Véget ért az elődöntő

Véget ért az elődöntő
© Illusztráció: Matey István, archív
Debrecen – Az elmúlt héten a Napló olvasói és a Haon látogatói a szurkolók által jelölt sportolókra, edzőkre és csapatokra szavazhattak. Minden kategóriából a legjobb 5-5 került be a döntőbe.


Az eredmények

Felnőtt férfi

Berényi Roland (Taskó Figthing, muay-thai) 22
Farkas Balázs (Flex-HD, aerobik) 38
Halek Márton (DVSE, vízilabda) 295
Kálucz Martin (Taskó Figthing, MMA) 26
Koroknai Máté (DSC-SI, atlétika) 80
Krucsó Zsolt (Transzplantáltak Országos Sportegyesülete, úszás) 757
Lévai Márton (DVSE, vízilabda) 68
Rábl János (Mezei-Vill FC, futsal) 70
Suta Sándor (Agropoint Kft., díjugratás) 48
Szabó Balázs (Eskrima Debrecen, eskrima) 169
Tabaka József (Debrecen Speedway SE, salakmotor) 140
ifj. Tóth László (Toll ’96 Kft., díjugratás) 24
Varga József (DVSC-TEVA, labdarúgás) 97

Felnőtt nő

Horváth-Pásztor Bettina (DVSC-TVP, kézilabda) 97
Kósa Viktória (DEAC, futsal) 89
Mudri Nikolett (Bushido Karate SE, karate) 134
Oláh Vivien (Cutler Gym, fitnesz) 54
Papp Melinda (Cutler Gym, fitnesz) 158
Szilágyi Ágnes (DVSC-TVP, kézilabda) 93
Torma Lilla (HTE, futsal) 130
Varga Orsolya (Hajdú Gabona-DTC, tollaslabda) 91
Varsányi Nóra (DVSC-TVP, kézilabda) 117

Utánpótlás fiú

Bárány Márk (Debrecen Speedway SE, salakmotor) 148
Bodnár Norbert (Hajdúszoboszló, karate) 51
Bokross Zsolt (Báthory Gym, K-1) 1094
Darabos László (PNSE, birkózás) 68
Fekete Gergő (DVSE, vízilabda) 145
Kaszanyi Roland (DVSE, vízilabda) 126
Kovács Balázs (DSC-SI, triatlon) 124
Mihucz Márton (Herpály SE, úszás) 66
Szabó Rudolf (Hajdúszoboszlói Árpád SE, úszás) 160
Tabaka Róbert (Debrecen Speedway SE, salakmotor) 151

Utánpótlás lány

Bökönyi Klaudia (Flex-HD, aerobik) 171
Eszenyi Bianka (DSC-SI, kézilabda) 138
Gonda Daniella (DSC-SI, tollaslabda) 56
Libercz Brigitta (DVSE, vízilabda) 46
Pártos Zsófia (DHSE-PMD, vívás) 78
Sápi Boglárka (DSC-SI, kézilabda) 227
Stekler Kamilla (DSC-SI, kosárlabda) 101
Szűcs Rebeka (Debreceni Búvárklub, uszonyos úszás) 113
Vértesi Lili (DHSE-PMD, vívás) 187

Edző

Badacsonyi Attila (DTKK SE, karate) 24
Benedek Zsolt (Benedek Team, atlétika) 49
Dankó Ferenc (Eskrima Debrecen, eskrima) 183
Ignéczi László (Báthory Gym, K-1) 1102
Kis Zoltán (Hódos Imre SE, karate) 25
Kovács Judit (Flex-HD, aerobik) 123
Nagy Ágoston (DEAC, kosárlabda) 71
Nagy László (Téglás VSE, súlyemelés) 52
Rácz Csaba (Shogun SE, karate) 141
Suba László (DSC-SI, atlétika) 162

Csapat

Balmaz Kamilla (labdarúgás) 50
DEAC Balmaz Kamilla Gyógyfürdő (férfi kosárlabda) 64
DEAC U16 (női futsal) 53
DEAC U15 (női labdarúgás) 16
DHSE-PMD (vívás) 130
DLA U17 (női labdarúgás) 21
DVSC-TEVA (labdarúgás) 128
DVSC-TVP (kézilabda) 175
Hajdúnánás SK (női kézilabda) 60
Nyíradonyi VVTK (női kézilabda) 26
Téglás VSE (súlyemelés) 50​




Sporthírek






hirdetés