Téli szüret – oklevelekből

Akt.:
A Természettudományi és Technológiai Kar hallgatói pénteken vették át diplomájukat
A Természettudományi és Technológiai Kar hallgatói pénteken vették át diplomájukat - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – Befejeződik szombaton a téli diplomaosztók sorozata a Debreceni Egyetemen: aznap a Műszaki, illetve az Informatikai Karon köszönnek el a végzett hallgatóktól. Kattintson a névsorért!

HBN

Diplomaosztó

Debreceni Egyetem, Műszaki Kar

2015. február 14., szombat, 10 óra, főépület, díszudvar

Mesterképzésben nappali tagozaton

Környezetmérnöki szakon
Buzetzky Dóra, Jakkel Ildikó Nóra, Molnár Anita, Pogácsás János, Szoboszlai Andrea

Műszaki menedzser szakon
Cserhalmi Dorottya Cintia, Huszár Mariann, Németh Éva, Nógrádi Roland Gergő, Takács Miklós Zoltán, Vajda Barnabás

Tervező építészmérnöki szakon
Angi Ágota Melinda, Banga Máté, Barta Ádám, Fazekas Tamás, Gergely Gyöngyi, Henczel Zsolt, Iszály Anna, Lente Kálmán Artúr, Nagy Marianna, Nyitrai Csaba, Perge György, Petrás Marianna, Rácz Áron Zoltán, Skrabák Zoltán, Tóth Ádám

Alapképzésben nappali tagozaton

Építészmérnöki szakon
Ancsák Attila, Balogh Éva, Banu Ferenc, Bató Blanka, Bíró Ádám, Esztergályos Tünde, Hocza Lilla, Kollár Péter, Lakatos Ferenc, Oláh Zsolt, Szabó Ferenc, Szász Imre, Tornyi Tímea, Tóth Adrienn Nikolett, Tóth Enikő, Vágner Krisztián, Zelinkó Andrea

Építőmérnöki szakon
Erdélyi Mária, Kelemen Zsófia, Makovics Mercédesz, Mile Annamária, Nagy Ivett Anna, Németi Zsuzsanna, Pásztor Zsófia

Gépészmérnöki szakon
Bálega Ferenc János, Bánszki Norbert, Bartha György, Berczeli Ákos, Berecz Péter, Bóta Márton István, Bota Milán Tamás, Butykai Máté, Czigléczki János, Debreceni Lajos Dávid, Gál Tibor, Hajdu István, Hutkai Máté Mihály, Karacs Géza, Kató Patrik, Kerekes Zsolt, Kokavecz Balázs, Komódi Sándor, Kovács Tibor, Köteles Sándor, Kunkli Norbert, Nagy Máté Zoltán, Nyisztor Olivér Levente, Oláh Szabolcs, Papp Dávid Ferenc, Pongor Dániel, Ruszkai Máté Iván, Sigér Endre Tamás, Sinka András Imre, Soós Zoltán, Steiger Balázs, Szabó Tamás, Szakács Péter, Szilágyi Dániel, Szűcs Balázs, Varga Szabolcs Balázs, Viner Arnold

Angol nyelvű gépészmérnöki szakon
Ayodele Olufemi Samson Nkongho A., Haile Ermias Hadgu, Onur Haymana, Onyeuche Emmanuel Chukwuemeka

Környezetmérnöki szakon
Andorkó Sándor, Báthory Eszter, Deák Tímea, Durst Ádám, Eszenyi Arnold, Fekete Ádám, Gábriel Ágnes Katalin, Gajdos Noémi, Gyökös Brigitta, Kolozsvári Beatrix, Kormány Zoltán, Mezei Balázs András, Petrányi Andrea, Tomola Györgyi Karola, Truzsi Alexandra

Mechatronikai mérnöki szakon
Császár Csilla, Deshko Zoltan, Filep Tibor, Juhász Botond, Kacsándi Zoltán László, Liptai Tibor István, Málnás Péter, Nagy János Ádám, Portik Eszter, Puja Sándor Csaba, Szűcs Péter, Takács Gábor, Tóth Xénia Erzsébet, Zákány Zsolt Imre, Zilahi Krisztián László

Műszaki menedzser szakon
Bánházi Petra, Bató Márk József, Benkő Márió, Béres Sándor, Birta Alexandra, Bors Anita, Csonka Tamás, Dávid Lajos Tamás, Eszenyi Gábor Ádám, Fene János Balázs, Gerliczki Eszter, Gyetvai Ákos, Kalán Péter, Kegyes Klára, Kiss András, Kiss Norbert, Korbács Bettina, Kovács Andrea, Kozák Zsanett Nóra, Labádi László Attila, Lapos Laura Anna, László Alexandra, Mályi Tünde, Marosvári Attila, Mezősi Krisztina, Nagy Erika, Németh Erika Judit, Rab Klaudia, Rotter Marina, Sófalvi Róbert, Szántó Ádám, Szolnok Károly Ádám, Tamás Péter, Tomcsák Dávid, Tóth Anita, Tóth Dávid, Tóth Diána Erika, Török Alexandra, Zelizi Dóra

