Harsányi Z., Dálnoki Zs., Kovács A., Szabó Z., Oláh T., Pogácsás B.(Franczel P.), Balla K., Gurbán A.(Iván K.) Edző: Juhász Bertalan.

Hajdúszoboszló: Bíró T. – Szabó B., László R., Szabó G., Tóth Z.(Kovács Gy.), Pataki P., Éder G., Szabó M., Kálmán Z.(Kereki M.), Bozsányi T.(Pintér P.), Kremiczki F. Edző: Habi Ronald.

Gól: Dálnoki Zs., illetve Szabó M. Jók: Az egész csapat. Ifi: 0–5.

Juhász Bertalan: – Ismét gratulálni tudok a hazai csapatnak, ismét fegyelmezetten, bátran játszottunk. Talán a végén egy kicsit több szerencsével akár a három pontot is itthon tarthattuk volna. További sok sikert a Hajdúszoboszlónak és hajrá Dorog!

Habi Ronald: – Később nyilatkozik.