2013.10.16. 19:39

Kár az utolsó tíz percért

Budapest, Debrecen - Érvényesült a papírforma, a Ferencváros 37–26-ra legyőzte a DVSC-TVP-t az NB I. 9. fordulójában szerdán este.

A Kőbányai úton megrendezett találkozón ragyogóan tartotta magát a debreceni egylet, a 11. percben még 11–11 volt az állás, s a folytatásban sem volt nagyobb a különbség 2-3 gólnál a Fradi javára.

A szünetben 18–15-re vezettek a hazaiak, majd a játékrész elején egy találatra feljött a Loki (21–20). Ezt követően megrázta magát az FTC, állandósult a 3-4 gólos Fradi-fór, egészen az 50. percig.

Az utolsó 10 percben „bedarálták” a zöldek a piros-fehéreket: amíg a Debrecen kétszer talált be az ellenfél kapujába, addig a vendéglátók 9-szer voltak eredményesek a hajrában.

A végén 11 gólos, 37–26-os győzelmet aratott a Ferencváros a DVSC-TVP felett.