Többnyire otthon tartották a három pontot

© Fotó: HBN archív
Hajdú-Bihar – Négy mérkőzést játszottak a labdarúgó megyei másodosztály déli csoportjának szombati játéknapján. Ez már a 26. forduló volt, rengeteg remekbe szabott találat született.

Pocsaj–Biharkeresztes 4–4 (3–2)

150 néző, vezette: Juhász J. (Juhász D., Mogyorósi J.)

Pocsaj: Mezei J. – Sóvágó S. (Rézműves A.), Lakatos R., Trippon P., Szilágyi Cs., Székely Zs., Ócs S., Nagy P., Halász R., Máté F., Kun I. Edző: Sóvágó Sándor.

Biharkeresztes: Kecskés A. – Böröcz N., Bajusz T. (Mohácsi S.), Szabó L., Okos T., Lovas G. (Varga I.), Kovács J., Buka Á., Kovács J., Buka Sz. (Milian B.), Kerékgyártó A. Edző: Furka Tibor. Gól: Trippon P., Máté F., Székely Zs. (2), illetve Kovács J., Buka Sz., Varga I., Mohácsi S. Jók: Trippon P., Szilágyi Cs., Nagy P., illetve Buka Á., Szabó J., Szabó L. Ifi: 11–2.

Sóvágó Sándor: – Kizárólag magunknak köszönhetjük, hogy nem nyertük meg a találkozót. A védelmünk túl sokat hibázott.

Furka Tibor: – Végre sikerült pontot szereznünk. Úgy gondolom, a döntetlen igazságos eredmény.

Komádi–Szerep 5–1 (2–1)

150 néző, vezette: Pál G. (Dávid A., Tatár T.)

Komádi: Bokor Cs. – Simon S., Kirimi P., Tóth L. Varga L., Miczura Varga K. (Erdei L.), Nagy I., Nagy J., Kóti R. (Pataki Zs.), Földesi J. (Miczura Varga T.), Balogh S. Edző: Szabó Sándor.

Szerep: Gorzsás T. – Zsíros S., Szabó L., Papp B., Makai Á., Mátyás A., Bodó L., Mile R., Szabó G., Szabó J. (Zagyva Gy.), Berde T., (Varró G.). Edző: Bodó Lajos. Gól: Nagy J. (2), Nagy I., Kóti R., Erdei L., illetve Mátyás A. Jók: mindenki, illetve az egész csapat. Ifi: félbe szakadt a mérkőzés.

Szabó Sándor: – Bár a mérkőzést nem láttam, de a csapatkapitány, aki most az edzői teendőket látta el elmondta, az ellenfél szabadrúgásból vezetést szerzett, de ez a csapatot nem zavarta meg és még a félidő előtt sikerült fordítani. A második játékrészben további jó játékkal még nagyobb arányú győzelmet sikerült elérni. Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez!

Bodó Lajos: – A nagyon agresszívan játszó komádi csapat teljesen megérdemelten győzött, bár a gólkülönbséget kicsit túlzottnak tartom. Gratulálok a fiúknak, büszke vagyok rájuk, hogy edzés nélkül is sok helyzetet dolgoztak ki. Sajnos a rengeteg kimaradt lehetőség mellett büntetőt is hibáztunk. Gratulálok Komádinak!

Kismarja–Józsa 4–2 (2–0)

200 néző, vezette: Gálfi F. (Vasziliu T., Nagy Á.)

Kismarja: Czirbik D. – Farkas I., Tamási S., Gál S., Farkas B., Tamási G., Magyar A., Alimán J. (Kondor L.), Bordás J. (Tóth K.), Papp Á., Kovács Sz. (Budácsik M.). Edző: Tóth Károly.

Józsa: Szász B. – Iloczki Á., Jóvér J., Komáromi I., Csapó R., Csige M., Kocsis A., Pál P., Kiss R., Szabó M., Bőr I. (Varga F.). Edző: Duró József. Gól: Papp Á. (4), illetve Kocsis A., Kiss R. Jók: mindenki és Papp Á. (a mezőny legjobbja), illetve SzászB., Kocsis A. Ifi: 2–2.

Tóth Károly: – Korrekt játékvezetés mellett sikerült magabiztosan legyőznünk egy sportszerűen és taktikusan játszó ellenfelet. A mai napon egy szál gyufával jobbak voltunk.

Duró József: – Gratulálok a kis 16 éves kapusunknak, jól védett. Mezőnyben egyenrangú ellenfelei voltunk Kismarjának, de a rutinos játékosokból álló ellenfelünk jól oldotta meg a feladatát.

Földes–Biharnagybajom 4–1 (0–0)

100 néző, vezette: Butt S. (Kiss A., Vadon T.)

Földes: Horváth Zs. – Kalugyer K., Dede I., Nagy J., Hunyadi L., Sápy B., Trippon T., Vincze N. (Bartha B.), Móda G. (Király Á.), Vincze A., Karacs T. Edző: Karacs Tamás.

Biharnagybajom: –. Edző: Bajnók Imre. Gól: Vincze A., Trippon T., Bartha B., Király Á. Jók: mindenki. Ifi: 6–2.

Karacs Tamás: – Az első félidőben hamar el akartuk dönteni a mérkőzést, ettől görcsössé vált a csapat, ezért az utolsó passzok nem sikerültek. A második játékrészben az együttes maximálisan eleget tett a félidőben megbeszélteknek, még hozzá egy jól játszó Biharnagybajom ellen rúgtunk négyet. A négy gólból a harmadikat ha nem a megye kettőben lövik, több héten keresztül mutatnák a sportcsatornák. További sok sikert Biharnagybajomnak! Gratulálok Trippon Tamásnak és Bartha Bencének az első földesi góljukhoz! Várjuk a bemutatkozásukat!

Bajnók Imre: – Nem értük el.