Újabb diplomaözön Debrecenben

Újabb diplomaözön Debrecenben
© Illusztráció: Derencsényi István
Debrecen – E hétvégén további egyetemi karok bocsátják útjukra végzettjeiket a cívisvárosban. Pénteken az újdonsült egészségügyi, jogi és informatikai szakembereket ünneplik; névsorukért kattintsanak!

Debreceni Egyetem
Informatikai Kar
június 24., péntek, 10 óra, díszudvar

nappali tagozat

mesterképzésen végzős hallgatók

computer science MSc
Okunade Temitayo Sharafadeen, Omodara Andrew Oluwamayowa, Onwuliri Ugochi Immaculata

gazdaságinformatikus MSc
Ungai Gusztáv Lóránd

informatikatanár–könyvtárpedagógia-tanár MSc
Csapó Gábor, Sebestyén Katalin, Simon Klaudia

informatikus könyvtáros MA
Bogádi Ágnes Nóra, Gál Imola, Girhiny Eszter, Tóvári Zoltán, Varga Ádám Szilveszter, Vogl Ádám János

mérnökinformatikus MSc
Dezső Marcell István, Jánosi Zoltán, Kovács Róbert, Palotai Ambrus

programtervező informatikus MSc
Bakos Dávid, Katona Tamás, Molnár Gábor, Nagy Ferenc, Papp György, Szugyiczki László, Tóth Ákos

alapképzésen végzős hallgatók

business informatics BSc
Ahmed Abubakar, Okunlola Oladapo Oluwatosin

computer science BSc
Dogantimur Öznur, Fayemi Ifeoluwa Joshua, Kocabey Melih Zafer, Özden Cem, Sanusi Hayatu Aliyu

gazdaságinformatikus BSc
Ács Tamás, Agócs Béla, Balla Márk, Benedek Attila Sándor, Bezzeg Pál, Burai Péter, Csécsei Árpád, Csizmadia Anett Virág, Gáti Bettina, Gecző Gergő József, Gönczi Viktória, Jerebák Gábor, Kiss Bettina, Kósa Tamás Zsolt, Kovács Tamás, Krasznai Eszter, Kunkli Edina, Lajtos Dóra Barbara, Lénárt Andrea, Molnár Gábor, Nagy Zsanett, Oláh Lajos Imre, Pál Márk, Pelei József, Szabó Balázs, Szabó Dávid, Szabó Róbert, Szálkai Dénes, Szilágyi Mihály Ágoston, Szoóh Ádám, Tabaka Vivien, Tamási Nóra, Tar Gergő, Tarjáni Timót, Tiba Attila, Tóth János, Tőkés Alex Ferenc, Tőkés Kristóf, Vincze Balázs

informatikus könyvtáros BA
Dajka Orsolya, Fodor Tamás, Horváth György, Sipos Edit Adrienn, Somogyi Kristóf, Teberán Tibor, Vértes Anna, Vezse Dalma

mérnökinformatikus BSc
Bakos István, Barta Levente, Bica László, Gecsei Dorina, Horváth Roland, Katonka Tamás, Kiss Ákos, Kiss Norbert, Korpai Bálint, Kun Tamás, Majoros Márk, Nahaj Judit, Szabó Balázs, Szabó Dániel Ernő, Szekulesz Judit Rita, Szűcs János, Utassy Ágnes

programtervező informatikus BSc
Alexa Bence, Balkus Gergő Máté, Bathó Erik, Benőcs Péter, Berki Dániel, Bokor Zsolt Levente, Dalmadi Zoltán, Deregi Diána, Éles Botond Csaba, Fenesi Gábor István, Forgács Péter, Földvári József Tamás, Godó Tamás, Gulácsi Ádám, Haraszti Péter Brúnó, Hegedűs Levente, Hetei György, Jenei Annamária, Kasnya Zoltán, Kerekes Zoltán, Kiss Zoltán, Mihucza Bence, Orbán István Sándor, Sipos Ferenc, Szabó Dávid, Szabó Máté, Székely Szilárd, Szentpéteri Annamária, Tankó Péter, Tóth Dániel, Veres Ferenc

hagyományos képzésen végzős hallgatók

angol–magyar informatikai szakfordító
Besenczi Renátó, Horváth Attila, Vogl Ádám János

programozó matematikus
Vass Károly

programtervező matematikus
Balázs Péter Zoltán, Faddi Viktor, Hajnal Gergő, Révész Gábor

levelező tagozat

mesterképzésen végzős hallgatók

gazdaságinformatikus MSc
Nagy Borbála Judit

programtervező informatikus MSc
Buga Ferenc

alapképzésen végzős hallgatók

informatikus könyvtáros BA
Bánfi Julianna

mérnökinformatikus BSc
Sipos Tamás

programtervező informatikus BSc
Phrakonkham Sengpraseuth, Vitális Zalán Sándor

Állam- és Jogtudományi Kar
június 24., péntek, 13 óra, díszudvar
végzett hallgatók

