Tone Tiselj hosszabbított

Tone Tiselj
Tone Tiselj - © Fotó: Kovács Anikó
Debrecen – A Loki kikapott a Vác vendégeként felkészülési meccsen.

Bár decemberben fél plusz egyéves szerződést kötött a DVSC-TVP és Tone Tiselj, a felállás most változott, a szlovén szakemberrel új, kétéves kontraktust írt alá a klub vezetése, így a mester a 2017/18-as szezon végéig tervezhet Debrecenben – tudtuk meg a gárda honlapjáról. A Napló érdeklődésére a Loki ügyvezetője elmondta, hamarosan arról is tájékoztatást adnak, mely játékosok távoznak nyáron, s kik azok, akikkel erősít a csapat a következő idényre.

A női válogatott lengyelek elleni Európa-bajnoki selejtezői miatt beállt bajnoki szünetben sem maradt meccs nélkül a DVSC, a debreceniek a Vác otthonában léptek pályára felkészülési találkozón. A Lokiban több ifjú tehetség is pályára lépett, akik közül Pénzes Laura két góllal debütált a felnőttek között. Az első félidőt követően egy góllal vezettek a hazaiak (12–11), végül hat találattal, 29–23-ra nyert a Vác, a lokisták közül Siska 6, Garbuz 4, Szilágyi Á. 3, Sirián, Pénzes, Marincsák 2-2, Slakta, Kelemen, Varsányi és Kiss O. 1-1 gólt szerzett.