Vasárnapi megye I-es eredmények

Derecske - Deac mérkőzés
Ha érdekli, milyen eredmények születtek a mai napon a megye I-ben, itt meg tudja nézni.

Létavértes II.-Hajdúsámson 0-1 (0-1)

150 néző

Vezette: Berecz A. (Fábri T., Eszterhai B.).

Létavértes II.: Fekete S. – Szabó Zs., Papp S., Kiss I., Lakatos D., Papp Z., Sveda T., Führer L., Oláh R., Bányai G. (Bárány P.), Szőke I. (Lukács T.).

Edző: Kántor Béla

Hajdúsámson: Bíró T. – Csonka K., Munkácsi J., Fodor T., Isaszegi Gy., Halász Z., Kórász B., Czibere B., Szabó G. (Bartha Z.), Kraszny F. (Gajdos T.), Rása G. (Lukács L.).

Edző: Kun Gyula

Gól: Czibere B

Jók: Papp S., Lakatos D., Kiss I., illetve Czibere B., Fodor T., Isaszegi Gy.

Ifi: 4-0

Kántor Béla: – Az I. félidő elején egy fegyelmezetlenség miatt egy talált góllal kaptunk ki. A kevés helyzeteinket nem tudtuk sajnos kihasználni. Gratulálok a Sámsonnak.

Kun Gyula: – Küzdelmes játékban sikerült nyernünk.

Pentafrost Nyírmártonfalva SE-Nagyhegyes 1-1 (1-0)

250 néző

Vezette: Puskás Z. (Kriston T., Lévai Z.)

Nyírmártonfalva: Rácz G. – Piros Z., Konyári S., Havrilla I., Kiss G. (Tóth T.), Szabó T., Rácz F., Nagy I., Szemán T., Nánási D., Bodnár T.

Edző: Asztalos János

Nagyhegyes: Csobán I. – Butor Cs. (Domán P.), Vígh V., Virág B., Vincze Cs., Bíró T., Mezei N., Suta Cs., Nagy A., Csiszár Zs. (Mezei J.), Buczi M.

Edző: Kóródi István

Gól: Kiss G., illetve Virág B.

Jók: Nagy I., Szabó T., Nánási D., Bodnár T., illetve Nagy A., Mezei N., Buczi M., Virág B.

Kiállítás: Piros Z.

Ifi: 2-1

Asztalos János: – Egyenlő erők küzdelme volt, melynek a vége döntetlen lett. Üzenjük annak, aki segített abban a Nagyhegyesnek, hogy 1-1 legyen az eredmény, és bízunk benne, hogy a továbbiakban több örömet tud szerezni a szurkoló tábornak. Gratulálunk a szimpatikusan futballozó Nagyhegyesnek.

Kóródi István: – Igazságos döntetlen született, mivel nem tudtuk kihasználni egy 20 perces ember- előnyünket. További sok sikert kívánok a Nyírmártonfalva csapatának.

Derecske-DEAC-Szertár Sportbolt 0-1 (0-0)

150 néző

Vezette: Török Z. (Tar J., Gréz B.)

Derecske: Iklódi T. – Berán B., Fogarasi I., Szántó B., Csuka Zs., Török Sz., Fekete S., Csizmadia Cs., Csík S., Kiss G., Dorogi Gy.

Edző: Makleit Tibor

DEAC: Tóth F. – Ifj. Rácsai L., Tóth Z., Radványi R., Gulácsi B. (Toka Zs.), Jenei Zs. (Buzai G.), Csák Zs. (Antal N.), Bencze Z. (Szőke P.), Milbik K. (Fábri D.), Sáfár L., Takács Á.

Edző: Katona László

Gól: Fábri D

Jók: Csuka Zs., Berán B., Fekete S., illetve Tóth F., Sáfár L., Tóth Z., Fábri D.

Ifi: 2-1

Makleit Tibor: – Az első félidőben mi játszottunk fölényben a második játékrészben pedig a DEAC, akik egy szerencsés góllal megszerezték a győzelmet. Gratulálunk az ifi csapatunknak a rangadó megnyeréséhez.

Katona László: – Két ellentétes félidőből a második volt a miénk. Külön gratulálunk ifjú tehetségünknek Fábri Dávidnak, aki 17 évesen eldöntötte a kérdést.

Ebes-Hajdúnánás 1-2 (0-1)

150 néző

Vezette: Buczkó B. (Csiszár K., Medgyesi G.)

Ebes: Sallai J. – Leiter B., Szabó I., Kiss L., Papp Z., Leiter K. (Borúzs T.), Kovács P. (Danó N.), Andirkó I., Harsányi P., Szabó G., Szatmári J. (Máté I.).

Edző: Mészáros Tamás.

Hajdúnánás: Illyés P. – Tóth M., Andorkó P., Újvári Zs., Bagoly J., Szabadi L. (Széplaki N.), Horváth Á. (Békési L.), Kántor T., Toronyai L., Oláh T. (Kondora J.), Daróczi P.

Edző: Kondora József

Gól: Harsányi P., illetve Oláh T., Szabadi L.

Jók: Kiss L., Andirkó I., illetve Illyés P., Újvári Zs., Kántor T., Oláh T.

Ifi: 2-1

Mészáros Tamás: – Sajnos, amíg a helyzetkihasználásunk ilyen gyatra lesz, addig nem is születhet más eredmény. Véleményem szerint az első félidőben a helyzeteink alapján eldönthettük volna a mérkőzést. Gratulálok a nánási csapatnak a győzelméhez.

Kondora József: – Ziccereink alapján hamarabb is ledönthettük volna a mérkőzést a lelkesen és fegyelmezetten játszó ebes ellen. Ezt a győzelmet Horváth Imrének a Nánási Focisuli elnökének mielőbbi felgyógyulására ajánlja a csapat.

Téglás-Nyíradony 2-2 (1-0)

300 néző

Vezette: Mészáros Cs. (Nagy T. M., Nagy L.).

Téglás: Pálóczi I. – Hevesi D., Nagy L. (Gonda Nagy T.), Horváth G., Tóth P., Kiss J., Nagy J., Balogh J., Nagy S., Fábián N. T., Bánfi Zs.

Edző: Kocsis László

Nyíradony: Kerezsi T. – Szabó T. (Tóth T.), Takács A., Mercs J., Szutor Gy. (Lukács L.), Szemán B. (Csige Á.), Gráma I., Gréz B., Kozma Gy., Terdik L., Kövér I.

Edző: Orosz János

Gól: Fábián N.T., Gonda N.T., illetve Kövér I., Terdik L.

Jók: Pálóczi I., Hevesi D., Nagy S., Tóth P., illetve mindenki.

Ifi: 1-3

Kocsis László: – Játékban fölénk kerekedő ellenfél megérdemelten szerzett pontot. Gratulálok nekik!

Orosz János: – Megyei I. osztályú szinten egy nagyon jó színvonalú mérkőzésen, közel álltunk a győzelemhez, ha jobban hiszünk benne, ez sikerülhetett volna. Gratulálok a fiúknak, hisz a Téglás csapatát 70 percig a saját kapujához szorítottuk. Külön gratulálok ifi csapatunknak a magabiztos győzelemhez.