Mesterképzésben levelező tagozaton

Környezetmérnöki szakon
Bökfi Katalin, Fekete Csaba, Kovács Enikő, Takács Attila Sándor, Vass Ferencné

Műszaki menedzser szakon
Bőr János, Dajka-Molnár Anna Kornélia, Nagy Antal

Alapképzésben levelező tagozaton

Építőmérnöki szakon
Bunta Álmos, Palágyi Gergely, Tóth Gergő

Gépészmérnöki szakon
Farkas Zsolt, Jakab Tibor, Károlyi Tibor László, Kiss Tímea Noémi, Korpai Zoltán, Kovács Balázs, Lengyel Imre, Mészáros Gergő, Radócz Csaba, Richter Balázs, Richter Dávid Richárd, Szőllősi István, Tóth Balázs, Urbán István

Műszaki menedzser szakon
Kádár Anita

Szakirányú továbbképzési szakon levelező tagozaton

Lean szakirányú továbbképzési szakon
Ács Gergő, Demjén Zsolt, Dora Szabina, dr. Bittner Beáta, dr. Tóth János, dr. Villányi Réka Edit, Ekler Donát, Galambos Tímea, Hudák Károly, Király Lajos, Kiss Ferenc, Korcsok Katalin, Kormány Katalin, Koroknai Dóra, Kovács Krisztián Balázs, Martonosi András Ferenc, Perge Attila, Révész László, Somogyi Barbara, Szolnoki Bálint, Turi Gábor, Üveges Gergely

Minőségirányítási szakirányú továbbképzési szakon
Börcsökné Varga Marietta, Buzás Norbert, Farkas Péter, Fodor-Harangi Anikó, Galambvári Orsolya, Gazsó Ákos, Kósa Zsuzsanna, Mészáros Péter Balázs, Papp Norbert, Prjevara Viktór

Debreceni Egyetem, Informatikai Kar
2015. február 14., szombat, 14 óra, főépület, díszudvar

Nappali tagozat

Alapképzésen végzős hallgatók

business informatics BSc
Idowu Oluwasurefunmi Maria

computer science BSc
Boran Can

gazdaságinformatikus BSc
Bakosi Károly, Bana Mónika, Csordás Adrián, Erdei Edina, Fodor Anikó, Földesi Henrietta, Györfi Zsófia, Halasi György Gergely, Horog Gyula, Kapitanov Eszter, Kapitány Csaba, Kiss Virág, Kiss Zoltán, Kozák Tamás, Krausz Fanni Mária, László Zsolt, Lovas Máté, Nagy József, Nagy Krisztián, Nagy Roland, Nagy Tímea, Nyakacska Lilla, Renyó Szabolcs, Simkó Szabina, Somogyi Mária, Szabó Tamás, Szák-Kocsis Nóra, Székely András, Szentkereszty Ádám, Tóth Balázs, Tóth Gábor, Varga Dávid Lajos, Vass Judit Réka, Veres Anna, Vincze Ágnes

informatikus könyvtáros BA
Bátori Anna, Csengeri Tamás, Fehér András Amadé, Kondás Béla, Pántye Kata, Serdült Nikolett, Somogyi Gergő, Tar Apáti Anett, Tolnai Zsolt, Tóth Gergő

mérnökinformatikus BSc
Abrudán Gergő, Auer Bence, Balogh Bettina, Bamli Roland, Borbély Bence, Diószegi Dániel, Fekete László, Fekete Norbert, Győrfi János, Hajdu Rita Dóra, Hidvégi Máté, Horváth Tamás, Lakatos Dávid, Majoros Tamás, Nagy Ákos, Nagy Sándor, Pálvölgyi Zoltán, Papp Zoltán, Pintye Zoltán, Potornai Edit, Szabó Flórián Ákos, Szivák Tamás, Tajti Roland

programtervező informatikus BSc
Balogh Kitti, Gáspár Tamás, Iványi István, Kalina László, Kovács Péter, Mészáros Gábor Sándor, Seprényi Nóra

Mesterképzésen végzős hallgatók

computer science MSc
Babajo Awwal Ahmad

gazdaságinformatikus MSc
Asztalos Gábor, Bocz Attila, Csóra Alexandra, Gyerjabin Jurij, Nagy Zoltán, Szelkó András

informatikatanár–könyvtárpedagógia-tanár MSc
Nagy Anna Éva, Nagy Sándor, Sós Anita

informatikus könyvtáros MA
Zakor Krisztina Irén

programtervező informatikus MSc
Deli Botond, Gyarmati Gábor, Lábas Levente István, Ugrai Norbert

levelező tagozat

Alapképzésen végzős hallgatók

gazdaságinformatikus BSc
Körmöndi Tamás, Máthé András

informatikus könyvtáros BA
Ráczné Vass Hajnalka Tímea

mérnökinformatikus BSc
Adrián Ferenc, Imrek Ede Gábor, Kerényi István, Kökényesi Illés, Zsolnai Henrik

programtervező informatikus BSc
Bóta László Gábor

Mesterképzésen végzős hallgatók

informatikus könyvtáros MA
Burai István

programtervező informatikus MSc
Dézsi Richárd








hirdetés