Továbbra sem tud nyerni a DSC

© Illusztráció: HBN archív
Hajdú-Bihar – A megyei másodosztály északi csoportjában, a 3. forduló vasárnapi játéknapján négy meccset rendeztek: a Nyírmártonfalva az Ebest, a Polgár a Nyírábrányt, a Görbeháza a Fülöpöt, míg a Nyíracsád a DSC-t tudta megverni.​

Nyírmártonfalva–Ebes II 3–1 (0–0)

150 néző, vezette: Mészáros Cs. (Erdélyi P., Puskás Z.)

Nyírmártonfalva: Káplár F. – Jónizs A., Konyári S., Gréz B., Szemán T., Haga T. (Szemán N.), Kiss G. (Szakály P.), Havrilla I., Kolompár J. (Nagy D.), Kelemen J., Tóth D. (Spisák Zs.). Edző: Molnár Gábor.

Ebes II: Német J. – Bőde Z., Antal A., Csorvási J., Nagy R., Szabó J., Kiss N., Oláh Cs., Simon N., Kiss L., Andirkó I. Edző: Nagy Sándor.

Gól: Kiss G., Tóth D., Kelemen J., illetve Kiss L. Jók: mindenki, illetve Nagy R., Csorvási J., Kiss N. Ifi: 5–0.

Molnár Gábor: – Egy jó iramú, küzdelmes mérkőzést játszottunk. A fiúk a második félidőre szedték össze magukat, küzdöttek-hajtottak a győzelemért, így megérdemelten nyertünk.

Nagy Sándor: – Kis csapatom csere nélkül nagyot küzdött ebben a nagy melegben, de ma csak ennyire futotta.

Nyírábrány–Polgár 2–3 (0–0)

50 néző, vezette: Percze Zs. (Kiss A., Kriston T.)

Nyírábrány: Fekete S. – Megyesán P., Mezei L., Takács Gy., Maczó A. (Erdőháti Sz.), Horváth Á., Tóth Cs. (Debreceni Gy.), Rátonyi Zs., Maczó Cs. (György R.), Mezei M., Szabó G. Edző: Tóth Csaba.

Polgár: Bodolai B. – Pöstényi I., Tóth K., Bene K., Áfra T. (Rézműves R.), Szajevics P., Molnár D., Polonkai L., Törköly G., Szitai Z., Czimer J. Edző: Varga Gábor.

Gól: Szabó G., Mezei M., illetve Szajevics P., Polonkai L., Tóth K. Jók: senki, illetve Bodolai B., Tóth K., Polonkai L., Czimer J. Ifi: 0–0.

Tóth Csaba: – Alacsony színvonalú meccsen az első félidőben nagyon sok gólhelyzetet sikerült kialakítanunk, és ha ezeknek egy részét nyugodtan értékesítjük, sima győzelem lett volna a vége. A második játékrészben 1–0-s hátrányból sikerült 2–1-re fordítanunk, de az utolsó öt percben hozzásegítettük a vendégeket a három pont megszerzéséhez.

Varga Gábor: – Minden meccs kilencven percig tart, s nekünk az utolsó tízre sikerült ellenfelünk fölé nőni, amivel megnyertük a mérkőzést. Gratulálok játékosaimnak a végjátékban mutatott teljesítményhez!

Nyíracsád–Le Petit–DSC 3–2 (2–1)

80 néző, vezette: Dobi Zs. (Pap E., Csiszár K.)

Nyíracsád: Papp T. – Bilda J. (Orbán L.), Béres Cs. (Tóth I.), Ternován J., Tóth Á., Gugg K. (Jakab N.), Dobrai G., Maczó K. (Balogh I T.), Kovács M., Balogh II T., Tóth T. Edző: Balogh Tivadar.

Le Petit–DSC: Nagy B. – Pocsai G., Ungvári M., Zsíros N. (Percze R.), Gyulai R., Nógrádi J., Dörgő K. (Dobrán Cs.), Szabó D. (Kiss R.), Tamás A., Kovács K., Fehér J. (Bai G.). Edző: Nagy Róbert.

Gól: Balogh II T., Dobrai G. (2), illetve Kiss R., Kovács K. Jók: az egész csapat, illetve Nagy B., Ungvári M., Zsíros N. Ifi: 2–8.

Balogh Tivadar: – Köszönöm a mai teljesítményt a fiúknak! Úgy érzem, hogy kezd összeállni ez a csapat, bízom benne, hogy a megyei másodosztályban bárkinek ellenfelei tudunk lenni. További sok sikert kívánok a DSC-nek!

Nagy Róbert: – A buszban most nyolcnál járunk, jövő héten eldől, hogy felállunk vagy K.O. Gratulálok Nyíracsádnak, további sok sikert kívánok nekik! Ificsapatomra nagyon büszke vagyok, nekik is jár a gratuláció a gólzáporos győzelemért! Gyenge Lujza, Isten hozott, Béke Józsinak és feleségének gratulálunk!

Fülöp–Görbeháza 2–4 (2–2)

80 néző, vezette: Gyarmati I. (Horváth M., Buczkó B.)

Fülöp: Gordán Z. – Szabó G., Sándor R. (Usztics I.), Fülöp Gy. (Vecsei J.)., Mezővári P., Sándor L. (Sályi M.), Klenik Gy., Veres R., Ilyés J., Bazsó O., Hortobágyi R. Edző: Török Tamás.

Görbeháza: Szilágyi K. – Siket Gy., Besenyő P., Tóth A. (Ronkovics T.), Pók D., Ilyés Z. (Reszegi S.), Toronyai L. (Molnár D.), Fábián Sz. (Kiss S.), Péntek I. (Kiss K.), Nyakas R., Hajdu R. (Gyöngy I.). Edző: Szolnoki Attila.

Gól: Bazsó O., Hortobágyi R., illetve Nyakas R. (2), Besenyő P., Hajdu R. Jók: senki, illetve az egész csapat. Kiállítva: Klenik Gy. Ifi: 7–2.

Török Tamás: – Az első félidőben még úgy ahogy partiban futballoztunk az ellenféllel, a másodikban sajnos már semmi közünk nem volt a játékhoz. Gratulálok a görbeházi csapatnak, teljesen megérdemelten nyerték meg ezt a meccset! Úgy hiszem, együttesünknek pszichológushoz kellene mennie a jövő héten. Az ifinek azt üzenem: csak így tovább!

Szolnoki Attila: – Jól kezdtük a meccset, kétszer is vezettünk, de sajnos a hátsó alakzatban két buta hibát elkövetve a félidő előtt kiegyenlített a hazai csapat. A szünetben rendeztük sorainkat, tanultunk hibáinkból, és egészen más felfogásban jöttünk ki a második részre. Ennek meg is lett az eredménye, hiszen gyorsan szereztünk két gólt, s ezzel el is döntöttük a találkozó sorsát. Gratulálok játékosaimnak a mai teljesítményhez, igazi csapatmunka volt! További sok sikert kívánok a Fülöpnek!