Jogász szak
Agócs Bianka, Andirkó Balázs István, Arany Vivien, Bagossy Mária, Bak Márta Ibolya, Békési Krisztina, Bereczki Máté, Berki Eszter, Bodó Kitti, Bodó Sára, Bori András, Budaházi Anita, Csapó Dominika, Csepregi Judit, Csubák Tünde, Dankó Diána, Dobos Beatrix Réka, Dobrossy Ágota Krisztina, dr. Konczné Bereczki Adrienn, dr. Mosonyiné Horváth Nikoletta, Erdei Nóra, Fazekasová Noémi, Feczkó Bettina, Fekete Péter Pál, Ferencz Balázs Tamás, Ferenczy Áron, Fodor Tamara, Földesi Renáta, Földvári Zoltán, Gaál Boglárka Angéla, Gáber Gusztáv, Gábri Angéla, Gazsó Andrea, Gondola Csaba, Gyükér Angéla, Halmai Dávid, Harda Barbara Eliza, Hevessy Dorottya, Horváth Adrienn, Horváth Balázs Boldizsár, Hutóczki Katalin, Iván Ádám, Kállai Dominika, Kazsamér Katalin Enikő, Kerezsiné Kulcsár Annamária, Kiss Natália, Kiss Réka, Kocsis Dalma, Kocsis Zsuzsa, Kopcsa Mónika, Kósa Renáta, Kovács Norbert, Kovács Zsófia Eszter, Krucsó Edina, Kurucz Ádám, Lampé Arnold László, Lovas Dóra, Lupkovics Fanni, Magos Zsuzsanna, Major Brigitta, Mogyorósy Szilvia Krisztina, Molnár Evelyn Ágnes, Molnár Orsolya, Molnár Pálma, Molnár Zsuzsanna, Nagy Anett Piroska, Nagy Boglárka, Orosz Zoltán, Ozsváth-Gyulai Nóra, Pajti Nikoletta, Pálfi Levente, Páll Árpád, Papp Nikolett, Pócsi Réka, Porcsin Levente Márk, Póti Emese, Rácz Julianna, Rácz Tímea, Ráti Anikó, Rente László Ramón, Richtárcsik Máté, Rontó Dániel, Sándor Brigitta, Sápi Szabolcs, Sebő Donát László, Sóvári Ákos, Sullerné Nagy Edina, Szabó Bertalan, Szabó Ildikó, Szabó Kristóf Lajos, Szabó Zsófia, Szász Dániel, Szendrői Anna Mária, Szikszai Henriett, Szilágyi Dániel, Szőke Kitti, Takáts Emese, Tarcza Alfonz, Tilki Abigél, Tóth Adrienn, Tóth Ágnes Melinda, Török Eszter Krisztina, Tőzsér Gréta, Turbucz Ágota, Türk Judit, Ványai Anna, Varga Attila, Varga Erika, Vasas Tamás, Veller Tamás Dávid, Verdes Zsuzsanna Magdolna, Villás Anetta, Vincze Andrea Erika, Virág Zsanett Erika, Zagyi Adrienn

Európai és nemzetközi üzleti jog mesterszak
Akperlinova Amina, dr. Ary Petronella Anna, dr. Balázs Gergő Béla, dr. Böszörményi Zoltán, Breczkáné dr. Békési Gabriella, Hanif Muhammad Irfan, dr. Kiss Eszter, dr. Nemes Imre Zsolt, Sahin Caglar, dr. Szombati Ágnes, dr. Tóth Ágoston

HR-tanácsadó
Ágoston Ildikó Kinga, Csonka Lilla, dr. Czeglédi László, Ferenczfalvi Réka, Pántya Marianna, Tar Petra, Vaskóné Ruska Vivien

