“Több nyomdafestéket ne pazaroljunk erre a mérkőzésre”

© Fotó: Kovács Péter
Hajdú-Bihar – Íme, a megye II déli bajnokság kilencedik fordulójának eredményei.

Debreceni EAC–Komádi SE 5–3 (3–1)

50 néző Vezette: Seres L. (Katona D., Nedeczky Zs.)

Debrecen: Gulyás L. – Párducz T., Rácsai L., Magi L., Révai Z., Molnár M., Papp G., Radványi R., Hetrovics R., Csák Zs., Lévai Á. Edző: Katona László.

Komádi: Bujdosó D. – Kirimi P., Tóth L. (Holló J.), Varga L., Kóti R. (Puskás Z.), Balogh S., Vass Á., Nagy J., Nagy I., Miczura Varga K., Buliska Gy. (Fésűs K.) Edző: Szabó Sándor.

Gól: illetve Nagy I., Balogh S., Nagy J. Jók: Csák Zs., Lévai Á., Papp G., illetve Mindenki Kiállítva: Nagy J. Ifi: 9–2.

Katona László: Három kihagyott ziccerrel indítottuk a meccset és ahogy ilyenkor lenni szokott, az ellenfél szerzett vezetést. Még az első félidőben fordítottunk és két gólos vezetésre tettünk szert. A második félidőben emberelőnybe kerültünk, de mintha minket zavart volna meg jobban. A végén majdnem egyenlített ellenfelünk, de az utolsó pillanatokban bebiztosítottuk a győzelmet. Nem játszottunk ma jól, de a kidolgozott helyzetek száma alapján megérdemelten nyertünk.

Szabó Sándor: A mérkőzés elején a hazai csapat akár több góllal is vezethetett volna, de mint ilyenkor lenni szokott megszereztük a vezetést. A múlt héthez hasonlóan ismét következett egy tíz perces rövid zárlat és máris három egy Debrecen javára. A második félidő elején a kiállítást követően tíz emberre fogyatkoztunk, de a csapatban mégis volt tartás, mert egy gólra felzárkóztunk, sőt a helyzetek alapján a győzelem megszerzésére is volt esélyünk, de egy kontrából kialakult a végeredmény.

Konyári SE–Püspökladányi LE 2–2 (2–0)

60 néző Vezette: Puskás Z. (Todorán G.)

Konyár: Edző: Kiss László.

Püspökladány: Katona N. – Ispán R. (Kéri M.), Szabó P., Baranyai L., Nádházi S., Nagy S., Danka L. (Mogyorósi J.), Varga M., Karacs Z., Ferenczi L., Varga L. Edző: Fülöp András.

Gól: Karacs Z.(2) Jók: Mindenki, illetve Senki Ifi: 1–3.

Kiss László: (Később nyilatkozik)

Fülöp András: Elég rapszodikus játékot nyújtunk ebben a bajnokságban egyszer fent, egyszer lent, most a lent sikerült, bízom benne, hogy a jövőhéten a fent lesz.

Nagyrábé Petőfi SK–Földes KSE 9–1 (3–0)

100 néző Vezette: Pallai Zs. (Vilmányi S., Tóth S.)

Nagyrábé: Kriston D. – Bácsi Á., Johan Gy. (Mező A.), Vénig A., Parti P., Faragó L., Szabados M. (Nagy Cs.), Szabó T. (Tóth P.), Mészáros I. (Czirják Cs.), Balogh M. (Ötvös S.), Kovács A. Edző: Tóth Péter.

Földes: Horváth Zs. (Szabó Gy.) – Bernáth G., Mészáros T. (Balogh F.), Földesi A. (Kállai A.), Nagy S., Balogh R., Fegyverneki B., Karacs T. (Orsó D.), Dede I., Orsó A. (Kiss Z.), Vincze N. Edző: Bakonyi János.

Gól: Szabados M., Faragó L.(2), Kovács A., Bácsi Á., Nagy Cs.(2), Johan Gy., Parti P., illetve Balogh R. Jók: Mindenki, illetve Ifi: 8–0.

Tóth Péter: Sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. További sikert kívánok a Földes csapatának.

Bakonyi János: (Később nyilatkozik)

Nádudvari SE–Debreceni Sport Club 2–1 (0–0)

50 néző Vezette: Hajdú I. (Dobi Zs., Katona L.)

Nádudvar: Dobi A. – Máté I., Rasó P., Kenéz N., Kovács I., Székely Z., Varga Zs., Czibere K., Szabó S., Varga D., Szegi Zs. Edző: Gere Csaba.

Debrecen: Nagy B. – Balázs Á., Sándor R., Kocsis L., Mikó Z., Gorzsás I., Kiss R., Nagy N., Tamás A., Kovács K., Asztalos R. Edző: Nagy Róbert.

Gól: Tamás A.(ög), Szegi Zs., illetve Nagy N. Jók: Senki, illetve Mindenki, Balázs Á.(mezőny legjobbja) Kiállítva: Gorzsás I. Ifi: 1–4.

Gere Csaba: Nagyon nyögvenyelős győzelem lett a vége. Az utolsó tíz percben született három gól, az első nyolcvanban nem történt semmi, max az, hogy kihagytunk néhány kihagyhatatlan helyzetet.

Nagy Róbert: Hetven percig mondom azt, hogy még jól is játszottunk, helyenként még tetszetősen is, csak hát egy fegyelmezetlenség megpecsételte a csapatunk sorsát. További sok sikert kívánok a Nádudvar csapatának, köszönjük a korrekt játékvezetést.

Hajdúszováti SE–Báránd KSE 2–6 (1–3)

100 néző Vezette: Szabó P. (Géhl B., Juhász D.)

Hajdúszovát: Marton A. – Lakatos Balogh R., Rostás N., Balogh D., Balogh K. (Szabó J.), Balogh J., Nagy Zs., Dancsevics B. (Malmos L.), Jónás B. (Budai G.), Abdai K., Lakatos I. Edző: Balogh Ferenc.

Báránd: Tóth S. – Karácsony J., Csóka G., Karmazsin Z. (Török Zs.), Szabó L., Schuller I., Faragó B., Molnár L., Mester L., Erstey Zs., Vígh N. Edző: Szabó János.

Gól: Lakatos Balogh R., Balogh D., illetve Vígh N.(4), Török Zs., Karácsony J. Jók: Rostás N., illetve Senki Ifi: 0–25.

Balogh Ferenc: Gratulálok a jobbik csapatnak, azaz Bárándnak, további sok sikert kívánok nekik.

Szabó János: Szereztünk három pontot, több nyomdafestéket ne pazaroljunk erre a mérkőzésre.