Üres kapura sem ment volna a Nánásnak?

© Illusztráció: Derencsényi István, archív
Hajdú-Bihar – Öngólokban gazdag meccseket hozott a megye I. szombati játéknapja. Nézzük az eredményeket.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–Debreceni EAC 2–3 (0–2)

150 néző Vezette: Hajdú I. (László J., Nagy L.)

Hajdúsámson: Szalánczi Z.– Duró G., Kubán Z., Gráma I., Papp M., Iván R. (Bacskai A.), Csala R. (Dorogi Gy.), Molnár Á., Béke F. (Nagy R.), Mertin D., Szabó B. Edző: Szalánczi Zoltán.

Debrecen: Tóth F., Ozsváth J., Radványi R., Tóth Z., Ménes M., Katona T., Varga M., Kincses D., Csák Zs. (Horváth A.), Révai Z. (Fodor T.), Balás V. ( Molnár M.) Edző: Sáfár László.

Gól: Szabó B., Ménes M. (ög.), illetve Balás V., Tóth Z., Ménes M. Jók: Molnár Á. Szabó B., Gráma I. Ifi: 3–1

Szalánczi Zoltán: – A mai mérkőzésen a kapusok közti különbség döntött.

Sáfár László: – Később nyilatkozik.

Monostorpályi SE– Hajdúszoboszlói SE 2–0 (1–0)

150 néző Vezette: Török Z. (Horváth G., Pál G.)

Monostorpályi: Szabó A.– Nyilas Sz., Patka J., Kőnig A. (Kokas B.), Tapoti J., Apagyi R., Gellért M., Kóródi D., Rózsa N., Jávorszky J., Bakos T. (Sallai J.) Edző: Selyem Nándor.

Hajdúszoboszló: Bíró T. (Nagy I.)– László R., Kereki M. (Papp Z.), Szabó G. (Sarkadi Z.), Pintér P., Galgóczi P. (Bácsi Á.), Butor Cs., Tóth Z., Kálmán Z., Éles Z., Kunkli B. (Mester M.) Edző: László Richárd.

Gól: Apagyi R., Bácsi Á. (ög.) Jók: illetve Pintér P. Ifi: 1–3

Selyem Nándor: – Később nyilatkozik.

László Richárd: – Mentálisan nehezen tudtuk feldolgozni a múlt heti vereséget. Szaladtunk az eredmény után, ezáltal kapkodóvá, idegesség vált játékunk és a kapu előtt pontatlanok voltunk. De tudom, hogy a csapatom innen is fel tud állni. További sok sikert a Monostorpályinak.

Berettyóújfalui SE– Hajdúnánás GB. FK 3–1 (1–1)

100 néző Vezette: Muszka Z. ( Tóth G., Papp J.)

Berettyóújfalu: Virányi G.– Ékes G., Békési D., Harmati T., Mező L. (Nemes I.), Tóth G. (Szitkó R.), Kardos I., Sándor Sz. (Szabó Z.), Jancsó A., Csordás J., Nagy Z. (Garabuczi R.) Edző: Szitkó Róbert.

Hajdúnánás: László T.– Kállai M. (Toronyai L.), Fodor T., Kovács M., Mile M., Cservák T. (Újvári Zs.), Juhos L. (Szarka I.), Papp R., Bálint T., Félegyházi Z., Csizmadia Cs. Edző: Imrő László.

Gól: Ékes G., Jancsó A., Sándor Sz., illetve Juhos L. Jók: Jancsó A., Csordás J., Sándor Sz., Ékes G. illetve senki Ifi: 1–3

Szitkó Róbert: – Uraltuk a mérkőzést 90 percen keresztül, és sokkal több helyzetet tudtunk kidolgozni, mint a Hajdúnánás. Azt gondolom, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Sok sikert kívánok a Hajdúnánásnak, mivel sok barátom található ebben a csapatban.

Imrő László: – Gratulálok a Berettyóújfalu csapatának a megérdemelt győzelemhez. Az 1. félidőben partiban voltunk, ám a 2.-ban teljesen fölénk kerekedtek. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ha a második félidőben a kapusukat lecserélik egy mezőnyjátékosra, és üresen hagyják a kaput, mi akkor sem tudtunk volna gólt rúgni. Remélem, hogy jövőhéten a szebbik arcát mutatja a csapat és tudunk javítani.

Hajdúböszörményi TE– Derecskei LSE 6–2 (1–1)

150 néző Vezette: Tatár I. (Lajtos M., Kövér F.)

Hajdúböszörmény: Tömöri A.– Fülöp A., Lovas M. (Csatári D.), Sigér Á. (Szabó M.), Jeremiás G., Andorkó S., Hamar G. (Benke N.) (Sólyom M.), Szathmári Zs., Nagy M., Tóth L. (Kállai G.), Fülöp G. Edző: Elek Norbert.

Derecske: Menyhárt B.– Környei M. (Fekete L.), Erdős B., Szilágyi M., Fekete B. (Kéri M.), Tóth Sz., Jakab R., Juhász Cs. (Szabó T.), Bernáth K., Engi D., Nagy N. Edző: Magyar Balázs.

Gól: Sigér Á., Nagy M. (3), Benke N. (2), illetve Engi D., Andorkó S. (ög.) Jók: Szatmári, Nagy M., Jeremiás G., Benke N. illetve Erdős B, Tóth Sz., Szilágyi M., Engi D. Ifi: 6–1

Elek Norbert: – Az első 50 percben nem játszottunk jól, a vendég kapu előtt több helyzetet is kihagytunk és hátul a védelem elég bizonytalan volt. De 1-2-es állásnál a fiúk elkezdtek végre futballozni, ezután magabiztos győzelem született. Gratulálok az ellenfél csapatának, amíg erővel bírták addig jól játszottak.

Magyar Balázs: – Az „első sorom” felvállalta a saját játékunkat, ami működött 70 percig. A kispadok közti minőségi különbség kiütközött a két csapat között. Gratulálok a bajnok csapatnak.