Ingatlanforgalmi szakjogász
Almásiné dr. Molnár Brigitta, Bartáné dr. Horváth Éva, Hopkáné dr. Mészáros Éva, dr. Bartók Andrea, dr. Brumár Bettina, dr. Farkas Katinka, dr. Gáll Zsolt Lajos, dr. Hajdu-Szűcs Mária Kornélia, dr. Horváth Marica, dr. Joó Zoltán, dr. Kiss-Veszprémy Dorottya, dr. Kruzslicz-Bila Szilvia, dr. Kudor Kitti, Lakatosné dr. Daróczi Anna

Igazgatásszervező alapszak
Balogh Anita, Balogh Petra, Bóta Emese, Czapp Attila, Durajda Lilla, Fagyal Zalán, Fazekas Dóra, Fekete Lívia, Ferenczi Lajos, Fodor Regina Kitti, Fülöp Vilmos, Gál Marietta, Galgóczi Dóra, Hancsovszki Zsanett, Hegyi Dániel, Holló Ágnes, Hortó Edina, Ilyés Fruzsina, Illyés Hajnalka, Juhász Klára, Juhászné Sikli Gabriella Beáta, Kanton Evelin Lilla, Kapás Bendegúz, Karányi Edina, Kardos Antal, Kark Noémi, Kazsuk Enikő Márta, Kiss Nikolett, Kristóf Dorottya, Lázár Krisztián, Lengyel Réka, Madarászné Csorvási Tünde Olga, Mócsán Bettina, Mojsziásné Vámos Ildikó, Moldvai-Kovács Éva, Nagy Kitti, Otman Nebil Mohamed, Papp Eszter Mária, Pappné Nagy Mónika, Paulik Aliz, Pelyvás Polett, Péter Ágnes, Popovics Dávid, Serbán Katalin, Simon Renáta, Simon Róbert, Sojnóczkiné dr. Gömöry Kornélia, Sóvágó Imre, Szabó Dániel, Szalmasági Edit, Terdikné Bodogán Éva, Tivadari Bernadett, Tóth Zsanett, Tóth-Vilmovszki Gréta, Tőkés Tímea

Igazságügyi igazgatási alapszak
Bánfi Csaba Balázs, Bétéri Nikolett, Bóka Bernadett, Borsi Bernadett, Bökönyi Viktória, Debreceni Tibor Péterné, Gulybán Boglárka, Lukács Gáborné, Molnár Tiborné, Nagy Anita, Pántya Róbert, Szöllősi Edit, Varga Márk Levente

Jogi felsőoktatási szakképzés
Abari Marietta, Balogh Eszter, Bihari Gellért András, Bukta Magdolna, Cs. Tóth Márk, Csikós Ibolya, Geletei János, Gellért Orsolya, Hajdu Adrienn, Karcza Bettina, Kicsák Bernadett, Kovácsné Fórizs Emese, Lakatos Nóra, Likvácsik Dóra, Lovász Viktória, Málnásiné Galántai Erika, Nagy Nikolett, Neibort Nóra, Németh Dorina, Nyistyák Hortenzia, Oláh Valentina, Pádár Renáta, Papp Ádám, Papp Anett Katalin, Pirosné Fekete Judit, Szilágyi Imréné, Takács-Oláh Anita, Villás Szabina

Népegészségügyi Kar
június 24., péntek 16 óra, díszudvar

Népegészségügyi MSc
Antal Dóra, Bendzsák Rita, Csótka Ramóna, Katona Cintia, Koncz Erika, Krakkó Ágnes, Laczkó Dóra, Lovas Szabolcs, Orosz Attila István, Ökrösi Petra, Péntek Krisztián, Pénzes Gabriella, Pénzes- Hüse Dóra, Puskás Éva, Szabó-Papp Valéria, Treszka Tímea

Egészségügyi menedzser MSc
Balogi Piroska, Horváthné Zelizi Éva, dr. Horváth Zsolt, dr. Kocsis Judit, dr. Nemes Balázs Áron, Kovács Katalin, Nádudvari Piroska, Nagy Andrea, Nagy Mónika, Rácz Klára, Seres Judit Erzsébet, dr. Simkovics Enikő, dr. Urbán László, dr. Várhegyi Zsolt

