„Túlságosan elbíztuk magunkat”

A kép illusztráció
A kép illusztráció - © Fotó: Kovács Péter, archív
Hajdú-Bihar – Két meccseredmény a labdarúgó megyei másodosztály déli csoportjának szombati játéknapjáról.

Nagyrábé Petőfi SK–Konyári SE 5–1 (0–1)

150 néző Vezette: Németh M. (Pallai Zs., Puskás Z.)

Nagyrábé: Nagy J. – Gál M., Szabó P., Kovács A., Mészáros I. (Szutor Gy.), Ötvös A. (Jónás G.), Kunkli B. (Varga D.), Balogh M. (Bende T.), Faragó L., Johan Gy. (Matkó R.), Vincze Cs. (Balogh R.) Edző: Tóth Péter.

Konyár: Száraz Cs. – Tamási S. (Entersz G.), Tamási G., Czibere B. (Gavrillete R.), Rézműves K., Lakatos R. (Gellén A.), Csuka Zs., Horváth Gy., Lakatos G. (Tasi I.), Horváth Á., Papp I., Bakk I. (Magyar B.) Edző: Czibere Tibor.

Gól: Faragó L.(3), Balogh R.(2), illetve Horváth Á. Jók: Mindenki, illetve Mindenki Ifi: 1–4.

Tóth Péter: Jó iramú mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született. Gratulálok a fiúknak a második félidei játékhoz. További sok sikert kívánok Konyár csapatának.

Czibere Tibor: Gratulálok a csapatomnak a mutatott játékhoz, bár az eredmény nem azt mutatja, de nagyon megnehezítettük a nagyon jó erőkből álló Nagyrábénak a dolgát, és ez az elkövetkezőkben lökést adhat a most alakuló csapatomnak. Gratulálok Nagyrábénak és Peti edző kollégámnak.

Nádudvari SE–Báránd KSE 1–2 (0–1)

100 néző. Vezette: Dávid A. (Katona L., Török Cs.)

Nádudvar: Posta N. – Czirbusz B., Rásó P., Cseke Zs., Hirzics L., Szajkó G. (Barató G.), Tóth S. (Varga D.), Székely Z., Varga Zs., Nagy G. (Pál I.), Ludman S. Edző: Gere Csaba.

Báránd: Tóth S. – Forgó S., Csóka G., Láposi T., Taricska G., Szalóczi Z. (Petrezselyem T.), Török Zs., Vass R., Juhász K. (Balogh T.), Faragó B., Gali R. Edző: Bodó Lajos.

Gól: Varga D., illetve Csóka G., Szalóczi Z. Jók: Cseke Zs., illetve mindenki. Kiállítva: Vass R. Ifi: 1–1.

Gere Csaba: Túlságos elbíztuk magunkat. Azt hittük, hogy két jó mérkőzés után a harmadik már automatikusan jön. 0–2-nél kezdtünk el hajtani, de ez eredménytelennek bizonyult még tíz ember ellen is. A végére felborult a pálya, de nem igazán tudtunk a kapus tudásáról megbizonyosodni. Megérdemeltük a vereséget.

Bodó Lajos: Nagyon taktikus, fegyelmezett játékkal, nyolcvan percen keresztül, emberhátrányban játszva nyertük meg a mérkőzést. A fiúk úgy küzdöttek, hogy büszke voltam arra, hogy az edzőjük lehetek. Ezt a győzelmet azonban nem szabad túlértékelni, nekünk minden mérkőzésen ilyen hozzáállással kell futballoznunk. Gratulálok az ifi csapatunknak is a pontszerzéshez. Hajrá Báránd!

Püspökladányi LE–Létavértes SC 97 5–2 (3–1)

150 néző. Vezette: Pocsai G. (Buczkó B., Katona D.)

Püspökladány: Katona N. (Kunkli Z.) – Horváth I. (Mile B.), Szabó B., Kelemen L., Nagy S. (Mogyorósi J.), Szabó L., Danka L., Szabó P., Varga L. (Jámbor M.), Ferenczi L., Baranyai L. Edző: Fülöp András.

Létavértes: Fekete S. – Demján J. (Karászi F.), Vónya P. (Borók K.), Bora Z. (Varga Gy.), Papp S., Szabó Zs., Jónás D. (Jávorszky J.), Balogh K. (Tóth L.), Mázló D. (Laczkó I.), Balogh J. Edző: Kontor Gábor.

Gól: Nagy S.(4), Horváth I., illetve Szabó Zs., Jónás D. Jók: Nagy S., Szabó B., Kelemen L. Ifi: 3–1.

Fülöp András: A hiányzókat jól pótoltuk, a rúgott gólok mennyiségének örülök, de a kapott gólokénak nem. Hazai pályán így kell játszani. Jövőhéten folytatni szeretnénk…

Kontor Gábor később nyilatkozik.

Blondy FC Esztár–Földes KSE 3–2 (1–1)

50 néző. Vezette: Pál G. (Zámbó T., Takács I.)

Esztár: Gurzó B. – Mándi L., Jenei R., Kun I. (Ceglédi Z.), Vajas V., Sándor D., Fekete B., Fekete Sz., Kádár B., Nagy L. (Pellei E.), Szabó L. Edző: Mándi László.

Földes: Horváth Zs. – Nagy S., Bernáth G., Bíró B. (Bakonyi J.), Sándor R., Csorba A., Faragó Gy. (Nagy Cs.), Mészáros T., Király P., Vincze N., Vincze Cs. Edző: Bakonyi János.

Gól: Jenei R., Pellei E., Fekete B., illetve Bíró B., Mészáros T. Jók: mindenki, illetve senki Ifi: 4–1.

Mándi László: „Meleg volt”. Gratulálok az ifi győzelméhez.

Bakonyi János: A mai napon újra bebizonyította az ellenfelünk, milyen egyszerű játék ez a futball. Helyzetek nélkül három gólt szereztek, ameddig mi a tucatnyi helyzetünkből egyet se tudtuk gólra váltani. További sok sikert kívánok a Blondy csapatának. Hajrá Földes!

Józsa SE vs Téglási VSE
Hajdú-Bihar - A Józsa egy góllal verte a Téglást a labdarúgó megyei másodosztály északi csoportjának szombati játéknapján, a harmadik fordulóban. Józsa SE–Téglási VSE 3–2 (1–1) 50 néző Vezette: Kovács Á. (Todorán G., Erdélyi T.) Józsa: Goron B. – Ale M., Kalina L. (Vecsei J.), Dr. Valóczki J., ...