Egészségpszichológia MSc
Bartosová Anita, Csikai Enikő, Fábián Balázs, Gulyás Nóra, Gyenge Ágnes, Gyöngyösi Alexandra, Hiczó Nikoletta, Juhász Ákos, Kenyhercz Flóra, Kissová Tamara, Kocsis Ibolya, Labancz Eszter, Losonczki Bernadett, Matiny Emese, Málik Petronella, Orosz Lili, Ökrös Szilvia, Sasvári Fruzsina, Szanyi Gitta, Szilasi Lívia, Szopkó Kitti, Ujlaki Kinga, Vezse Vivien

Komplex rehabilitáció MSc
Bayer Mónika, Boskovics Réka, Farkasné Majnik Lilla Mária, Halápi Dóra, Hézser Lucia, Huszti Diána Tímea, Ivánka Tibor, Kiss Evelin, Molnár Antalné, Mudri Kitti Katalin, Rózsa Viktória, Szijj Levente, Zoller Fruzsina Anna

Egészségpolitika MSc
Blaskovich Réka, Farkasné Karalyos Krisztina, Fehérvári Szilvia, Grics Annamária Edina, Illés Károly, Láng István Gábor, Rádi Bettina, Szabó Andrea, Tunkliné Derekas Gabriella, Várszegi Zsuzsanna

Egészségügyi gondozás és prevenció alapszak – népegészségügyi ellenőr szakirány
Babuczky Zsuzsanna, Baranyi Gergő, Bencze Viktor, Bereczki Krisztina, Bor Bernadett, Dávid Réka, Faar Nóra Veronika, Fekete Melinda, Fülöpné Antal Katalin, Gazdag Ivett, Gercsák Klaudia, Gergely Szilvia, Gyapjas Edit, Gyarmati Éva, Huba Bettina, Joó Zsaklin Szimonetta, Józsi-Tóth Melinda, Kapus Dorina Vanda, Kovács Petra Enikő, Lieb Tamara, Luka Éva Flóra, Németh Ágota, Nyisalovits Barbara, Oláh Dóra, Rábai Ildikó, Román Andrea, Sárai Alexandra, Sebő Evelin, Szabó Márta Mónika, Szilágyi Szabina, Tóth Andrea, Tóth Béla, Veres Fanni, Volosinovszki Erika

Ápolás és betegellátás alapszak – gyógytornász szakirány
Bakó Illés Bence, Balázs Boglárka, Balogh Boglárka, Balogh Eszter, Balogh Gábor, Balogh Szilvia Nóra, Bardi Angéla, Boros Erzsébet, Bucsku Mária, Csótka Tamara, Elek Heléna, Fógel Lívia, Fónagy Vanda, Hagymási Cintia, Hasulyó Adrienn, Hauptman Bernadett, Hornyák Zsanett, Jancsó Dóra, Juhász Viktória Diána, Kárász Sarolta Tímea, Kigyós Viktória, Lakatos Annamária, Lévai Etelka, Márton Cintia, Mátyás Lívia, Nagy Boglárka Judit, Nuszer Péter, Oláh Zsófia Diána, Pál Emese Réka, Posta Sarolt, Rácz Henrietta, Reszegi Bettina, Szabó Éva, Szilágyi Eszter, Szőke Katalin, Tamasi Kitti, Tar Gabriella, Téren Lilla, Török Beatrix, Török Fruzsina, Varga Lilla, Vatai Boglárka Katalin

BSc in Physiotherapy
Ashkan Naim, Gavalakis George, Güzel Hasan Bílal, Ismaila Zainab, Mehdi Mahjoub, Nagra Shan Singh, Rohan Matkari, Sepideh Sekkehchi, Tavlim Gizem

BSc in Public Health
Ani Jane Chinonye, Dabor Oghenekevwe Virgi, Egberekpii Felix Nyimeo, Hussain Maryam Adebukola, Nagbi Israel Tombari B., Ogubuike Faith Chinenyenwa, Okoh Ochefije Emilia Princess, Olugbade-Lawal Aderonke Ayisat

MSc in Public Health
Appiagyei Emmanuel Kwabena, Bui Thi Khahn Van, Eso Akinleye Christopher, Kasiri Elnaz, Le Trinh Thuy Tien, Okoronkwo Kelechi Francis, Oputa Oputa Oliseyenum, Shahbazov Muslum, Sharapatova Riza








hirdetés